..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 18:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Smutná zpráva
PříspěvekNapsal: 17 říj 2010, 14:22 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Vážení pánové, teď před chvílí mi Kamyl postnul link, který mě - hledám správný výraz - nejspíš by se dalo říct šokoval, či paralyzoval.
jedná se o tuto velmi smutnou zpávu

http://www.vacc-cz.org/forum/viewtopic.php?id=4655

Vím, že hodně z vás tady Pavla neznalo, ale je tady i řádka lidí, kteří jej jak znali, tak jim pomohl řešit různé problémy okolo letadel, simulátorů, počítačů, scannerů a.t.d. Určitě Tomino, Engin, Tomáš G. myslím i Bumper, Fabo, SONP o jeho existenci minimálně věděli, ale spíš znali jak z článků, fór, tak možná o osobně.
Jen namátkou vyberu jeden ze článků na AEROWEBu

http://www.aeroweb.cz/clanek.asp?ID=1231&kategorie=7

Takovýchto a podobných návodů, článků, rad najdete po světě fanoušků létání, nebojím se napsat tuny. Vždy zasvěcené, nekonfliktní, psané se znalostí věci. S úmyslem poradit těm, co řeší specifický, většinou odborný problém. Určitě vzpomenete na naši debatu o scannerech a anténách, kdy jsem vám radil, co a jak. Taky jsem vám říkal, že v případě nejasnosti se máte obrátit zrovna na tohoto člověka. Ostatně veškeré mé rady vám, byli jen předané informace, které jsem čerpal jak z jeho článků, tak osobní korespondence.
Pavel Svoboda byl jednou z nejvýraznějších a nejznámějších osobností virtuálního a spotterského světa létání. Jeho nekonfliktnost a kamarádský přístup, vysoká odbornost a znalosti a vždy snaha pomoct a poradit od úplných nováčků až po polročilé, byla v mých očích obdivuhodná. Takových lidí je myslím málo. O to větší tato ztráta je.

Rád bych tedy za náš web - LKMT.CZ vyjádřil hlubokou lítost a spoluúčast a adresoval bych ji především našim kolegům z webu české pobočky VATSIM, čili
http://www.vacc-cz.org/ a jeho fóru
http://www.vacc-cz.org/forum/index.php

Domnívám se, že bychom při této smutné příležitosti, měli vyjádřit našim kolegům z VATSIM, hlavně s ohledem na to, co vše PAVEL pro náš letecký svět udělal, z čehož, aniž o tom víme, čerpáme všichni a samozřejmě rodině a všem co ho znali upřímnou soustrast.
Pokud jste na uvedeném fóru někdo registrovaní - tuším Engin - postněte odkaz na tento příspěvek / téma našim kolegům.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Smutná zpráva
PříspěvekNapsal: 17 říj 2010, 17:50 
Offline
V.I.P.

Registrován: 28 lis 2008, 00:14
Příspěvky: 45
S Pavlem jsem se měl možnost setkat jak osobně, tak i na virtuálním nebi. Řízení v jeho podání bylo vždycky na špičkové úrovni a hlavně, pokud byl problém, nebo se chtěl člověk něco přiučit, tak on byl ten pravý, který s klidným hlasem podával vždy vyčerpávající informace.
Jeho skvělé poučné články na webech VATSIM nebo Aeroweb mi budou hrozně moc chybět a hlavně už bohužel od něj nikdy neuslyším CSA326, you are clear to land...

Je to obrovská ztráta nejen pro virtuální nebe :cry:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Smutná zpráva
PříspěvekNapsal: 17 říj 2010, 21:18 
Offline
V.I.P.

Registrován: 24 úno 2009, 15:20
Příspěvky: 187
Spotting: Věž
Easy díky za info, i když příště prosím něco méně šokujícího.
Nevím, co napsat, a ani se mi moc nechce. Takže Pavle Čest tvé památce a díky - CSA219.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Smutná zpráva
PříspěvekNapsal: 17 říj 2010, 22:29 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 24 lis 2008, 16:09
Příspěvky: 200
Spotting: v hospodě na růžku
Je to hrozné,když nás musí opustit člověk jakým byl Pavel.
Nevím proč ale pořád tomu něják nevěřím.

Pavle,budeš nám chybět :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Smutná zpráva
PříspěvekNapsal: 18 říj 2010, 00:48 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
Kurva, to je zas období. Ve středu se mi málem soused zastřelil, teď tohle. :(((( Jelikož se o virtuální lítání zajímám nějaký ten pátek, tek mám Pavla v podvědomí, jako jednoho z nejvýraznějších členů české virtuální komunity, a jeho články a příspěvky jsem si s oblibou četl.

Čest Tvé památce Pavle, budeš nám chybět.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz