..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 23:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Praha-Hannover ATR
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2010, 19:30 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 24 kvě 2009, 14:23
Příspěvky: 380
Bydliště: HAM
moje první video vůbec co sem kdy dělal, tak kdyžtak hoďte nějaky koment nebo hodnocení dík, grafika na youtubu to uplně zhrozila. budu to muset udělat ještě jednou v lepši kvalitě ;) :!:



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha-Hannover ATR
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2010, 20:57 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 24 kvě 2009, 14:23
Příspěvky: 380
Bydliště: HAM
nevite proč to video nejde najit na youtube i když je označene jako verejne? nebo je chyba někdě u mě? :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha-Hannover ATR
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2010, 20:12 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 24 kvě 2009, 14:23
Příspěvky: 380
Bydliště: HAM
tak druhy dil, cesta zpet. a piste vselijake pripominky, fakt zatim zacinam s videama. ted sem pridal i hudbu a vynechal sem ty nezajimave sceny. SO ENJOY! :!: :chuj:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha-Hannover ATR
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2010, 23:18 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
mám na tebe jen jeden dotaz - seš rád, že jsi to video pořídil a dal ho sem? Udělalo to radost TOBĚ?

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha-Hannover ATR
PříspěvekNapsal: 05 kvě 2010, 23:13 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
no - neodpovídáš - myslel jsem tím to, že pokud se to video bude líbit TOBĚ - bude to to nejlepší co může být.
Protože na tvou otázku bude mít 10 lidí 10 odpovědí. Já ti napíši, že mám raději slyšet motor, načež ti napíše KAMYL - ser na kokota - ta muzika je super atd. :chuj:
Udělej to podle svojeho nejlepčiho přesvědčeni. Za sebe sem rad, že se to tu objevilo ;)

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha-Hannover ATR
PříspěvekNapsal: 06 kvě 2010, 00:26 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Kazdy video z real letadla je pekny :!: jde o to, ze se divak " virtualne sveze " v tom letadle taky a na strih atd. v tomto pripade sere pes ;) Pokud mam rict za sebe, tak u prvniho videa jsem vydrzel sledovat k tem krasnym mrakum a probudil jsem se na koncu, protoze me ten hukot motoru uspal :-D stejne tak bych asi dopadl v tom letadle :lol: Pokud bych mel jen nepatrne prispet radou, volil bych kratsi zabery, aby to neuspavalo. Je mi jasny, ze z letu v dopravnim letadle je to ponekud obtizny ukol, ale da se ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha-Hannover ATR
PříspěvekNapsal: 06 kvě 2010, 06:47 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 24 kvě 2009, 14:23
Příspěvky: 380
Bydliště: HAM
no jak sem psal, dělal sem to poprve, takže mam ještě rezervy a beru kritiku a pripadne rady, takze za to :arrow: DIKY :!: v tom druhem videu neni zvuk ale hudba, protoze neco se mi tam stalo se zvukem. bylo to jako by ten mikrak byl v motoru :chuj: asi spatna kazetka. priste jak budu delat, tak budu vyuzivat tech vasich rad ;)

EASY píše:
mám na tebe jen jeden dotaz - seš rád, že jsi to video pořídil a dal ho sem? Udělalo to radost TOBĚ?


touto odpovedi sem si myslel - proc to sem davas? koho to zajima? je to video na nic.. :idea: , tak sem radsi nepsal nic, protoze sem se tu nehodlal nejak hadat :piss_monk: :D a jinak vam reknu, ze kdyz se divam na to prvni video, musim vam dat za pravdu ze taky pretacim urcite casti :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha-Hannover ATR
PříspěvekNapsal: 06 kvě 2010, 08:41 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
bardzon píše:

touto odpovedi sem si myslel - proc to sem davas? koho to zajima? je to video na nic.. : :mrgreen: :mrgreen:

přesny opak je pravdou. :!: Pravě naopak, protože jsme místní fórum a někdo, někam letí, tak nejspíš většima z nás to bude hltat!!!! Bo jde hlavně o informaci ve smyslu: hele bando, letěl sem tam a tam, sem nadšenej, tak vám kousek zprostředkuju!!!!!! :lol:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praha-Hannover ATR
PříspěvekNapsal: 16 čer 2010, 20:49 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
bardzon píše:
no jak sem psal, dělal sem to poprve, takže mam ještě rezervy a beru kritiku a pripadne rady, takze za to :arrow: DIKY :!: v tom druhem videu neni zvuk ale hudba, protoze neco se mi tam stalo se zvukem. bylo to jako by ten mikrak byl v motoru :chuj: asi spatna kazetka. priste jak budu delat, tak budu vyuzivat tech vasich rad ;)


No na to, zes to delal poprve to trva hodne dlouho, to ja kdyz to delal poprve... :lol: :lol:
Ono asi takto, pokud chces delat prvotridni videoklip, tak si vlezes na google a najdes si nekde zakladni pravidla co a jak. To dokaze kazdej nouma a pak uz jen troska citu pro strih a zaber a mas tri minutove video od ktereho neodtrhne divak oci. Otazka je, jestli ti to stoji za tu praci a jestli mas vubec z toho letu nejaky poradny matros na 5ti vterinove rychle prostrihy. Me treba z toho cos natocil zaujal ten nadhernej zaber na ty krasny mraky, to je proste to o com to litani je, nadhera, bomba, neco jako zabery mraku z litani ve vlne na vetronich. Samozrejme to neni pro piloty typu FSPilot ( to neni zadnej zemecumil ) :chuj: a behem letu se kocha pouze tim, ze ma nalepeny oci na budiky :) Kvuli tomu ale 99,9% lidi nelita ;)
Me osobne nejvic bavi videa z litani kde se neco deje, proto nemam moc rad videa z dopravnich letadel, 20 minut zaber na kridlo :) Treba video akrobacky Ocovskych bacu, to je neco pro me, to zeru od zacatku do konce a to tam neni zadnej strih, zadna tuna efektu, prolinacek a jinych sracek.
Mrkni na to ;) http://vimeo.com/2619576


Naposledy oživil bardzon v 16 čer 2010, 20:49


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz