..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 16:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ČSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 14 zář 2009, 21:48 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
tj normální neukojená kurwa ty vole, proti ní je aj Gross anděl ze svatozíří....pošlete mi někdo tu kundu sem, mám kamoša, co ho ma 25 cm, mu řeknu ať ji to narwe až do krku pitce zasrane!!!!!!! My s ni ten orgasmus vytřiskame ať da pokoj :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ČSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 14 zář 2009, 21:49 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
EASY píše:
MNO FAKT NECHAPU JAK NĚKDO ODS MOŽE VOLIT :o :o :o
pičo kurwa to sou take modre kuuuurwwyyyyy že do piči to fakt neni pravda :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
chápu že ostatní mají taky průsery, ale toto :evil: :evil: :evil:
všecko to začlo Topolánkovou magakorupcí s Melčákem a už v tym jedem


EASY, Ty to mas porad v te tve oranzorude sockohlave popletene, ZA VSECHNO MUZE PAROUBEK !!!! Uz se konecne prober, prihlas se na Facebook at se dostanes mezi normalni lidi a hura na ne ! pozn. vajicka sebou :) To je fakt v pici tady...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ČSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 14 zář 2009, 21:49 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Izy ty zje chuy: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ČSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 14 zář 2009, 21:50 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
to mi vysvětli, co je na tom menší zlo :roll:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ČSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 14 zář 2009, 21:51 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Ja psal, ze to tak nekdo muze u sebe videt, ja nepsal, ze to je muj nazor... To POZOR, to neni reseni pana KAMYLA!!! :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ČSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 14 zář 2009, 21:52 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Kamyl píše:
...To POZOR, to neni reseni pana KAMYLA!!! :D


:D :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ČSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 14 zář 2009, 21:53 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
to ja vim ty pičo, nesem chuj, ale vysvětli mi, co je na ODS menši zlo kurwa....objektivně pls
(názory p KAMYLA znám zcela důvěrně) :D :D :D :D :D :D

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ČSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 14 zář 2009, 21:57 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
ODS je proti PAROUBKUM :!: :!: :!: , to je druh homosapiens, kterej muze v teto zemi za vsechno !!!!!!!!!!!!!! ( kdybys byl na facebooku s deckama, tak ti to nemusim kurva prace porad dokola vysvetlovat ) A pak ze Paroubek ze sebe dela boha a ja nevim co, dyt to z nej dela ODS sama :D


Jo a proc je ODS mensi zlo, to ti gumidku, chudaku, zavistivej socane, pyco atd. vysvetli urcite osobne neslouhlasimsvama, nebo jeho tatinek, ten tomu musi rozumet jeste vic. Kamyl je pyca a rozumi tomu asi jako ty, tedy vubec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ČSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 14 zář 2009, 22:02 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
:D :D :D :D :D Tywole vy jste tu banda oranzovych sockomousskych kretenu... :D :D :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ČSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 14 zář 2009, 22:06 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
:D :D :D :D :D :D :D tak teď už nekape jen kohoutek, včil sem vytek aj ja :D :D :D :D idu se pro hadr a utřet monitor
jo Bupmer já ti rozumim :D :D :D ale dá se to léčit :D :D :D

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ČSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 14 zář 2009, 22:13 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
EASY píše:
:D :D :D ale dá se to léčit :D :D :D

O tym silne pochybuju teda... :mrgreen:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ČSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 20 zář 2009, 11:23 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
hmmmm zajímavé -doporučuji přečíst
http://www.tyden.cz/rubriky/byznys/cesk ... 39366.html
paníkunda Řápková 1.1 mil za.
Takhle pěkně to vede naše ODS:
Kód:
"V roce 2006, kdy jsem odcházel z funkce ministra financí, činila odměna člena dozorčí rady něco kolem deseti tisíc korun za měsíc," vzpomíná bývalý ministr financí Bohuslav Sobotka. Jenže v letech 2007 a 2008 valná hromada ČSA, kde dominuje hlavní akcionář, tedy ministerstvo financí s 91 procenty hlasů, odsouhlasila navýšení odměn pro členy rady. V roce 2007 na 30 tisíc a v roce 2008 na 50 tisíc korun měsíčně.

sry ale neodpusím si, když to čtu - že by za to mohl zase Paroubek????????????????????????????????

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ČSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 20 zář 2009, 12:26 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
A tak zas jednou mesicne museli jet zasedat a podepsat par listin, toz to se mi zda, ze jeste brali hodne malo...

Ty bys snad chodil jednou mesicne na letiste za pitomych 50 litru? Trochu malo na to, ze clovek ztrati par hodin casu, ne? :evil:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ČSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 30 zář 2009, 15:57 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
http://www.novinky.cz/ekonomika/180313- ... korun.html

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ă„ĹšSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 30 zář 2009, 16:03 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Tak tolik jsem presne tipoval ze Unimex da (dle poslednich mych info).

Logicky vyvstava otazka:
- Myslite si, ze miliarda je v teto situaci malo nebo naopak moc?
- Co bude po prevzeti nasledovat? (se spolecnosti, zamestnanci, linky ...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ČSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 30 zář 2009, 18:10 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2009, 21:32
Příspěvky: 499
Bydliště: Ostrava
j.ree píše:
Tak tolik jsem presne tipoval ze Unimex da (dle poslednich mych info).

Logicky vyvstava otazka:
- Myslite si, ze miliarda je v teto situaci malo nebo naopak moc?
- Co bude po prevzeti nasledovat? (se spolecnosti, zamestnanci, linky ...)

Co se týká peněz:
Rychle jsem prošel výroční zprávu za rok 2008. Během průletu 154 stránkového dokumentu na mně vykouknul přes celou obrazovku Lašák, Kočárník a některá zajímavá čísla.
Ten uváděný 14 mld. závazek vypadá na nedoplacenou částku za finanční leasing 22 letadel (6 x A320, 6 x A319, 10 x B737). Po jeho doplacení by měla být letadla převedena do majetku ČSA, takže peníze určitě nevyletí komínem. Jedno zánovní éro tak kupujícího vyjde na cca. 640 mil. Kč. Nové vyjde kolem 1,2 mld. Kč. Navíc mají v majetku několik ATR. Ostatní letadla prodali a platí za ně nájem.
Do větší hloubky jsem nešel, ale z pohledu Travelu se dle mého názoru jedná o rozumnou nabídku. Mj. i proto, že ta restrukturalizace asi taky vyjde na pořádný balík a kupují to včetně zajímavě se chovajících odborů.

Co se týká provozu:
Nechám se překvapit ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ČSA - Czech airlines
PříspěvekNapsal: 30 zář 2009, 23:42 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
EASY píše:
No co k tomu dodat. Typicky po česku. Manipulace s faktama, manipulace s prachama a statistikama.
Jedině co mě napadá, že UNIMEX má doubrou pozici v senátu. Takže když už zlikvidovali Fischera, prodloužili si freezonu u Znojma co to šlo, tak možná jsou tam zákulisní boje, uplácení a tak. Co si budem vykládat. TVS má určitě dost velký zájem to sebrat v představé, jak by zase stát uškubali přez strýčky tetičky a kamarády.
A vubec...se mnou o tom těžko bo já sem zaujatý. :mrgreen: Já jen aby řeč nestála.


mňo -co chcte víc ještě dodat? koupí si to vexklácká děvka a vymalováno ne? Nebo J.REE ty ještě vidíš nějakou jinou možnost? já už ani ne - prostě jim ten tunel opět pravděpodobně vyšel. Gemino ty odbory se vůbec nechovají divně, dělají přesně a jen to co mají dělat a na co tenhle národ není zvyklý, protože si před každým zbohatlíkem sedne na prdel a posere se. Odbory čsa, co vím, byli ochotni HODNĚ A HODNĚ USTOUPIT!!!!!! Nechtěli pouze jednu věc -aby došlo to, k čemu došlo, naprostému vytunelování firmy s náseldným prodejem za hubičku s tím, že by to měli platit ještě zaměstnanci. A nevěř tomu, co se o odborech čsa píše v tisku. To jsou NESKUTEČNÉ NEHORÁZNOSTI polopravdy, bez kontextu někdy úplné lži!!!!!!!! Ze všech kanálů, co mám v čsa, je možno tak usuzovat a to včetně té chujoviny s průměrným platem. Je to stejný průměr, jak šéf ČEZu a prodavačka u hrušky. V průměru berou několik mega měsíčně. To se řadových pilotů netýče. Právě odbory pilotů ČSA považuju za jedny úplně těch nejlepších a nejkonstruktivnějčích u nás, soudě podle toho, co jsem sám viděl a slyšel, jak jednají v konkrétních věcech a situacích. Píšu o odborech "PILOTU" nikoliv čsa obecně. A že media a stát z nich potřebujou udělat idioty - no tak to je na snadě ne? Přes víkend, pokud to vyjde, přinesu přesnější a fundovanější info.
Tak z první ruky se mi to jeví tak, jak jsem napsal. Celkem nevidím jinou možnost, než to střelit. A vzhledem k tomu, že po čsa ani pes neštěkne, tak to prostřeme panu Vikovi.
K ČSA kupodivu nemám nejmenší vztah. Pokud to skončí pod TVS, je mi líto těch lidí, co tam dělali. Už z nich nebudou zaměstnanci, ale poskoci p.Vika za pár kaček. BEZPEČNOSTI LÍTÁNÍ ZDAR!!!

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ČSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 01 říj 2009, 11:38 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
to Jree -ještě teda odpovim, na tvoji druhou otázku - coby, kdyby - tedy hypotetická spekulace.
Takže - pokud ČSA přebere UNIMEX
co se týče linek cenotvorby a.t.d. mě ani tak tak nezajímá - vemu lidskou a praktickou stránku věci
- fůra lidí bude propuštěna a skončí na úřadu práce
- všichni půjdou platově těžce dolů
- někteří odejdou sami, až zjistí, co znamená pracovat u soukromé firmy typu TVS. (v čsa dělá dnes ještě hodně lidí, kteří si myslí,. že žijou v právním státě - jakmile pochopí, že to tak není, že zákony, nařízení, vyhlášky budou nuceni nedodržovat, ve jménu peněz, aby si udrželi práci - nezvládnou to a odejdou).
- několikanásobně se zhorší bezpečnost - nemyslím, že by si HNED někdo rozbil hubu. (viz strart plného éra z "C" po RW22, viz přistání s následným GA a divertem, kdy nepřistávali ani ti nezkušenější, viz návrat z Itálie, jelikož do Španělska nevyšlo palivo a.t.d. a.t.d)
-budou je nutit, lítat na hranu, porušovat předpisy, posádky budou utahané
- budou se snažit zbavit starých zkušených pilotů - JE TO PŘECE DRAHÉ
přece jen - co se týče bezpečnosti obecně a v nejširším možném smyslu, je na tom ČSA výrazně hodně dobře!!!!!!

No a co se týče, co to bude znamenat pro nás, jako letecké fanatiky, možná snad i cestující, tak to bych viděl spíš asi kladně. Pokud TVS půjde směrem nízkonákladovky mignuté charterem a nechá si vnitro dopravu + pár vytížených linek (typu Lauda - Niki, Air Berlin, TUI - HAPPAG) a podobných firem, je možné, že se jim podaří vytvořit české specifikum, podobné sice tomu západnímu, s jedním podstatným rozdílem a t.j. s JEDNÍM MAJITELEM (čili bez konkurence)!!!! Jelikož Unimex má prsty (akcie a.t.d) v kdekteré cestovce, tak se stane universálním českým dopravcem pod různýma názvama, za pomocí našich úplatných politiků sem žádnou konkurenci nepustí a tupý český národ bude chrochtat. Vše nezákonné se pak propere ve FREEPORTU v kasínech v Hatích. Ještě něco k tomu chceš?

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ă„ĹšSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 01 říj 2009, 12:08 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Ja nic nechci, ale myslim si to same co ty. S tim, ze precejen TVS myslim chape, ze CSA se vydalo spatnou cestou - orientace na byznys pax. Tohle nemuze fungovat a taky nefunguje. Takze ocekavam, ze zrusi bez mrknuti oka nekolik linek, na vynosnych linkach necha neco CSA, nekde da SW, a za dalsi tady existuje i nejaka moznost snizeni ceny letenek, aby se vubec letadla zaplnila.

Ale co si urcite nemyslim je to, ze se z OSR nebo BRQ objevi nejaka nova linka. Budou to tahnout dal pres PRG, kde bude moznost prestupu na linky at uz CSA, nebo TVS.. Takze tak


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ČSA / Czech airlines
PříspěvekNapsal: 01 říj 2009, 12:14 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
A dle me zrusi C4S.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz