..:: LKMT.cz Bórd ::..
https://lkmt.cz/

Začátky v FSX.
https://lkmt.cz/viewtopic.php?f=12&t=1397
Stránka 1 z 1

Autor:  patas24 [ 07 dub 2013, 10:46 ]
Předmět příspěvku:  Začátky v FSX.

Čau doufám,že vás tím nebudu otravovat ,ale mohl by mě někdo pořádně naučit létat v FSX.Chtěl bych prostě vysvětlit vše od začátku kdy se přesunu do pilotní kabiny.Jestli se nějak startují motory a jak pracovat s ATC menu nakolik mít kde klapky jak brzdit atd...A ješte bych se chtěl zeptat mám joystick (logitech) a volant myslíte,že mě to pude nějak ovládat???Tak doufám,že mi pomužete a doufám,že vás neotravuju. :D

Autor:  EASY [ 11 dub 2013, 13:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Začátky v FSX.

AHOJ PATAS
Podívej...ono s tím FS je to složitější, jelikož je to dost sofistikovaná simulace. Jedna věc je naučit se zacházet s progámkem jako takovým...to tady v tomhle vlákně asi najdeš..popř někde po netu...co jak nastavit..co k čemu je a tak.
Druhá věc pak ten prográmek nějak využívat. Určitě nikoho dotazem neotravuješ, spíš nevím, že by někdo měl čas to rozepisovat. Je tady především větší skupina spotterů než těch, co lítají FSku. A ti co jí lítali sedí dnes už ve skutečném éru..a FSku používají spíš sem tam k zábavě popř výuce postupů.

Ale aspoň radu: veškerý výukový materiál, co a jak se simem..najdeš implementovanou přímo v tomto programu. Nevím jak to má přesně FSX, ale FS9 měla po spuštění nějakem learnig center či čosi také, ale pokud by ses chtěl něco naučit, pak spíš doporučuju vlést do adresáře Fsky...tam najdeš vše..můžeš vytisknout a třeba přeložit. Většinu najdeš ve složkách FSWEB a LESSONS.
Ono jde hodně o to, co od toho očekáváš a jaký zvolíš přístup. Jakékoliv éro v simu je hračka a nějak ho do vzduchu dostaneš...ALE...hračka být nemusí a můžeš se ...jde zpravidla o ty nižší modely...naučit zacházet a v podsaatě lítat.
Taktéž tam máš komplexní leteckou školu Roda Machada, která tě naučí lítat a pochopit principy jak to funguje. (mimochodem je to vůbec nejlepší letecký manuál pro základní vycvik typu PPL který jsem kdy viděl..je jednoduchý, přehledný, logický a doře psaný).
Něco málo jsem posepisoval přímo tady na našem webu
http://virtual.lkmt.cz/index.php?act=c0 tak to sčekni. Pokud se chceš fakt něco naučit..budeš muset začít od píky a je to běh na dlouhou trať. Pokud se chceš jen pobavit...pak je nejlepší pokus omyl...a nějak k tomu dojdeš.
Hodně úspěchu ;)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/