..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 07:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 09:37 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 23 dub 2009, 13:02
Příspěvky: 388
Bydliště: Ostrava
Stroj: Mig 29
No mě to teda docela pobavilo, jak tu naši diskuzi tady, na planes vzali vážně a jak ji řešili :) , ale chápu, že se jich to asi dotklo. Jestli se tady dotklo někoho, že jsem se nad tím pobavil já, tak se omlouvám. Pro mě to jsou malichernosti, nad kterými se nepotřebuji zamýšlet. Ať si každý píše a nadává na co chce.
Zase na druhou stranu máme demokracii, takže si myslím, že každý může vyjádřit svůj názor, a ať je ten názor jakýkoliv, má právo jej říct nahlas, nebo jej kamkoliv napsat. Je ale pravda, že názory by se měly vyjadřovat slušně. Jak znám ale Trpajze, tak to určitě nemyslel až tak, jak to napsal. Jen to tu prostě v tu chvíli tak blbě vyznělo. Myslím si, že osobně určitě nic proti nikomu v Praze taky nemá. Taky jsem pro zakopání jakýchkoliv válečných seker. Osobně proti planes či komukoliv z Prahy taky nic nemám, i když s některými jejich názory na fotky také nesouhlasím. Ale ty si většinou nechávám pro sebe. Je to prostě buď líbí, nebo nelíbí a hotovo. Je to jejich web, tak ať si tam berou co chtějí. My to stejně těžko žádnou diskuzí tady neovlivníme. Jen se můžeme snažit, abychom my měli svoje fotky pěkné a pak nám je tam snad brát budou všechny. :D
A dále bych chtěl taky napsat, že si myslím, že celé toto nedorozumění vzniklo i menší vinou screenery na planes. A to by si také měli uvědomit i oni. Jestli se nepletu, tak nedorozmění vzniklo tím, že na planes nevzali jako aktualitu fotku 767 z nedělního přístání na LKMT. Myslím si, že by na planes, taky měli brát takové věci trošku s nadhledem. Chápu, že pro ně to aktualita zrovna není, oni tu 767 tam mají pořád, ale pro někoho to aktualita být prostě může, a na LKMT to také aktualita byla, takže pokud byla fotka jinak OK (což nevím), tak si myslím, že ji klidně jako aktualitu mohli přijmout. Tím, že ji nepřijali, prostě neúmyslně založili celé toto nedorozumění. Musí si také uvědomit, že ač je to jejich pražský web, tak jim na něj nahlížejí a přispívají lidé nejen z celé ČR a podle tohy by také měli posuzovat např. aktuality... Toto je můj názor, a dál se k tomu nechci vyjadřovat.

_________________
http://petrbily.webnode.cz/

https://get.google.com/albumarchive/109208793719272784391


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 09:40 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 23 dub 2009, 13:02
Příspěvky: 388
Bydliště: Ostrava
Stroj: Mig 29
Jinak plně souhlasím s tím co napsal USSR.

_________________
http://petrbily.webnode.cz/

https://get.google.com/albumarchive/109208793719272784391


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 09:48 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 14 čer 2009, 14:26
Příspěvky: 7
Spotting: NOP PRG:-D
Myslím, že ne, to vzniklo potom, co jsme si přečetli tohle........vlastně mě na to upozornil kolega, já sem moc nechodím.

Svině planesácké... Už nevědí, co by roupama... Zmetci nevychovaní... Malý dvůr a velký bič na ně

_________________
Trpajzlik

Od člověka, který se odvolává u každé druhé fotky, přesto, že jsme mu jich dost brali.............

Cituji poslední odvolávání:

Chcete to mít zubaté? Tato fotka je již na hraně přeostřenosti (viz hlavní křídla - mírné zoubky)!


Chápu, že tohoto letadla (konkrétně s touto registračkou) máte v databázi již 39x, ale je zajímavé, že kdyby to bylo z Prahy (a ještě lépe - foceno od nějakého známého), tak je fotka přijata okamžitě a bez sebemenšího zaváhání... Mám proto takový dotaz - byl už někdy někdo z vašich screenerů fotit v Ostravě? Asi ne, protože by zjistili, že tu nic zajímavého, kromě ATR ČSA a Saabů CCA (a v létě B734/A320/A321 ČSA, případně B738 TVS) nelítá... To vám mám posílat fotky lítajícího hmyzu z Ostravy?

Nesouhlasím. Bohužel bylo slunce v tuto dobu přímo proti Ruslanovi, takže z obou stran bylo prakticky stejné světlo... Chápu, že není osvícena SOP podle vašich představ, ale bohužel nejsme v Číně, abychom poručili větru, dešti...


Nechápu... Stejné fotky tu mají i kolegové Geraltek a Jan Menzl a vzali jste jim to, a když to tu hodim já, automaticky odmítnuto...

Účelem této fotky bylo také zveřejnění odlesku na betonové ploše po dešti, ne jen samotného letadla... Proto nechápu důvod zamítnutí...

Docitováno, i když by toho bylo daleko víc a od jiných autorů.

..a tak dále.......proč je 5 z 10 odvolání z Ostravy? Nikdo nemá povinnost nám fotky posílat, stejně jako my nemáme povinnost je zveřejňovat ......díky za porozumnění a těším se na Vaše fotky a zdravím všechny a Kamyla extra.Hezký den.

PS:Ale na to , aby si dával na svoje stránky MOJE fotky bez mého vědomí jsem dobrý, takže mi nezbývá nežli ho požádat o stažení.
http://www.lkmtspotter.estranky.cz/foto ... -v-ostrave


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 10:25 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 23 dub 2009, 13:02
Příspěvky: 388
Bydliště: Ostrava
Stroj: Mig 29
OK nechme už toho. Jsme prostě region razovity. :D

_________________
http://petrbily.webnode.cz/

https://get.google.com/albumarchive/109208793719272784391


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 10:27 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 14 čer 2009, 14:26
Příspěvky: 7
Spotting: NOP PRG:-D
Takže hulvátství a zlodějna je razovitost, no tedy potěš koště. :shock:
Možná si to ale špatně vysvětluji, no nic, mějte se tu........ :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 10:39 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 23 dub 2009, 13:02
Příspěvky: 388
Bydliště: Ostrava
Stroj: Mig 29
Ale ne, tak jsem to nemyslel. Kdybys ale prostě žil v Ostravě, tak pochopíš, že se tady někteří lidi chovají asi jinak. Prostě jsou tady někteří lidi v regionu razovitém trošku ostřejší, ale ne všichni to tak myslí jak to řeknou. Prostě někdy pusa mluví dřív, něž mozek myslí. Omluva za mě celému planes a všem jeji screenerům. :D

_________________
http://petrbily.webnode.cz/

https://get.google.com/albumarchive/109208793719272784391


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 10:41 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 14 čer 2009, 14:26
Příspěvky: 7
Spotting: NOP PRG:-D
OK, díky, asi jsem už starej a pomalu si zvykám, ale třeba se mi to povede :-D

Teď mě ale ještě napadá, že Tys nám nic neprovedl........ :o

I když máš pravdu, před pár lety jsem tam přiletěl s A-310 z Egypta, lezu v uniformě ze shodů, ID vzorně připnuto, snad i čepice na hlavě a metr od schodů mě se slovy "A VY STE GDO?" chytne policajt.........máš recht, bude to jiné :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 10:51 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 23 dub 2009, 13:02
Příspěvky: 388
Bydliště: Ostrava
Stroj: Mig 29
No ta omluva byla tak nějak za všechy spottery z LKMT. :D Já si opravdu myslím, že většina z nás to tak prostě nemyslí, jak to napíše. Tady se prostě v Ostravě žije jinak. Je tady prostě slabší ekonomická situace, lidi nemají peníze a proto pořád na všechno nadávají. I já prý podle manželky pořád jenom na něco nadávám. :D No a když tak pořád jenom nadávají, tak prostě nadávají moc nahlas i na to na co by normálně nenadávali. Je to u nás už prostě asi takový zvyk. :D

_________________
http://petrbily.webnode.cz/

https://get.google.com/albumarchive/109208793719272784391


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 10:52 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
Hehe, tak to je huste :-)

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 11:14 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Petrp: Dik za pozdraveni... ;)

Hele razovity nebo nerazovity, trocha elementarni slusnosti by nekdy neskodila. Druha vec je ta, kdy tu razovitost pouzivat... Ja su tez sprostej jako prase, ale je rozdil zdravit se pokazde u plotu "Hoj pico zasrana" a je rozdil se poustet do jinych webu stylem "svine planesacke".

Asi by se nikomu z vas taky nezamlouvalo, kdyby na diskuznim foru Planes bylo vlakno, kde by zacli prazaci jet do LKMT spotteru timhle stylem. To uz nema s razovitosti moc spolecneho...

Sice, jak psal nekdo prede mnou, je svoboda slova a kazdy si muze psat co chce... To je sice pravda, ale taky by pak mel pocitat s dusledkama. A v tohmle ja teda nejedu. Jelikoz do PRG jezdim celkem casto a temer nikdy navstevu LKPR nevynecham, nemam v umyslu tam s kymkoliv na sebe nenavistne plivat. Radeji se tam u plotu pozdravim s kamarady... Asi tak...

A pokud nekoho serou Planes natolik, ze se neudrzi vyblitku, tak at to dela jinde a mimo me...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 11:23 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 23 dub 2009, 13:02
Příspěvky: 388
Bydliště: Ostrava
Stroj: Mig 29
Souhlasím, ale jak už jsem napsal, nemyslím si, že by to Trpajz myslel až tak jak to napsal.

_________________
http://petrbily.webnode.cz/

https://get.google.com/albumarchive/109208793719272784391


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 11:32 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
To ja nerikam, nevim jak to myslel, ale predpokladam a taky doufam, ze ne tak jak to napsal...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 15:31 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 15:29
Příspěvky: 777
Bydliště: Na Mjesicu :)
Uf...to jsem tomu zas nasadil korunu... :roll:

Geraltek píše:
Souhlasím, ale jak už jsem napsal, nemyslím si, že by to Trpajz myslel až tak jak to napsal.


Souhlasim, byl to jen nával emocí, ale je faktem, že mě to tehda dost naštvalo... Jak tady kolega Geraltek a před ním taky j.ree napsali, že B767 TVS z OSR screeneři z planes nevzali jako aktualitu a o pár dní později tam ta 767ma od TVS jako aktualita stejně je, tak nevim, co si o tom mám jako myslet...

Dělají si z nás screeneři srandu? Prvně fotku odmítnou, že to není aktualita a pak ji přijmou jako aktualitu od někoho jiného? Připadá mi to jako popření vlastní pravdy a nadržování někomu jinému... Příště by to chtělo se domluvit a ještě lépe uvažovat :!: No budiž...sto lidí, sto chutí, sto jiných názorů...a já si o tom myslim svoje.

Geraltek píše:
Jak znám ale Trpajze, tak to určitě nemyslel až tak, jak to napsal. Jen to tu prostě v tu chvíli tak blbě vyznělo. Myslím si, že osobně určitě nic proti nikomu v Praze taky nemá.


Opět souhlasim - často se mi stává, že mi huba ujede, a to co padne někdy hodně zabolí... Holt, emoce jsou někdy rychlejší než mozek...



Speciálně pro petrp:

1) Beru zpět, co jsem napsal o několik řádků výš v souvislosti s vašim webem (strana 7 tušim)
2) Vaše fotky z mýho webu jsou úspěšně smazány, ačkoliv jsem si do této doby říkal, že bohatě stačí uvést na svých stránkách zdroj, odkud ten článek či fotka je. S optáním autora na souhlas ke zveřejnění jinak nemám problem.
3) Nad Vašimi komentáři k (podotýkám NEJEN) mým fotkám na planes mi (A NEJEN MI) velmi často zůstává rozum stát, ale raději to už nebudu komentovat, protože je to zabité téma...
4) Prosím o odbanování IP adresy na planes.cz - přece jen tam mám svoje fotky a rád bych se koukal, jak se jim vede ve sledovanosti.

Díky za pochopení

_________________
Trpajzlik (Radim T.)
------------------------------------------------------------
http://www.lkmtspotter.eu
https://www.flickr.com/photos/136599155@N06/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 15:41 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Trpajzu, ja myslim, ze todle neni o nejakem nadrzovani nekomu jinemu, tipl bych to, ze bez polepu to jako aktualitu nebrali, ale na fotce od Metaxy to bylo cerstve polepene...

Ja se prvne taky divil, ze vam tu 767mu nevzali a o 2 dny pozdeji to jako aktualita bylo, ale pak mi to tak nejak docvaklo proc to tak asi je, coz je na druhou stranu i celkem logicke zduvodneni...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 16:23 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 14 čer 2009, 14:26
Příspěvky: 7
Spotting: NOP PRG:-D
Kamyl:Odhadnul jsi to správně, šlo o loga a nápisy, tak proto:-)

Trpajzlík:

1) Beru zpět, co jsem napsal o několik řádků výš v souvislosti s vašim webem (strana 7 tušim)

(-príma,i když menší omluva by možná byla vhodnější.)

2) Vaše fotky z mýho webu jsou úspěšně smazány, ačkoliv jsem si do této doby říkal, že bohatě stačí uvést na svých stránkách zdroj, odkud ten článek či fotka je. S optáním autora na souhlas ke zveřejnění jinak nemám problem.

(-to bylo z principu,jinak je mi jedno, kde jsou moje fotky, ale správně je opravdu třeba svolení autora
Ten OK-BYC je taky můj, ale stejně není nic moc)

3) Nad Vašimi komentáři k (podotýkám NEJEN) mým fotkám na planes mi (A NEJEN MI) velmi často zůstává rozum stát, ale raději to už nebudu komentovat, protože je to zabité téma...

(-kolik lidí, tolik názorů ,ale fakt je , že Planes se svým přístupem k věci neúspěšný není, na druhou stranu nikdo z nás není bůh aby byl neomylný a aby v tom množství byli všichni spokojeni možné není)

4) Prosím o odbanování IP adresy na planes.cz - přece jen tam mám svoje fotky a rád bych se koukal, jak se jim vede ve sledovanosti.

(-nemohu sloužit, jak jsem ověřil u admina, nic zabanovaného na tomto účtu není a nebylo, takže buď špatné přihlášení, nebo zde je odkaz na technického strojníka Planes planeslite@planes.cz pokud je opravdu problém, já to ani bloknout nemohu a víceméně to neděláme,mažeme průběžně vulgarizmy,rasistické narážky, za celou historii Planes jsme blokli tak 2- max 4 IP adresy )


Tak to mám vyřízené:-)
Hezké odpolende do Ostravy.


Naposledy upravil petrp dne 07 led 2010, 16:27, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 16:24 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 23 dub 2009, 13:02
Příspěvky: 388
Bydliště: Ostrava
Stroj: Mig 29
JJ taky si myslím, že to vzali jako aktualitu kvůli těm polepům. Ale jak už jsem psal výše, tak si myslím, že by na planes měli brát i aktuality, které jsou aktualitami i pro někoho jiného a taky si pořád myslím, že to nedělní přistání na LKMT bylo aktualitou a měli to vzít jako aktualitu. Přece jenom mi připadá, že planes už není jen o LKPR. Ale je to věc názoru samozřejmě.

_________________
http://petrbily.webnode.cz/

https://get.google.com/albumarchive/109208793719272784391


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 16:29 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 14 čer 2009, 14:26
Příspěvky: 7
Spotting: NOP PRG:-D
Geraltek:Ahoj, no , myslím, že ne, protože dát to jeden den neolepené a druhý den jako olepené by bylo trochu moc........když už předtím jako AKT neolepená byla od nás.........jsme tak trochu dost na olepenou čekali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 16:35 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 23 dub 2009, 13:02
Příspěvky: 388
Bydliště: Ostrava
Stroj: Mig 29
Jasně to je taky vlastně pravda. :D Ono se vlastně vědělo, že k nám letí pro polepy, takže bylo logické, že Vám někdo pošle za pár dnů fotku s polepy.

Jen jsem tím chtěl říct, že pro nás spottery z LKMT to byla obrovská aktuality, protože tady dlouho nic pořádného nesedlo a dlouho opět nic pořádného nesedne, tak jsem to myslel z toho pohledu, abys pochopil, proč to tu všichni z LKMT bereme jako aktualitu. Máme tu provoz 0 0 nic. :D Takže už jsme byli všichni natěšení jak tu 767 uvidíme. No a nakonec to dopadlo stejně tak, že většina z nás ji prosr... . :D

_________________
http://petrbily.webnode.cz/

https://get.google.com/albumarchive/109208793719272784391


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvĂ© na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 led 2010, 23:26 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
taky se vyjadrim.
Ono je to opravdu treba brat z obou pohledu. Z toho naseho, kdy sem prileti jeden saab denne, je prilet 767 unikatni. Neco asi jak (k vam) do prahy zacne litat Emirates. A kdyz je tady banda natesena jak na seks, tak se pak neni cemu divit, ze se chce ten ci onen pochlubit. Pak par kluku hodi foto do galerky na planes (taky jsem dal - neprijato, ze to neni aktualita), dobre jedeme dal, taky jsem byl z toho smutny, nadal jsem si, ale taky si rekl, no co, nechteji, asi maji jiny nazor, treba nekdy priste. Asi si muzu tu fotku strcit do dupy. Treba neni tak dobra a nebo neni to zas az takova aktualita. Dobre, nic se nedeje, jedeme dal, treba priste se mi podari ulovit neco lepsiho. Jak sis asi vsiml, moc fotek k vam nedavam, taky protoze jsem si vedom kvalit sveho fotoaparatu a na profi proste nema, takze ty dve moje fotky, co jsou ve fondu, jsem bral jako potesujici zpravu a fakt, ze prosly.

Mym primarnim ucelem foceni neni foceni pro planes, ale pro me, JA mam z toho uzitek a radost, kdyz i nekdo jiny tim lip. A snad se muzeme fakt chovat kultivovane a nepouzivat vety typu Picaty planes, svinacke prasata apod, co tady trpajz vyplodil. Tak jsem se to snazil trochu nadlehcit tou mohi vetou, ze budeme nejslavnejsi v evrope. Mozna to nekdo nepochopil, mozna to bylo malo jasne. Petre, vsak vis, ze jsme si uz psali parkrat a myslim, ze jsme si to "vyrikali" a jedeme na stejne vlne. Snad to taky tak citis, ze jsme v pohode spolu. Jak rikal uz Kamyl, ja nemam problemy se spoterama nikde, ani v praze, ani v krakowe, katowicich, bratislave... Jsme "kamaradi", kteri maji radi cumendu na letadla a radi proste vychutnavaji tu atmosferu okolo. Takze ja muzu rict, tohle a tohle se mi libi, jsem z toho vnitrne uspokojen, to je to prave, co je na tom vsem fajne a taky ta kamaradskost. A klidne, kdybych te potkal na ulici, jdu s tebou na pivko pokecat ..

Bohuzel nektere kluky nakrklo to, ze se pak objevila fotka s nalepkama a zas Metaxa. Ma krasne fotky, je to PAN fotograf, je to vas server, vy mate to pravo rozhodovani. Ja jsem si jen rekl, super, aspon nejak dava ta OSR o sobe vedet. Takze zkus to brat i z pohledu tech kluku.

Ale presto nechci vest nejake valky, kdo ma lepsi galerku, kdo ma lepsi web, kdo je lepsi obecne. Kazdy jsme jini a myslim, ze se oba doplnujeme. My se chlubime svymi fotkami, vy mate web pojaty vice globalne. Nijak si neprekazime. Jenze jak jsem psal to, ze je to vas web, tak toto je nas web a popravde, taky se mi nelibi dost casto, jak se tady nekteri chovaji. Ani se nedivim, ze si pak zbytek republiky mysli, co jsme to za neandrtalce, kdyz v kazdem druhem prispevku je kurva, pica apod. Ale co mam delat? Mam tady zakazat psat? Cenzurovat? To prosim po me nechtej. Nechci nikoho omezovat, je to spis na tom kazdem, jak se prezentuje. Je treba odlisit, kdy vulgarismus doda kontextu grady a kdy uz toho je moc. A pokazde se omlouvat za neco, co jsem zpusobil? Jsme odpovedni za sve ciny, takze docela i tak souhlasim s Vama, ze budete napr. u Trpajzlika prihlizet k te vete, co stvoril. Je to fakt ostuda, uz to tady parkrat bylo a jak rikam, je nutne se poucit a ne napsat, pak myslet a pak se omluvit. To k nicemu nevede

At to tedy shrnu, omluva typu jsme region razovity pro me neni omluvou. Tohle neberu jako argument. Co se stalo, se stalo, uz to nejde vratit zpatky, ale je to fakt na kazdem z nas, jak se k problemum stavi a vyjadrovani patri ke kulture kazdeho jedince. Mrzi me ta aferka, ale za zdejsi bandu se v tomto pripade nepostavim a ani neprimluvim.

PS: ted mi psal Kamyl, esi je nejaky umysl v tom, ze neni v odkazech lkpr. Vysvetlim - vymena odkazu. Ale jakoze, neni problem to tam dopsat... A diky za fotky ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 08 led 2010, 09:37 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 23 dub 2009, 13:02
Příspěvky: 388
Bydliště: Ostrava
Stroj: Mig 29
Souhlasím s předchozím příspěvkem. Opravdu bychom se měli chovat slušně a když se někdo nechová slušně, tak to je jeho problém a musí počítat s důsledkama. Chci akorát napsat, že za všechny lidi z tohoto fóra bych ruku do ohně taky nedal, protože všechny je (vás) osobně neznám. Ale jak už jsem psal výše, tak si myslím, že Trpajz není takový jak to napsal. Sice ho taky tak dobře zase neznám (známe se od loňského roku), ale myslím, že za něj bych tu ruku do ohňe dal. Prostě se nechal strhnout tou atmosférou kolem. A mezi náma ruku na srdce koho zase nenakrklo, že na planes má fotky zas jen Metaxa?? :D Mě teda jo, ale myslím to v dobrém. Je to podle mě taky učitě PAN fotograf, a upřímně myslím, že vždycky každého znás nakrkne, jak stojíme za plotem a on před náma projede za plotem v autě, a tiše (a někdo i nahlas) mu závidíme, že on ty letadla může fotit vevnitř. No ne snad?? :D No ale pak si hned uvědomím, že má prostě štestí a má práci na letišti, tak s tím prostě z nás nikdo nic neudělá. Přejme mu to. ;) On je taky normální člověk a třeba zas někdy on závídí nám a chtěl by být s náma za plotem a pokecat o letadlech. ;) Prostě lidi chovejme se tak abychom se sami za sebe nemuseli stydět. ;)

_________________
http://petrbily.webnode.cz/

https://get.google.com/albumarchive/109208793719272784391


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz