..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 15:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 28 led 2018, 01:04 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Hojte volové. Mělo být správně pálení Drahouše...resp jeho volebního lístku (aby mě v naší svobodné zemi nenapadlo nějaké přiblbané sluníčko nebo podobný hovado). :piss_monk: Tu se může přece jen nadávat na Zemana na Drahouše neeeee!!!!! A už teď jsem v podezření že za mnou stojí KGB RUSKO ČÍNA...tak se radši dobrovolně přiznám. Laďa (jako Putin) je můj kamoš včera my volal, že mi nechává zadara parcelu na Krimu ať to prej hodím Zemanovi (zdravím buzíííka Jandu) krom toho sem psychopat s výrazně sníženým IKVOU kerej nikdy nic nedokázal a všem závidí. :manicka_parkanova:
Takže kdo je mi podobný a nechal si volební lístek soudruha sluníčka Drahouše může ho s náma pokud se domluvíme.(počítám že asi teď na rychle ne) spálit stylově na letišti. Časy navrhněte.
Výzva platí především pro lidi bez vzdělání inteligence a tak. Tzn YANY T.G. Masaryk Gure popř jednu vylízlou doktorku Dejsy.
Nic mě nenapadá max tak zejtra resp už dnes na Londýn 17:20 (ale přistává většinou dřív) nebo večer Bergamo 21:00 popř bych rád viděl cargo 757 ale nvm f kolik přiletí.
Hojte...s pozdravem polointeligentní neschopný závistiví a spodina naši společnosti vesničan EASY
pls příznivci Drahouše se sem neserte...sem admin fóra a demokraticky vám to smažu :fawk:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 28 led 2018, 10:40 
Offline
V.I.P.

Registrován: 24 úno 2009, 15:20
Příspěvky: 187
Spotting: Věž
Hoj vole,
jako méněcenný vesnický buran se přidám, ale asi bez lístku.

Tak gdy?

TG


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 28 led 2018, 12:32 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:17
Příspěvky: 523
Bydliště: Ostrava
Spotting: babské sprchy
Stroj: komatsu
Asi za hodinu u Ruslana :trt:

_________________
:shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 28 led 2018, 12:46 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Ok jedu. Kachna nestíhá ale pozdravuje

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 28 led 2018, 19:02 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
:D :trt: Zdraví vás z Brna stejně postižený bolševik, agent Kremlu, komanč, proruský troll, xenofob, fašista, lůza, nešťastnej člověk, dozajista v exekuci, putinovec, kágébák, vesnickej buran, bezmozek, idiot, spodina národa, nevzdělanec, s nízkým IQ atd. atd. bumper :D
Posílám vám virtuálně zápalky na podpal. Lístek s panem profesorem nejslušnějším, nejchytřejším, nejvzdělanějším, nejinteligentnějším na zemeguli jsem rituálně zlikvidoval přímo ve volební místnosti. Jsem rád, že se nám volba za vydatné pomoci ruských tajných služeb ( jak říkal pan profesor ) povedla :qyes:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 28 led 2018, 20:43 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 28 led 2018, 23:08 
Offline
V.I.P.

Registrován: 24 úno 2009, 15:20
Příspěvky: 187
Spotting: Věž
Ty vole EASY, kromě toho, že jsem méněcenny vesnický buran, bolševik, a buhví co ještě, tak jsem zjistil že jsem tady na foru AMATÉR!!
Co s tím ?? :offtopic:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 28 led 2018, 23:55 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
:chuj: :chuj: :chuj: :chuj: :chuj: :chuj: ja s tebe udělám něco jinýho....akorát nevím jak...bo teď se snažím zrovna zpřístupnit naši inteligenci přístup :manicka_parkanova:
mrknu na to
JINAK PÁNOVÉ DÍK ZA DNEŠNÍ SKFĚLOU ACTION!!!!!!!! :qyes:
Bumper ty voleeeee hoj ty socko!!!!

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 29 led 2018, 00:40 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 črc 2011, 16:29
Příspěvky: 25
Spotting: LOWS terasa
Stroj: Boeing 737-800 NG winglets
Nazdar bando závistivých neschopných polointeligentu,jak jsem se dozvěděla z úst odborníka na CT24 ... :geek: a taktéž našeho odborníka na fšechno....Easyho....jak to tady ted čtu..bo aj ja jsem to tam Zemanovi hodila..takže taktéž s velkým potěšením zapadám do té nejspodnější lůzy českého národa... :manicka_parkanova: :qyes:
...pálení Drahouše se ráda zůčastním...ale lístek už bohužel nemám....neboť jsem ho v afektu roztrhala hned poté co mi byl vydán do rukou volební komisí....ale žádný problém...vyrobím náhradní...ono je totiž otázka kolik takovým náhradních lístků už bylo vyrobeno předem a vhozeno do uren aniž to kdokoli postřehl....ale asi nestihli vyrobit dostatečné množství....no jooo Pražáci...nechce se jim makat.... :P ...takže je třeba se domluvit na datumu...a uděláme si pěkný velky fire....ať je tomu hodnému panu profesorovi teplíčko :qlol:
tak se mějte jak chcete a dejte včas vědět...
čus Dejsy :manicka_parkanova: :trt:

_________________
ToEs Fly FUN


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 29 led 2018, 01:08 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Kurva same socky, burani, luza a stari duchodci, ze ja tu vubec lezu mezi takovou spodinu a odpad... :D :piss_monk:

Nebudu prece panu akademikovi delat takovou cest a palit ho tam, kde chci mit nasypany svuj popel, ne? Nechci byt zamichany s Drahošem kurva :D

Ja ho poctive roztrhal ve volebni mistnosti... :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 29 led 2018, 01:19 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
tgurecky píše:
Ty vole EASY, kromě toho, že jsem méněcenny vesnický buran, bolševik, a buhví co ještě, tak jsem zjistil že jsem tady na foru AMATÉR!!
Co s tím ?? :offtopic:

No aby ses tez neposral, uz zje tez VIP... :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 29 led 2018, 01:27 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
BTW fsecky vas po letech zdravim, Bumpere tebe jsem necet uz takovych 100 let :D Pockej, az mi daji prukazku na ULL, ti priletim na jare/v lete udelat navstevu do Medlanek :D Pokud mate drahu delsi, nez 3 km a sirsi, nez 100 m, tak bych se moh i trefit :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 29 led 2018, 01:53 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Kamyl píše:
Kurva same socky, burani, luza a stari duchodci, ze ja tu vubec lezu mezi takovou spodinu a odpad... :D :piss_monk:

Nebudu prece panu akademikovi delat takovou cest a palit ho tam, kde chci mit nasypany svuj popel, ne? Nechci byt zamichany s Drahošem kurva :D

Ja ho poctive roztrhal ve volebni mistnosti... :)

Šak kdo tě nutí??? :piss_monk: stejně na nás fčil přijde Janda že se kamaradime s Laďou. :fawk: Hlavně že ty seš YNTELYGENT a mladý statný jinoch :chuj: :trt:
A popel....ten se můžeš sypat tak maxymalně na hlavu debyle. (dufam že to mam bes pravopiznych hyb)

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 29 led 2018, 01:57 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Sak ty byz neumjel napsat hrupku, ani gdyby ses snazil woe... Na hlave uz mam popela fpysk, uz se mi to sesypava na zem, cype... :) :piss_monk:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 29 led 2018, 02:43 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Kamyl píše:
BTW fsecky vas po letech zdravim, Bumpere tebe jsem necet uz takovych 100 let :D Pockej, az mi daji prukazku na ULL, ti priletim na jare/v lete udelat navstevu do Medlanek :D Pokud mate drahu delsi, nez 3 km a sirsi, nez 100 m, tak bych se moh i trefit :D


Safra, Ty ses dal na starý kolena taky na tralalajty? Tak to gratuluju a rád si tvého ultralehkého ptáka :lol: u nás na Medlánkách vyfotím :) Lítá nám sem toho moc málo a není co fotit, už mám vše vyfoceno.

Jináč jsem rád, že vás tu opět po letech takto čtu. Občas sem během roku nakouknu, protože tu byla vždy dobrá parta.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 29 led 2018, 10:12 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
No jasne, na stara kolena mi hrablo a dal jsem se na ULL (no ja driv kvuli vahy stejne ani nemohl, musel jsem pres 50 kilo shodit, abych do toho mohl jit :D ), navic na PPL by nebylo penez a drahe pujcovani, takze v tehle fazi ULL a pak se uvidi... Navic, jak jsem zjistil, s nima si clovek fakt vic zaridi a takova Cessna je proti tomu, kdyz to trochu blbe srovnam, jako kdyz vyjedes americkym bourakem na americkou dalnici a mas to v automatu a das tempomat a proste muzes jit spat, ono to proste "jede/leti samo" a jen sem tam zkorigujes volantem/beranama.
Ten ULL je samozrejme mene pohodlny, co do vnitrniho prostoru a jen dvoumistny, ale k memu prekvapeni, daleko obtiznejsi na kocirovani, nez prave ty Cessny (nazor lidi, kteri pravidelne litaji oboji).
Tam si opravdu "zaridis", ale hlavne je levnejsi pujcovani a parametry vicemene srovnatelne s C172 (rychlost, dostup) a nektere i prevysuji (dolet, casto i ta rychlost). Snad jen to pohodli a bezpecnost, tam Cessny vedou urcite.
Ale jak rikam, nemam proti C vubec nic, kdyby to bylo za stejne penize (vycvik i pujcovani), asi bych mel velke dilema.

Ted litame jen skolnim erem, tak to je takove - fakt hlane jen na vyuku (S-wing Tango), nebo placateni kolem komina, ale po absolvovani pilotaku se pak stejne vsichni preskoluji na Skylarka a GP7 (ktere nam zborili, ale letos by se melo dat dokupy), takze pokud se vypravim zapozovat tvemu objekivu, tak to bude jednim z techto dvou (zalezi, kdy tu GP daji dokupy)... Tyhle uz mas vyfocene, nebo to budou nove ulovky?

https://www.planes.cz/cs/photo/1212567/ ... abreh-lkza

http://2014.planes.cz/cs/photo/1206150/ ... breh-lkza/

Nebo jeste jiny Skylark, sef stavi jeste jednoho, ale to asi sklada jinde (nebo ho teprve doveze), nebo nevim, jeste jsem ho nevidel... :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 29 led 2018, 16:01 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
BUmper: ale hovno...nevěř mu...chlastal RED-BULL :qlol:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 29 led 2018, 16:07 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
EASY píše:
BUmper: ale hovno...nevěř mu...chlastal RED-BULL :qlol:

Sam jsi RED-VUL... :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 29 led 2018, 16:17 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:17
Příspěvky: 523
Bydliště: Ostrava
Spotting: babské sprchy
Stroj: komatsu
PUTINOVA DĚVKA ... PUTINOVA DĚVKA ... :fawk: :piss_monk:

_________________
:shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pálení čarodějnic
PříspěvekNapsal: 29 led 2018, 19:01 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Odhalil jsi me... Ano, jsem to ja, vas Jiricek, ale budme na sebe slusni, slusnost je hlavni, ta musi byt, kurva... :) A ted jedno selficko pro vas, vy luzo z Moravy... :D

Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz