..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 22:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 10 črc 2009, 21:40 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
hmm, že by jiná verze?

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 10 črc 2009, 21:57 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
OKPPT píše:
hmm, že by jiná verze?


No stahl jsem to dneska z toho odkazu co jsem sem daval a fungovalo to dobre, jen to lice jako postrelena husa, doufam, ze v XPL to bude zabavnejsi, tedy chtel jsem rict realnejsi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 20 srp 2009, 20:17 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Tak dnes vysla nova beta X-plane 9.40 a jeji soucasti je fungl nova vlecna Stinson L5 a je to paradni kousek !

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 20 srp 2009, 23:41 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
super éro, ještě teď z toho uchcávám. Tohle jsem za ty prachy do FSky neviděl.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 23 srp 2009, 14:26 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
OKPPT píše:
super éro, ještě teď z toho uchcávám. Tohle jsem za ty prachy do FSky neviděl.


No tohle presne ne, ale zase chce se na to divat torchu strizlive, do FS je opravdu spousta krasnych modelu letadel a to i tech free, jen to pak vetsinou nelita jak ma :) ale zpracovanim jsou tam ty letadla fakt pekny. Tohle je hlavne ukazka toho, ze X-Plane umi to stejne a jako bonus to umi i lepsi letove vlastnosti, skoda ze takovych letadel zatim neni do X-Plane vic :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 01 lis 2009, 15:56 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Dalsi paradni free mixerek R22 beta 2 ve verzi pro X-Plane 9.40, ve srovnani s timto je to co je v FS9/FSX jen parodie na litani, uridit tohle zive sidlo v XPL je totiz opravdu makacka.

http://forums.x-plane.org/index.php?app ... wfile=8773

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 24 led 2010, 21:08 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2008, 11:38
Příspěvky: 424
Slyšel jsem, že je do X-Plane udělaná An-2, má někdo zkušenosti a o které by se k tomuto modelu mohl podělit?

Vzhledem k tomu, že mě FSka neúnavně sere, co každou chvilku nejde, a že předpokládám i nějaký dobrý dopravák kvality PT Tu-154 do X-Plane, je asi na čase vyzkoušet konkurenci.

_________________
OK-CYP

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 24 led 2010, 21:29 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
:) No pokud mam bejt objektivni, me nekdy sere i X-Plane, takze co se tyce nasranosti, to si asi clovek nevybere. Kazdej sim ma neco do sebe a neco co me na tom sere. Andula do XPL je tady http://www.x-plane.hu/an2/ a dopravni letadla, to jsem u XPL vlastne nikdy nezkoumal, protoze me tenhle druh pohybujicich se prepravek na lidi luftem nikdy moc nebral. Udajne perfektni je tahle ruska obluda http://store01.prostores.com/servlet/x- ... ail?no=169 a vsichni co radi prevazeji vic lidi, nez jednu slecnu na vyhlidku se tesi na tohle http://vimeo.com/8104103 Tady jsem nasel jeste pomerne pekne udelany videa z X-Plane http://vimeo.com/user1989916/videos ten MU-2 je vlastne taky dopravni kousek ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 24 led 2010, 21:35 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
greedy píše:
Slyšel jsem, že je do X-Plane udělaná An-2, má někdo zkušenosti a o které by se k tomuto modelu mohl podělit?

Vzhledem k tomu, že mě FSka neúnavně sere, co každou chvilku nejde, a že předpokládám i nějaký dobrý dopravák kvality PT Tu-154 do X-Plane, je asi na čase vyzkoušet konkurenci.


Tučko do Xplane je zatím o ničem, ale Andula je dost dobrá. Krom přehřátí je třeba hlídat i podchlazení. Musím testnout poslední verzi, co se změnilo.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 27 led 2010, 19:01 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
OKPPT píše:
Tučko do Xplane je zatím o ničem, ale Andula je dost dobrá. Krom přehřátí je třeba hlídat i podchlazení. Musím testnout poslední verzi, co se změnilo.

Koukl jsem dneska na web cabajek http://www.x-plane.hu/cms/ a vypada to, ze se blizi dalsi update Anduly a je tam i nejake Tucko, podle videa a screenu to vypada docela pekne, to je to co ma bejt o nicem ? Snazim se ho stahnout od nasich rudych x-plane bratru http://www.x-plane.su/index.php?option= ... ry&catid=4 , ale nejak jsem nepobral system jejich zip souboru, co se vlastne ma stahnout a nainstalovat. Jejich readme soubor v tech jednotlivych zipech tuga ma natolik skvelou informacni hodnotu, ze to je jak kdyby to psal nejakej KOKOT nekde v zemljance, proste nic, zadny info co ktera verze je, na co to navazuje, grrrrr... ale jinak ten model vypada velice pekne, tak nevim. Samozrejme, ze je mi jasne, ze se to nemuze rovnat projektu Tupoleva do FS9, to je na free model natolik promakany pocin, ze tomu jen tak neco konkurovat nemuze, ale nevypada to zrovna na model, co by clovek poplival uz od pohledu :)
Hlavne me zaujalo tohle pristani do " ZOO " :)



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 27 led 2010, 21:57 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
bumper píše:
je tam i nejake Tucko, podle videa a screenu to vypada docela pekne, to je to co ma bejt o nicem ?


V rámci zachování objektivity Tučko do Xplane je ve srovnání s tím do debilní FSky o ničem. Ikdyž FSku po letové stránce nesnáším, tak co se týče systémů, už podle screenů zatím Xplanovské zatím nemá.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 28 led 2010, 00:29 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
OKPPT píše:
bumper píše:
je tam i nejake Tucko, podle videa a screenu to vypada docela pekne, to je to co ma bejt o nicem ?


V rámci zachování objektivity Tučko do Xplane je ve srovnání s tím do debilní FSky o ničem. Ikdyž FSku po letové stránce nesnáším, tak co se týče systémů, už podle screenů zatím Xplanovské zatím nemá.


No tak jsme si to nainstaloval, jsou to dve verze, ta 9.31 uz je podle me na free model pekna, tim myslim hlavne externi model :) Dokonce to na me na startu neco zacalo klabosit po rusky a kratce po odlepeni nekdo uvital cestujici na palube ;) Co se tyce systemu, to vubec nekomentuju, jednak nevim jak a kde se do te kotelny priklada a je zcela jasny, ze to nelze srovnavat s tou verzi pro FS9. Ma to pouze 2D kokpit, ale na pomery jinych free modelu co jsem do xpl videl to vcelku jde. Druha verze je ovsem docela silenost a to radeji komentovat nebudu :) a taky jsem to asi diky tem nekolika zipum nainstaloval divne, takze se mi tam plete do sebe 3D kokpit ( tedy pardon, jakoze 3D kokpit, protoze neco tak hnusnyho se vidi malokdy ) a 2D panel. Davam to ale za pricinu spis te moji spatne instalaci, asi jsem do toho nakopcil z nejakeho zipu jeste neco z verze pro XPL-8, coz by odpovidalo :roll: :). Shrnuto, kdybych byl silenec do ruskych prepravek, mel MAC, nebo Linux a k tomu XPL, tak z te verze 9.31 jasam a jsem spokojen. Majitele FS9 to ale muze nechat chladnym. Letove vlastnosti te FS9 verze a XPL verze nehodnotim, vubec temhle velkym mrcham nerozumim, takze ani neposoudim, jak to ma presne letet, ostatne Tucko z nas neridil v realu asi nikdo, ze... Tak ja se jdu zase vratit ke kvalitnim modelum malych poletuch :) a VFR poletovani nad CR.

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 28 led 2010, 14:02 
Offline
V.I.P.

Registrován: 19 lis 2008, 11:31
Příspěvky: 288
Chudak Tucko, co mu to ten Kazach udelal :o dyt on vubec neumi sedat

Bumpre: Tak sem hod aspon screeny panelu at se podivame co tam maj udelany ne? :) Co se letovych vlastnosti v FSce tyce, tak zrovna PTcko pochybuju ze prekonaj. Dyt to lita lip nez oficialni trenazery.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 28 led 2010, 15:21 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
Fabo: Tak s tim PT ms teda pravdu naucil sem se ho pred tydnema a do dneska sem s nicim jinim neletel :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 28 led 2010, 16:45 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2009, 18:27
Příspěvky: 688
Bydliště: Bílovec
Spotting: všude kde je dobrý výhled
Pěkne video ale ta vysoka zvěř a ptáci no nevim nevim :D To je jak kdyby přistaval někde v lese :lol:Hotove safary :lol:
Dvě srny nebo co to je,běží přimo pod tim letadlem :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 28 led 2010, 17:04 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2008, 11:38
Příspěvky: 424
No jedno videjo s Tu-154 je tady, panel je tam vidět taky. Ono PT je nepřekonatelné, co si budem povídat. X-Plane nejspíš na VFR.


_________________
OK-CYP

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 28 led 2010, 17:10 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
chose píše:
Pěkne video ale ta vysoka zvěř a ptáci no nevim nevim :D To je jak kdyby přistaval někde v lese :lol:Hotove safary :lol:
Dvě srny nebo co to je,běží přimo pod tim letadlem :D


Srnky na tech velkych letistich jsou prehnany :) ale jsou zase perfektni u AK letist, kdyz ti vybehne to stadecko z lesa na drahu, nam tu sice behaji krom srnek pres drahu kolikrat i kone a hlavne samej cokl, ale tyhle mrchy v xpl to jeste prekonavaj, a ptaci, k tomu nenam nic, to je v xpl udelany velice verne. To video je navic nazoomovany, takze to jeste zkresluje. Me se to libi, v FSce mi leze tak max. slon po draze a ptacky si muzu tak akorat vygenerovat na jeden flek, bez nejakeho preletu drahy a podobne.


Naposledy upravil bumper dne 28 led 2010, 17:20, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 28 led 2010, 17:19 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
greedy píše:
No jedno videjo s Tu-154 je tady, panel je tam vidět taky. Ono PT je nepřekonatelné, co si budem povídat. X-Plane nejspíš na VFR.


Jasny, pokud si kupujes simulator na simulaci Tucka, koupis si FS9, pokud touzis po Tecnamu Echo, koupis si XPL, ale ja sem dal to tucko jen kvuli tobe, neni to samozrejme srovnani moznosti simu, ale pouze konkretniho modelu, navic modelu, kterej je na FS9 jednoznacne jeden z nejpropracovanejsich free projektu. Ja jsem dneska protahl cvicne trubky, protoze jsem potreboval udelat video, ktere ukaze realtime grab videa v rychlem letu nad ortem s rotaci pohledu kamerou, tohle se mi v FS nikdy nepodarilo udelat, to orto se tam pri kazde rotaci mazne, kazdej kousek vzdalenejsiho ortha je mazlej, jednoduse toto je jedna z veci, kterou na xpl zboznuju, u malych letadel je to uplna parada, ale na tech stihackach teprve vynikne to, co ten sim ohledne zobrazeni ortha dokaze.
Video je dyztak tu: http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/135 ... .68MB.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 28 led 2010, 18:34 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2008, 11:38
Příspěvky: 424
To je jasné, FS9 si každopádně kvůli Tu-134/154 nechám, na to mi celkem comp stačí, ale to VFR polítáníčko tak do 1-2 km bych si užíval s XPL. Velmi rád jsem lítal An-2 v FSce a myslím, že v XPL by to mohlo být ještě o dost lepší. Myslím, že mít oba sim není celkem problém ;) . Nejspíš to objednám jak kluci tady řešili. Nevíte jaká je asi cca dodací doba?

_________________
OK-CYP

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Letadla do X-Plane 9
PříspěvekNapsal: 28 led 2010, 19:27 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
greedy píše:
To je jasné, FS9 si každopádně kvůli Tu-134/154 nechám, na to mi celkem comp stačí, ale to VFR polítáníčko tak do 1-2 km bych si užíval s XPL. Velmi rád jsem lítal An-2 v FSce a myslím, že v XPL by to mohlo být ještě o dost lepší. Myslím, že mít oba sim není celkem problém ;) . Nejspíš to objednám jak kluci tady řešili. Nevíte jaká je asi cca dodací doba?


To je uplne nejrozumnejsi reseni, ostatne ja mam na PC nainstalovany FS9, FSX, Condor, XPL9, Sturmovik a pohoda. Pravda teda je, ze v posledni dobe uz klikam jen na ikonku XPL9 a Condor, ale kdybych mel v FS9 nejaky oblibeny addon, tak si s nim v pohode zalitam. FSX mam spise ze zberatelskych duvodu :) ma krasnej obal na DVD :-D
Ja jsem osobne kupoval XPL9 primo od vyvojaru na xplane.com http://www.x-plane.com/pg_store.html a doslo mi to v obalce za 10 dni. Stejne tak ostanim co to maji z tehle adresy. Ten web, kde bylo postovny zdarma ( uz neni ) http://store01.prostores.com/servlet/x- ... tail?no=80 , to je externi prodejce a co jsem nakoukl na perak, tak tem lidem co si to tam v te sleve poridili to doruceni trvalo asi neco kolem dvou tydnu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz