..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 13:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: VIE-CDG-PRG
PříspěvekNapsal: 06 říj 2009, 07:46 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Predavam timto zezlo do prostoru, aby to nevypadalo, ze litate jen vy vsichni, tak odlitam testovat Nikiho, este mu zkusim dneska zavolat, jestli ma sichtu. No a nazpatek (snad) poletim nasima supaÄŤupa erolinkama CSA. Takze, nedelejte bordel, chovejte se slusne a max v nedeli rano se ozvu.

Hoja


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VIE-CDG-PRG
PříspěvekNapsal: 10 říj 2009, 19:59 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Toz jsem pred chvili mluvil se sefem naseho webu, je uz v PRG na hlavaku a mam vyridit vzkaz, cituju:

Citace:
Pozdrav tam ty vypicene kokoty...


Takze vzkaz predan, ukol splnen... :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VIE-CDG-PRG
PříspěvekNapsal: 11 říj 2009, 12:06 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Ať si vysere oko :D a nemachruje. Až budu velký - taky si zaletím do Pařiža. (jestli do té doby nebudou nové hranice) ;)

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VIE-CDG-PRG
PříspěvekNapsal: 11 říj 2009, 16:08 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Takze prinasim maly report.
Episode 1)
Rano odjezd vlakem do Brna, z duvodu nevhodnych casovych spojeni jsme byli nuceni stravit v Brne par hodin (dve) pro dalsi cast nasi cesty do Vidne. U Grandu jsme nastoupili ve ctvrt na dve na bus SA, dojeli na videnske letiste o pul pate. O pul sedme nam letel Niki do Parize. Tak jsme se tak ruzne poflakovali na videnskem letisti, parkrat jsem si fuknul, odbavil se a sel ke gatu. Musim rict, ze videnske letiste je fakt prijemne, alespon na me tak pusobi. Busem jsme jeli k nasemu letadlu, byla to A321, reg. OE-LET (vypujcim si foto odjinud, bo svoje jeste nemam upravene a taky jsem to v te tme nemohl fotit). Niki pojmenovava sva letadla podle hudebnich stylu a nas stroj byl Heavy Metal.

Paluba super, ciste, nove letadlo (doruceno bylo 05/03/2009), sedacky velmi pohodlne, letusky tez fajne. Zradlo - dostali jsme dva sendvice, jeden kureci, druhy syrovy. K piti jsem si objednal kafe, kolu a dzus. Podruhe pak jeste jednu kolu s ledem. Behem letu nam kapitan rekl par info o letu, proste standardne, jinak behem cesty se vsechny dulezite informace (vyska,poloha, casy, teploty, rychloast atd) ukazovaly na IFE. Proste pohodovy let, jen pri startu ze swechatu byla oblaka, tak to trosku hazelo. Pristani bylo jako do perinek, dybych to tocil, ani nepoznate, ze jsem na zemi.

Chapter 2)
Pariz je kapitolou sama o sobe. Akurat se mi zda, ze je u lidi vice slavna, nez ve skutecnosti je. Krome Eiffelovy veze (ta je fakt paradni), se da s klidem ozelet par pametihodnosti. Byl jsem v Louvru, Versailles, Pantheonu, na Champs-Elysees, proste ty turisticke placy a nic moc vam teda povim. Naopak Museum D'Orsay se mi libilo velmi moc. Ubytovani jsme byli v Montmartru, coz je kopec, kde pobyvali umelci a tak tam najdeme atelier Picassa, kousek odtama je rodiste Edith Piaf. To bylo naopak hezke. Ale jinak jak rikam, slavnejsi nez skutecnost.

Chapter 3)
Letiste CDG takovy stred, zadny vyslovene humus jak se vsude uvadi (asi proto, ze jsem tu neprestupoval). Vsude same AF, pak jsem zahlednul Emiraty, Deltu, AA, Aeromexico, Austriana, no proste traffic super. Akurat humus je neco nafotit. Prosel jsem pul letiste a fakt jsem nenasel poradne misto na foceni, tak mam jen jednoho usmrkaneho B 777 od AF. Diky krachu SE jsme meli stand-by letenky u CSA, odlet do Prahy tedy byt mohl ale nemusel. Nastesti neletelo moc lidi a nas bizjet B737-500 registrace OK-CGK byl zaplnen odhadnu tak ze 70%. Letusky prijemne, kabina takova nemastna neslana, no nevim proc lasak tvrdi, ze se orientuji na byznys pax, jejich pseudovyhody (sitovost, tradice a dalsi cipoviny) jsou dle mych vsimnuti a usouzeni spise to, aby mohli zakryt zbytecne vysoke naklady na provoz CSA (odmeny, prezamestnanost v administrative apod...). K jidlu byla bagetka od Hame (jeji hodnota byla asi 420 000 kc), a piti pak dzus a kava nebo caj. Prubnul jsem teda jabkovy a k tomu kafe. Let samotny klidny, v praze pristani taky pekne. Celkove muzu ale rici, ze Niki byl pro me prijemnejsi ve vsech smerech. Tam nemuzu vytknout nic.

Chapter 4)
Tak snad se vam to alespon trochu libilo a tez stejne pekne cetlo, az budou viset vsechny fota na netu tak tady hodim odkaz. Zatim tedy fotky jen tak "zbezne", fotky parize tady smysl asi moc nema davat, tak jen namatkou nektere vyberu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VIE-CDG-PRG
PříspěvekNapsal: 11 říj 2009, 16:35 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
K jidlu byla bagetka od Hame ( jeji hodnota byla asi 420 000 kc ) :D cim to bylo plneny ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VIE-CDG-PRG
PříspěvekNapsal: 11 říj 2009, 16:43 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Kokainem... :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VIE-CDG-PRG
PříspěvekNapsal: 11 říj 2009, 16:59 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
bampr - narazka na drahoty u CSA :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VIE-CDG-PRG
PříspěvekNapsal: 11 říj 2009, 17:38 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
To jsem pochopil, prave proto se ptam na tu napln, cim to loupeznici plni, aby to vypadalo jak bageta, chutnalo jak bageta, stalo to pul mega a nic v tom nebylo, pac rapkova rikala, ze to vsechno delaji a zachranujou z niceho :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VIE-CDG-PRG
PříspěvekNapsal: 11 říj 2009, 19:55 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Nicim, ale proste ta bageta byla na palube CSA. To ti musi stacit :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VIE-CDG-PRG
PříspěvekNapsal: 11 říj 2009, 20:19 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
j.ree píše:
Nicim, ale proste ta bageta byla na palube CSA. To ti musi stacit :D


Ještě scházelo, aby sis musel uprostřed letu jít pro bagetu mimo palubu.:)

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VIE-CDG-PRG
PříspěvekNapsal: 11 říj 2009, 23:04 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
OKPPT píše:
j.ree píše:
Nicim, ale proste ta bageta byla na palube CSA. To ti musi stacit :D


Ještě scházelo, aby sis musel uprostřed letu jít pro bagetu mimo palubu.:)

šak to teprv přijde :D jinak J.REE dík za report - pěkný super fantasie. Se češim až dame scuka a pokecame z oko v oko, bo planuju tež Pařiž se starku. Bo RYAN za 10 eček si asi nenecham ujit.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz