..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 16:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Trip Spain 2009
PříspěvekNapsal: 13 bře 2009, 02:20 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
Čus bando, tak jsem si splnil svůj vysněný trip. Letělo se Katowice-Luton pak Stansted-Seville a nazpět Seville-Bergamo, Bergamo-Katowice. Na pobřeží Andalusie jsem strávil 7 dní a játra mě bolí ještě dnes. Každopádně ty lety pro mě byly docela úmorné. Nevím čím to je ale vždycky jak jsme najížděli zas na ranwej, tak jsem si říkal.. "Kur*a co tu zas do prde*e dělám..." a při každém, přistání jsem viděl ty turky co s tim jebli v tom amstru. No každopádně cesta tam byla ok. Na cestě zpět šílené turbulence a při přistání v Miláně mi to připadalo minimálně na HURIKÁN PEPE + šílená termika všemy směry. No když jsme dosedali tak jsem sral magi v kostkach. A to ještě tek kapča v Seville , jsem seděl hned ve předu u dveří, udělál menší skandálek před odletem. Celou dobu těsně před odletem byli otevřené dveře tak to bylo dobře vidět. Najednou jako by chíplo celé letadlo (zřejmě někdo z letištního perzonálu odpojil externí zdroj napájení), a ten kapča začal na celé letadlo řvát "FUCK FUCK MOTHER FUCK" asi desetkrát a pak vyběhl ven z toho kokpitu po schůdkách dolů a začal tam cosi dole na někoho šíleně řvát. Byl to ital tak si to dovedete představit. Snad všechny italské nadávky. Tak jsem si říkal "toto pěkně začíná"...

Každopádně zajímavé a doporučuji.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trip Spain 2009
PříspěvekNapsal: 13 bře 2009, 11:53 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 24 lis 2008, 16:09
Příspěvky: 200
Spotting: v hospodě na růžku
Kurňa,chlapi to se nám to něják rozmáhá ty tripy,peetrs super fotky a report,jak jsem to četl,tak to se dá řadit do kategorie "mega trip" :) Já se vrátil s tripu minulý týden a už bych letěl znova,akorád místo jižní evropy jsem to struhnul na sever.Včera jsem byl u Dejva a ten si taky vesele líta,kamyl ten taky neotálí a j.ree ani nemluvím.Ještě technická otazka na peetrs,kolik jsi dal za letenky? bylo to vice jak 5kč? :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trip Spain 2009
PříspěvekNapsal: 13 bře 2009, 13:34 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Peeters - SUPER!!!!

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trip Spain 2009
PříspěvekNapsal: 13 bře 2009, 16:25 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Peeters: Moc pekny!!! Pro jizni Spanelsko mam slabost, moc pekny... V Seville jsem teda nebyl, ale Malaga, Granada, apod., to jsou uzasne mista...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trip Spain 2009
PříspěvekNapsal: 13 bře 2009, 17:17 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Haha, hej fakt supr. My tady asi casem fakt napiseme i nejaky regulerni trip.. jen komubyse chtelo :D Ale ne, jak pise Kamyl, i ja mam na spanelsko jen vynikajici vzpominky, predtim v Gerone, parada, romantika hned bych jel zas, nevahal bych ani chvilicku (skoda toho, ze to uz neni z BRQ, to je smutne) a ted Malorka. Taky super vylet, a este nemuzu zapomenout na presso co jsem si dal.. Delikatesque!!

Krasne fotky, krasny tekst! Supr!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trip Spain 2009
PříspěvekNapsal: 13 bře 2009, 20:41 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
tomino píše:
Kurňa,chlapi to se nám to něják rozmáhá ty tripy,peetrs super fotky a report,jak jsem to četl,tak to se dá řadit do kategorie "mega trip" :) Já se vrátil s tripu minulý týden a už bych letěl znova,akorád místo jižní evropy jsem to struhnul na sever.Včera jsem byl u Dejva a ten si taky vesele líta,kamyl ten taky neotálí a j.ree ani nemluvím.Ještě technická otazka na peetrs,kolik jsi dal za letenky? bylo to vice jak 5kč? :D :D :D


Objednával jsem o vánocích 08 a ceny následující (orientační):

KTW-LUT 500,-Kč
STN-SEV 1000,-Kč

SEV-BER 700,-Kč
BER-KTW 300,-Kč

Bratru za cca 2500,- Moc jsem těm objednávkám nedával, a taky jsem chtěl max 2 lety za den, takže proto ta cena. Ale i ták... 2500 není co řešit...

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz