..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 23 dub 2024, 19:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 03 zář 2012, 22:02 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Mňo...tak mne zas ujistili TN na ČT...že nejsem paranoik, když jsem po 89 tvrdil, že DENIM z Rakouska voní nějak víc než ten koupený u nás. Jinými slovy
čokoláda je čokoládovější
kečup kečupovější
máslo máslovější
parfém víc voní
Gillette líp holí

atd atd atd. Vy co jste viděli...výrobky pro český trh mají na základě našich českých obchodníků jiné vlastnosti a složení, než ty ostatní. Samozřejmě se liší i v ceně (v náš neprospěch...bo hodně vyděláváme) :qlol: Jak uvedli příklad RAMA pro západ 60% tuku..u nás 40%. (berte jen obrazně)...
AŽ ŽIJE ČESKÝ STÁT A ČESKÁ STÁTNOST!!!!!!!! BUĎME HRDÍ!!!! KDO NESKÁČE....a tak...no :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc: :grc:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 04 zář 2012, 14:51 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Durex lepe suka...

No ale je to tak, ja si kdysi myslel, ze nadnarodni firmy maji proste recepturu a jejich vyrobky jsou naprosto totozne, at se prodavaji na Aljasce, v Las Vegas nebo v Horni Dolni... A bylo mi porad divne, ze moje oblibena Fanta, kdyz jsem nekde venku, je daleko chutnejsi, nez kdyz si ji koupim u nas...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 04 zář 2012, 15:22 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
no já už myslel že mi z nenávisti k k chlivku zvanému ZR jebe....a teď čučím jak tele na vrata...že světe div se..vono je to pravda...že ať čokolády, másla, cokoliv má jiné složení pro jednotlivé odběratele. Furt se mi zdálo, že jak kupim MILKU v Rakousach je lepči...nebo jiná...když tam kupim parfem...vomí půl dne...u nás totožný za dražší prachy cca 5 min. Mňo...líp bylo...za komošů :mrgreen:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012, 11:39 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2008, 12:01
Příspěvky: 614
Bydliště: už Ostrava
Spotting: Mošnovská Věžka, nu ni?
Stroj: A319-111 G-EZAF
Nabízím, že dovezu rakouskou Fantu, Coca-Colu a pravou minerální vodu (taky od Coca-Cola firmy), s lidovou cenou, řekněme €5/flašku.

Závazné objednávky prosím pište sem, platby předem na účet, návrat mám v sobotu. Doručuji technikou VZJAOPKD (tj. vrhem z jedoucího auta oknem přímo ke dveřím), předpokládaná doba doručení cca pátek v noci.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012, 11:45 
Offline
V.I.P.

Registrován: 18 lis 2009, 23:53
Příspěvky: 314
Bydliště: Kopřivřiť
Stroj: mirici se mnou nosem vzhuru
engin píše:
Nabízím, že dovezu rakouskou Fantu, Coca-Colu a pravou minerální vodu (taky od Coca-Cola firmy), s lidovou cenou, řekněme €5/flašku.

Závazné objednávky prosím pište sem, platby předem na účet, návrat mám v sobotu. Doručuji technikou VZJAOPKD (tj. vrhem z jedoucího auta oknem přímo ke dveřím), předpokládaná doba doručení cca pátek v noci.


taky mají žlutější vajca ( ty od slepic ) tak bych prosil aspoň 50ks. Dopravu beru, připravím ke dveřím rovnou pánvičku

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012, 13:45 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
truny píše:
engin píše:
Nabízím, že dovezu rakouskou Fantu, Coca-Colu a pravou minerální vodu (taky od Coca-Cola firmy), s lidovou cenou, řekněme €5/flašku.
Závazné objednávky prosím pište sem, platby předem na účet, návrat mám v sobotu. Doručuji technikou VZJAOPKD (tj. vrhem z jedoucího auta oknem přímo ke dveřím), předpokládaná doba doručení cca pátek v noci.

taky mají žlutější vajca ( ty od slepic ) tak bych prosil aspoň 50ks. Dopravu beru, připravím ke dveřím rovnou pánvičku

Mají. ;)
Jinak kolu jsem kupoval za 2 ojra flašky vělké dvě. Asi tak. Kdo to vidět nechce - nevidí.
Dost nechápu :o :o :o proč v podtextu bráníte šunt kterej je na českých regálech. Já si to nějak nevymyslel. :roll: Jsou to fakta.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012, 14:07 
Offline
V.I.P.

Registrován: 18 lis 2009, 23:53
Příspěvky: 314
Bydliště: Kopřivřiť
Stroj: mirici se mnou nosem vzhuru
EASY píše:
Mají. ;)
Jinak kolu jsem kupoval za 2 ojra flašky vělké dvě. Asi tak. Kdo to vidět nechce - nevidí.
Dost nechápu :o :o :o proč v podtextu bráníte šunt kterej je na českých regálech. Já si to nějak nevymyslel. :roll: Jsou to fakta.


ano, vím že mají, však v době toho průseru s vejci na jaře ( cena nad 4,- Kč /ks) jsem si je nechával z německa vozit a stály 1€ max 1,10€ / 10kusů. A že to bylo 200, 300 kusů týdně (velká rodina, hodně známých :D )
Easy, ;) nehledej v podtextu "bránění šuntu " spíš českou tvorbu humoru na vrub toho humusu. :D

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012, 14:23 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
buť f klidu vole ;) ;) ;) myslím to zcela stejně....Engina zabiju při prvnim společném letu bo ten hajzel si užívá právě tam (Osterreich) :chuj: (vlastně neeee...kdo by pak spravoval mý dceři noootbuk) :? (jen pro tvé info - to Engin..chyběl jsi tu...noťas je v Alfě...už tam nešlo nic ani se nevypínal) :evil:
Ale fakt je...jak vlezu u nás do Hrušky....tak bych vraždil....tu zeleninu co se odvážej dát na pult by snad nežraly ani prasata....tedyyyy sem myslel včetně mě :manicka_parkanova:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 05 zář 2012, 15:12 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 15 zář 2009, 23:53
Příspěvky: 729
Bydliště: Ostrava
Nezmizelo tady něco?

_________________
http://www.flickr.com/adamsvechovsky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 06 zář 2012, 10:14 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
No tak jestli jsis ty příspěvky nesmazal sám ale smázl je moderátor tak to je hnus. V tomhle se tě musím zastat.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 06 zář 2012, 16:09 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
http://www.tyden.cz/rubriky/byznys/cesk ... 05229.html

EASY, buď v klidu ! Bruselští úředníci tvrdí, že to spotřebitele nepoškozuje.
Já jsem rád, že mě to nepoškozuje a budu s radostí žrát a chlastat podřadnej odpad, místo smetanové zmrzliny nějakou sračku s rostliným tukem atd. Sranda je, že prý ty " úpravy " potravin pro náš trh mají nejen speciálně upravenou chuť pro naše odlišné mlsné jazýčky :chuj: ale hlavně ovlivňují cenu toho produktu a jestli chceme onu " kvalitu " ze západu, tak že to je cenový rozdíl až 300% ! Hmmm, tak například ta smetanová zmrzlina v Německu stojí naprosto stejně jak ona stejná značka zmrzliny dovážená k nám ( ovšem ta smetanu viděla leda tak ve snu ). Takže z nás dělají fakt pitomce a potravinové smetiště Evropy. A mi držíme klapačky a ještě si mlaskáme. Mimochodem tento týden jsem vyhodil celou sklenici Nescafe, protože se to prostě nedalo pít, vonělo to jak térpapír a chutnalo jako nějaká spálenina, hnus... Místo toho jsem koupil novinku Nescafe Crema a to už chutná jako káva ( pravděpodobně ještě neupravená verze pro naše východoevropské chuťové buňky ) :D Složení jsem neměl s čím porovnat. Každopádně pamatuju když otec dovezl ze zahraničí klasické original Nescafe a to bylo nebe a dudy proti tomu co jsem vyhodil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 06 zář 2012, 17:32 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
http://instinkt.tyden.cz/rubriky/tema/p ... 24549.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 06 zář 2012, 20:15 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Venku by si to zákazník nenechal líbit, u nás to naopak nepřímo vyžaduje. Chce ty nejlevnější potraviny a těžko může čekat, že si za pět korun koupí uherák," říká mluvčí Potravinářské komory

Pořád nechápu, kde berou ty " nejlevnější potraviny ". Proč nenapíšou pravdu, ty ošizený zmetky u nás nejsou třikrát levnější, jak by se dalo čekat, ale buď stejně drahé, nebo dokonce dražší než venku. Co to je za kydy, že Čech nemůže čekat, že si za pětikorunu koupí uherák. Šunka co není šunka je sice relativně nejlevnější, ale pořád je vůči tomu z čeho je složená drahá jak prase a pak ta pravá šunka od kosti stojí tolik, že už si ji normální smrtelník každý den ani nemůže dovolit koupit, protože na to nemá, tak kde to kurva jsme ? Ale zakecá se to tím, že našinec kupuje schválně šmejdy a že je dokonce vyžaduje, to je fakt neskutečný. :grc:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 06 zář 2012, 23:46 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
Musím potvrdit bumperova slova. Kdo někdy dělal ve výrobní firmě, která exportovala na západ, mohl vidět rozdíl kvality na vlastní oči. A přitom se to neprojevilo nijak na ceně. A není to jenom o jídle. Ale i u baráků, u aut, u elektroniky. A to ani nemluvím o výrobcích pro nezávislé novinářské testy...

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 12 zář 2012, 15:51 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
hmmm...hlavně kvalita u nás prodávaného alkoholu je přímo imponující...ostatně....co už...kdo s čím zachází.....kdo neskáče není čech :piss_monk:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 12 zář 2012, 18:31 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Z domova:

Ekonomika:
Na severní moravě prudce klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Podle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již otráveni a nebaví je pít od nevidím do nevidím.

Krimi:
Peníze vybrané v charitativní sbírce na pomoc lidemzasaženým otravou byly spronevěřeny. Podle výpovědi samotných postižených, z nich neviděli ani korunu.

Počasí:
Aktuální stav: Na severní Moravě mínus pět, na území celé ČR mínus osm.
Předpověď na noc a zítra: Mínus devět až mínus čtrnáct.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 12 zář 2012, 19:35 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
:chuj: :chuj: :chuj: (se ti povedlo) :chuj: :chuj: :chuj:
a kdy že to idem na panaka???? :fawk:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 12 zář 2012, 19:47 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
jree: +100 :chuj:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 13 zář 2012, 20:04 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2009, 21:32
Příspěvky: 499
Bydliště: Ostrava
Můj poznatek k CZ edition výrobkům:
Když už je u nás tématem číslo 1 alkohol, musím přidat svou zkušenost. Ačkoli tvrdý alkohol moc nemusím, pokud na něj přijde řada, preferuji kvalitní vodku. Za kvalitní značku považuji mimo jiné BOLS. Zhruba dva roky nazpět u nás byla dostupná 40% BOLS vodka za rozumnou cenu v Lidlu. Pak se ze sortimentu vytratila. Nezbylo nic jiného, než ji kupovat v Polsku (cena v přepočtu do 120 Kč / 0,5l). Dnes jsem ji opět v Lidlu objevil, avšak byla již lokalizována pro český trh - procento alkoholu šlo ze 40 % dolů na 37,5 % a cena šla nahoru ze 120 na 140 Kč...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varování před výrobky pro český trh
PříspěvekNapsal: 14 zář 2012, 17:35 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz