..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 09:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 375 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: LKMT - NOVINKY
PříspěvekNapsal: 05 bře 2018, 20:03 
Offline
V.I.P.

Registrován: 24 úno 2009, 15:20
Příspěvky: 187
Spotting: Věž
Určitě bude 100% shoda na tom, že aby tu někdo lítal, musí být ty letadla vytížené.
Londýn asi je, nevím jak Bergamo.
S tou WAW a vytížeností nevím nevím. LOT lítá do Krakowa i do Katowic, co je pro ně lákavé lítat i do Ostravy??

Přestěhujme RYR z KTW do OSR a máme tady 7 destinací navíc.
Vím, že je to o penězích.

P.S. Jak tak procházím destinace kam lítá RYR, tak jsem narazil na Israel letiště OVDA to je taky pěkná prdel uprostřed pouště :-)

P.S.2 Nejsem vyloženě zatížený na RYR, klidně ať tady lítá kdo chce, ale aby to mělo hlavně symsl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LKMT - NOVINKY
PříspěvekNapsal: 05 bře 2018, 22:57 
Offline
V.I.P.

Registrován: 24 úno 2009, 15:20
Příspěvky: 187
Spotting: Věž
Tady jsem našel jakýsi článek o jakési akci největší světové shromáždění blogerů, vlogerů, tvůrců obsahu o cestování a profesionálů z oblasti cestovního ruchu.

https://www.parlamentnilisty.cz/politik ... ici-526867

No, a budou cestovat po celem MSk kraji. Je třeba jim ukazat i letiště :geek:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LKMT - NOVINKY
PříspěvekNapsal: 13 bře 2018, 21:35 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
tgurecky píše:
Osobně si myslím, že je to o tom hlavně "chtít".
Politik nejedná v zájmu lidu, nýbrž v jiném zájmu..


a v tom je celý problém...podepisuju....moje vyblitky můžete dále číst v knajpě

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LKMT - NOVINKY
PříspěvekNapsal: 26 led 2019, 12:41 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Mňo...tak mě aSI ASI PO x LETECH ZASE POPADLA chuť napsat pravdu jaxe věci mají. Dostal jsem od TG sms že na LKMT končí Bergamo.
Takže kurwa do prdele co!!!! Kdo za likvidaci letiště pújde sedět. Ten zasranej Gumitek mladej Vavroš...pojďm být adresní...co tady rejpal a blil piiičoviny..Zatorský už sedí ale bohužel za něco jinýho. Do prdele kurwa kolik se nainvestovalo penez do toho letiště z našich daní? Jediný letiště široko daleko kde jede vlak až do haly staví se nové parkoviště atd atd atd. ILS IIIb o záchranné systému nemluvě. Každej kdo má všech 5 pohromadě (krom různých zasraných gumítků) mu muselo bejt jasný, že tohle letiště je už dávno v pyčy a jediná rozumná cesta je zavřít to jak to je. Protože sem už může lítat jen idiot. Tak možná přez léto šartry.
Je to ostuda všech politků včetěn vedení letiště několik let zpět. A kecy o tom co šlo a nešlo jsou právě kecy alibismus neschopnost. Kdybychom byli jak tvrdí naše vrchnost právní stát museli by tyhle hajzli být zavření...tedy minimálně...nebo zašití někde v noře bo pro ostudu by nevystrčili svůj blbý rypák na světlo boží. Eufemismy, kecy,kecy kecy lži. Dá se to shrnout do jednoho jediného názvu. NESCHOPNOST!!!!!! Kurwa sem nasranej...prosím vás zavřete tohle ostudné letiště a nechte peníze na něco jiného co pomůže nám pitomcům co chodíme denně do práce a dřeme vám na tyhle vaše zvratky. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :piss_monk: :piss_monk: :piss_monk: :piss_monk:
https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/ani-dotace-nepomohla-mosnovskemu-letisti-zbyla-jen-linka-do-londyna-20190124.html

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LKMT - NOVINKY
PříspěvekNapsal: 26 led 2019, 16:09 
Offline
V.I.P.

Registrován: 24 úno 2009, 15:20
Příspěvky: 187
Spotting: Věž
Hej dyk vole mluv slušně, čtou to i děééti... Náhodou z tebe udělají presidenta a hned tě obviní, že mluvíš vulgárně a nepověsí tě ani na obrázek :fawk:
Teď k letišťu.
Co bylo, nikdo nezmění. Ale kdesi jsem slyšel jakési přísloví, že na každou svini se vaří voda....
Ja od začátku říkám, že to letiště má potenciál a vysral bych se na to co je v Krakově, Katovicích apod.
Tady musí lítat jedna linka do Londýna (momentálně ještě lítá) jedna linka do Německa (FRA, MUC) a taky na východ. Ázyje. Nejlépe Chína.
Co tak udělat linku OSR-FRA-STN a večer zpět STN-FRA-OSR.
WAW je možná dobrý na vykrytí ztrát po ČSA a BGY, ale není to cesta k trvalému rozvoji, ale počítá se.
Linku z WAW bych protáhnul až do PRG. Ráno přílet z WAW a přeskok do PRG a zpět zase přes OSR.

Samozřejmě cargo, cargo a zase cargo. Pak taky fandit Strnadovi, aby tady lítaly na servisy letadla.

Průser je dráha a její životnost. Buď se opraví ale bude se tady lítat, nebo se to nebude opravovat a uděláme z mošnova největší jabkový sad v evropě :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LKMT - NOVINKY
PříspěvekNapsal: 26 led 2019, 17:05 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Nasrat...nebude fungovat. :piss_monk: Jádro pudla je v ceně. Proč bychom se měli skládat na manažery a jiné z našich daní? Nemám k dispozici ani fakta ani čísla, tak nemůžu moc posuzovat co p.Unucka píše. Přijde mi že se snaží. Ale když postavíš barák na blbejch základech stejně raz zhučí. A může se snažit jak chce. Mi osobně to přijde o hovnu.
Chci jen zdůraznit že neřeším CARGO!!!!!! ALE nás kaštany.
Je to ale můj názor. Tohle jsou vyhozený další prachy je to neefektivní. Co se týká letiště obeceně nesouhlasím. Katovice jsou 100 km či kolik. Standardní vzdálenost. To jen mi keří žijem v zemi, kde z jedné vesnice do druhé je to šíleně daleko bo je to celej kilometr a půl to tak vnímáme. Nevím proč by co 150 km mělo bejt letiště aspirující na mezinárodní provoz. Před 10 lety ok. Proč ne. Ale to prosrali zkurwenci co tehda vládli Tošenovským počínaje TOP9 konče.
Mrknul jsem na ceny vnitrtostátních linek v polsku. Wroclav Gdansk nepřesahuje 1200 kč. Standard je okolo 600kč. Tak kde je kurwa problém????
Z vlaků se stali lowcostsocko krabice k zblití. A když koupíš byznys tak si nechá jak Leo tak Jančura o ČD nemluvě zaplatit cenu za kerou by měli vyfasovat doživotí natvrdo bo se nejedná o cenu ale krádež za bílého dne. Taky exixstuje ohromná část lidí kterým prostě 4 hod ve vlaku zlikviduje zbytek zdraví. Šel bych touto cestou. Pak můžu přestat výmášlet jak sem dostat pár potentátů a cesťáků a finty jak to udělat aby mi do letadla lezli lidi. Nebo se poradit s někým...kdo tomu fakt rozumí a má za sebou úspěch a nevymýšlet co vymyšlené je.
Nesem manažer v letectví...ale tj je jedno...v tomhle státě stejně není žáden...takže jestli o tom mliví Kalousek, Ťok nebo já nebo ty je úplně jedno. Kvalifikaci máme shruba stejnou.
Jak sem psal..kecá se kecá skutek utek prachy jen frčí žáden fakt realistuický plán něčím podložený žáden byznys model. :piss_monk:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LKMT - NOVINKY
PříspěvekNapsal: 26 led 2019, 21:20 
Offline
V.I.P.

Registrován: 24 úno 2009, 15:20
Příspěvky: 187
Spotting: Věž
EASY píše:
Nasrat...nebude fungovat.
Nasrat.... když se chce, tak to jde a fungovat to bude. Mám biznis plán :fawk:
EASY píše:
Jádro pudla je v ceně
Jasně, souhlas. Ty kur.y z TVS to schválně zařízli i tou cenou. Pak jenom řekli, že těma linkama do Ostravy nikdo nelítal. Ano, nelítal za ty prachy.
Resp. lítali jen ti manažeři těch korporátů co jsou v MSK. To mu je jedno, kolik ta letenka stojí, firma to zaplatí.
EASY píše:
Proč bychom se měli skládat na manažery a jiné z našich daní?

Bo ty firmy, kde ti manažeři lítají, platí daně a částečně se to MSK vrátí. Teda by to tak mělo být že platí daně. Ja jako OSVČ platím.
A těch firem tady není málo. Mimo ty velké o kterých se mluví jako SIEMENS, ABB, Tieto, VAROC, MITAL, Třinecké železárny, Kovona, ŽDB.
Nemalý význam má Hyundai a KIA (žilinský kraj), na které je nabaleno spousta korejských subek typu SUNGWOO HITECH, DONGHEE, PHA a další jako ITT, Brembo (Italové), A123 System ((výroba lithium-iontových baterií) neplést s "baterkárnou v Horní Suché)).
Další potenciál: DAKON (Bosch Termotechnika), OSRAM, ROCKWOOL Bohumín,Porsche výzkumné a vývojové centrum, VOP, TATRA a další a další.

Vysoké školy a univerzity.. Ostrava má do budoucna dobrý potenciál na propojení vysokých škol - technických oborů se zdejším průmyslem.
Jsou a budou taky studovat i studenti ze zahraničí, ano ti řeší hlavně cenu, takže pro ty jsou centové letenky směrodatné, ale manažer to už tak neřeší.

A na závěr:
Baťova letecká společnost
Jan Antonín Baťa prohlásil při záměru zřízení podnikatelské univerzity v roce 1937: „...každý student této školy [...] musí [kromě jiného] umět pilotovat letadlo a řídit vůz, právě tak jako motocykl a pár koní“. Z uvedeného je zřejmé, že J. A. Baťa považoval angažovanost v letectví i za jistou formu velkopodnikatelské kultury a prestiže.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ba%C5%A5ova_leteck%C3%A1_spole%C4%8Dnost

Henry Ford:
„Kdybych poslouchal své zákazníky, býval bych jim dal jen rychlejšího koně.“ Proto jsem raději vyrobil auto....
„Když se zdá, že jde všechno proti tobě, pamatuj, že letadlo vzlétne vždy proti větru a ne s větrem.“

Takže za mě chuj s polákama to jsou jenom šmelináři a jsou daleko. Navíc jak zmínil J.Unucka kdesi v rozhovoru, tak většina těch lidí letí do Ostravy a Ostrava je v České republice. Proč bych měl teda letět někde do polska. Do polska se jezdí na levný benzín a žrádlo.

P.S. A kdyby bylo na mě, tak :piss_monk: TVS do Ostravy nelítá. Si neváží zákazníků tak nazdar. To ty chartery pořeším jinak.

Takže asi tak... za mě. Bo kurwa Ostrava je region razovity. Vždycky byl a bude. Praha je daleko a na poláky je..at. :trt:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LKMT - NOVINKY
PříspěvekNapsal: 26 led 2019, 23:30 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
:chuj: :chuj: :chuj: dobré ty razovity Ostravaku :D :D :D Já sem to s tyma manažerama myslel trochu jinak. Resp přesně jak sem psal. Manažer ani obchodak neptrebuje dotovanou linku. On potřebuje JAKOUKOLI linku. Tak když už ju zadotuju tak mužu zabit víc much jednou ranou. Ale jak sem psal. Nemám data. Možná by moh posloužit Jree. Čili přesně , počty cestujících skladba a tak

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LKMT - NOVINKY
PříspěvekNapsal: 27 led 2019, 12:22 
Offline
V.I.P.

Registrován: 24 úno 2009, 15:20
Příspěvky: 187
Spotting: Věž
Easy, my žádné data nepotřebujeme. My nic nerozhodujeme a rozhodovat nebudeme :D
My si můžeme jenom přát, aby se toho letiště ujal někdo, kdo to rozumným způsobem potlačí kupředu (zpátky ni krok).
Prostě to letiště je součástí dopravní infrastruktury kraje - regionu a má tady svůj význam (stejně tak jako železnice a silnice) jak historický, tak i ekonomický z pohledu budoucnosti.
Zatím všichni ti, co tam doposud byli, nemají ani schopnosti na to, aby provozovali stánek s rozpékaným pečivem na nádraží. Soudím podle aktuální situace a výsledku.

Vymlouvat se, že to už nemá smysl, bo Katowice a Krakow je nesmysl. To potom můžeme zhasnou celou republiku, bo ta už je v pi..či dávno :piss_monk:

Prostě potenciál tady je:
1) Osobní doprava
2) Koupací kaštani
3) Cargo
4) JobAir


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LKMT - NOVINKY
PříspěvekNapsal: 27 led 2019, 12:58 
Offline
V.I.P.

Registrován: 24 úno 2009, 15:20
Příspěvky: 187
Spotting: Věž
Trocha dat:
Počet obyvatel:
MSK = 1,21 mil.
Olomoucký kraj = 0,634 mil
Žilinský kraj = 0,690 mil
Součet obyvatel za region = 2,534 mil

Návštěvnost MSK v roce 2016 (zdroj dat ČSÚ)
Počet nerezidentů, kteří v roce 2016 přespali v nějakém ubytovacím zařízení
Celkem 179 041
Z toho 160 674 z Evropy, 10 962 z Asie, 6 132 z Ameriky, 722 z Afriky, 551 z Australie
Z evropy nejvíce Slováci, Poláci, Němci, Italové, Rusové, Rakušáci, Francouzi, Holaňdani.
Z Asie, Korejci, Číňani, Izraelci (nějak mi tam chybí saudové)

Celková kapacita lůžek v ubytovacích zařízeních MSK 29 999 ks
Celková kapacita lůžek v ubytovacích zařízeních v Olomouckém kraji 23 482 ks

Kapacita letiště.
7 stojánek na central apron / Terminál.
Když budu počítat dvě hodiny na jedno odbavení letadla, tak za den odbavím 84 letadel
Kapacita jednoho letadla 150 PAX x 84 ACFT = 12 600 PAX/Day
Max. roční kapacita 4 599 000 PAX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LKMT - NOVINKY
PříspěvekNapsal: 27 led 2019, 13:18 
Offline
V.I.P.

Registrován: 24 úno 2009, 15:20
Příspěvky: 187
Spotting: Věž
Zajímavý rozhovor k tématu
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ukazte-mi-zenu-ktera-postavi-terminal-za-270-milionu-rika-sefka-pardubickeho-letiste-64147


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LKMT - NOVINKY
PříspěvekNapsal: 31 led 2019, 19:42 
Offline
V.I.P.

Registrován: 24 úno 2009, 15:20
Příspěvky: 187
Spotting: Věž
EASY píše:
Mňo...tak mě aSI ASI PO x LETECH ZASE POPADLA chuť napsat pravdu jaxe věci mají. Dostal jsem od TG sms že na LKMT končí Bergamo.
Takže kurwa do prdele co!!!! Kdo za likvidaci letiště pújde sedět.


Nikdo Vole:
https://moravskoslezsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/soud-vynesl-verdikt-v-kauze-podnikatele-zatorskeho-20190208.html

Dále jsem se doslechl, že na zasedání dnešního zastupitelstva města bylo rozhodnuto nepodpořit další dotace soukromým dopravců na letišti LKTM.
Takže šlus, zhasneme !!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LKMT - NOVINKY
PříspěvekNapsal: 04 úno 2019, 23:29 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:17
Příspěvky: 523
Bydliště: Ostrava
Spotting: babské sprchy
Stroj: komatsu
No, koukám, že ty naše NEZÁVISLÉ soudy (jak tvrdí někteří naši neúplatní zákonodárci) odvedly skvělou práci. Gratulace. Dopadlo to jako vždy. Zloděj, který okradl poctivé a obyčejné lidi je na svobodě a všem se může beztrestně vysmát do xichtu. :grc: Ale zkuste na bilboard nakreslit Kalouskovi tykalda a půjdete do basy natvrdo. VIZ TOTOK :grc: Jak dlouho to ještě v téhle republice bude takhle fungovat. Je mi z toho na blití velebnosti. :grc: :grc: :grc:
Fuck off :fawk: :fawk: :fawk:

_________________
:shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LKMT - NOVINKY
PříspěvekNapsal: 05 úno 2019, 14:01 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Yany píše:
... :grc: Jak dlouho to ještě v téhle republice bude takhle fungovat. Je mi z toho na blití velebnosti. :grc: :grc: :grc:
Fuck off :fawk: :fawk: :fawk:


Takto funguje "spravedlnost" mezi chudýma a bohatýma co existuje lidstvo :) To fakt není nic nového a není to problém jen naší republiky. Takže se na to dá odpovědět, bude to takto fungovat tak dlouho, dokud na téhle planetě budou lidi. Toť můj skromný názor na tuto problematiku :) A proto už to taky neřeším, protože bych se z toho zbláznil. Ať je u koryta kdokoliv, pořád je to stejný, nebo ještě horší, nikdy lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LKMT - NOVINKY
PříspěvekNapsal: 05 úno 2019, 20:34 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Já teda jen krátce. Jsem skpetik...resp poučený optimista. Můj názor je neměnný. LKMT bych pro osobní dopravu s okamžitou platností zrušil. Linku do Londýna uzavřel a konec. Zbytečně vyhozený prachy. Ale tj zcela jedno....nebylo by co řešit kdybychom se na to dívali pragmaticky.
Co mě fakt teda sere...to je zaříznutí Prahy. To je kurwa takovej hnůj, že není rovno. Stejně jak osvobození Zátorského. A i v tomto je můj názor neměnný Ostrava nemá už dneska šanci ani kapacitu být plnohodnotným mezinárodním letištěm...ale do prdele proč tu nemůže aspoň 4X za tejden lítat Praha za nezlodějské ceny do prdele!!!!
Kolegyně jela opět dnes z Prahy dobytčákem (je jedno jestli je to Leo, ČD, nebo Regio) dnes je to stejně jeden velký hnůj a za ty prachy tam vydržet sedět 4 hodiny...ať jdou do pyče...fakt ty vole.
Prej dotovaný...tak proč to do prdele nikdo jako nelítá??? To se fakt nenajde "DOTOVANÝ" dopravce kerej uděla Prahu do litru??? A máš plnou 737.
Koukám LOT Krakow - Waršava od 900kč do vyjíměčně 2500. Ryan od 200 do 1000kč Krakow - kajsi. Do řiti proč to nejde tady????
Bo pyčo Vik Šimáně a další....a kdo něco umí...zlikvidujem (viz pan Fischer...nebo tč Babiš)....bo zbytek jsou akorát směšní tajtrlící. HOWG
PS.: hlavně že RY je na hovno a Oleary cyp...no comment :piss_monk: :grc:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 375 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz