..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 04:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 08 led 2010, 14:47 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Geraltek: Tak ruku na srdce, treba me to vubec nenakrklo... Ma pekne fotky a rad na ne koukam... Bez ohledu na to, kolik tam mam fotek ja...

Moc to prozivate synci...

Mate tak jako spravni spotteri chodit jen s dalekohledem a s blockem, kde si pisou registracky a budete v klidu (nerikam, ze tak ja chodim)...

Ja nerikam, ze bych nechtel mit flek na letisti nekde, abych mel pristup kde a kdy se mi zlibi, ale urcite z jinych duvodu, nez kvuli fotkam...

Moc to zerete, to neni soutez o co nejvic fotek, ne? (nebo mi neco uniklo? :-)) )

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 08 led 2010, 15:09 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 23 dub 2009, 13:02
Příspěvky: 388
Bydliště: Ostrava
Stroj: Mig 29
Tady nejde o co nejvíce fotek, ale o ten přístup co nejblíže k letadlům. :D Mně je úplně jedno kolik někdo má, nebo nemá na planes fotek. Na Metaxovy fotky, nebo na fotky kohokoliv jiného, se taky rád vždycky podívám. Člověk když chce ale něco vyfotit, tak prostě musí být k tomu letadlu co nejblíž. I když má super výbavu na focení, tak pořád čím je dál od toho foceného letadla, tak tím bude fotka prostě horší. No a Metaxa ten přístup prostě má no. :D My musíme na dobrý spotplac jít třeba přes zarostlé pole, on si tam zajede autem a ještě k tomu nemá v cestě plot a hezky si při focení sedí v autě. Tak upřímně kdo z nás mu nezávidí, že to focení má prostě pohodlnější. :D Nejde o závist jako takovou, je to myšleno s nadhledem. Chtěl jsem tím jen prostě říct, že každý z nás by byl radši uvnitř letiště, než venku za plotem no ni?? :D

_________________
http://petrbily.webnode.cz/

https://get.google.com/albumarchive/109208793719272784391


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 08 led 2010, 16:05 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Jo jo, tak to jo...:)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 08 led 2010, 17:28 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 14 čer 2009, 14:26
Příspěvky: 7
Spotting: NOP PRG:-D
Ahoj vespolek a díky za príma názory,

he, ono je to všude stejné, předploťáci a záploťáci , koho AKT vezmou, a proč ne moji(každému, včetně mě se vlastní fotka zdá neobjektivně lepší), a proč jste tu jeho vzali a moji stejnou ne(no proto, že je stejná, žejo, kdo by na to koukal dokola) a když přiletí Ruslan Lufthansy (blbnu) tak se lidi můžou přerazit aby byli první co to pošlou, tak poučeni zkušenostmi čekáme pár desítek minut a snažíme se vybrat tu nejlepší............a z 50 poslaných fotek vezmeme 1-2 jako AKT a tak 3-4 do Galerie, to je myslím max u superrarity a těch 44 je nasranejch, že jsme jim to nevzali a při příští superraritě na truc nic nikdo nepošle, protože to nemá cenu a my vybíráme ze dvou špatných tu lepší, třetí AKT nenecháme náhodě a vyfotíme někdo z nás a dáme si jí tam a zase je průšvih.......největší divadlo nastalo, když jsem něco , na co čekalo asi 30 lidí švihnul z okna na finále a doslova a do písmene na Planes to bylo jako AKT dříve, nežli to bylo na zemi........no já měl (naštěstí) virtuálních boulí...............


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 08 led 2010, 17:46 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 23 dub 2009, 13:02
Příspěvky: 388
Bydliště: Ostrava
Stroj: Mig 29
Ahoj Petře,
tak to je jasné, všechny fotky jako aktuality brát nemůžete. Já to naprosto chápu, že jste tu nědělní 767 nevzali jako aktualitu. Na tom prostě nic není. ;)

_________________
http://petrbily.webnode.cz/

https://get.google.com/albumarchive/109208793719272784391


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 08 led 2010, 19:56 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2009, 21:32
Příspěvky: 499
Bydliště: Ostrava
Geraltek píše:
A mezi náma ruku na srdce koho zase nenakrklo, že na planes má fotky zas jen Metaxa?? :D Mě teda jo, ale myslím to v dobrém. Je to podle mě taky učitě PAN fotograf, a upřímně myslím, že vždycky každého znás nakrkne, jak stojíme za plotem a on před náma projede za plotem v autě, a tiše (a někdo i nahlas) mu závidíme, že on ty letadla může fotit vevnitř. No ne snad?? :D No ale pak si hned uvědomím, že má prostě štestí a má práci na letišti, tak s tím prostě z nás nikdo nic neudělá. Přejme mu to. ;) On je taky normální člověk a třeba zas někdy on závídí nám a chtěl by být s náma za plotem a pokecat o letadlech. ;)
Čau bando,
jak se tak dívám, tak všechno zlé je k něčemu dobré. Vidím, že se OSR-PRG vztahy celkem urovnaly a i petrp teď snad častěji navštíví naše forum. Co se týká Metaxy, tak si myslím, že je tak trochu ptáčkem ve zlaté kleci. Má sice přístup kamkoliv, ale vždy pracuje naprosto sám (my velmi často skupinově). Jednou večer při focení C-5 jsme prohodili pár slov (on před plotem, já za plotem) a při odjezdu ještě na pozdrav probliknul majákem. Z toho usuzuji, že pro něj lidi za plotem nejsou vzduchoprázdnem a možná by taky rád občas pokecal se stejně postiženými jedinci. Skoro každý někde pracujeme, takže my Metaxovi závidíme, že může fotit přímo z auta, mi může někdo závidět, že pracuji 800 m od RWY a pokud se něco děje, můžu být velmi rychle u plotu, já můžu závidět vzdálěnějším spotterům, že je to cestou z práce netáhne k letišti a ušetří si volný čas... ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Boeing 767-300 TVS 3. 12. 2008 poprvé na lkmt
PříspěvekNapsal: 08 led 2010, 20:00 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 23 dub 2009, 13:02
Příspěvky: 388
Bydliště: Ostrava
Stroj: Mig 29
JJ přesně tak, všechno zlé je k něčemu dobé. :D Ty jo, kdybych pracoval u letiště, tak se se mnou manželka asi rozvede. :D

_________________
http://petrbily.webnode.cz/

https://get.google.com/albumarchive/109208793719272784391


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz