..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 17:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 07 zář 2009, 22:41 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Poprosim Petra Vavrose, at se vyjadri k me otazce. Toto tema zakladam jako ciste nenasilne, budeme argumentovat, nijak se nebudeme napadat a prosim ostatni, aby se k tomu nijak nevyjadrovali.

Takze otazka:

Proc si myslis ty ale hlavne p. Lubomir Vavros, ze soucasny zpusob rizeni letiste mosnov je ten spravny?

Ocekavam solidni argumenty a konstruktivni diskuzi. Tuto otazku klidne polozim i na osobnim setkani, na kterem se muzeme pozdeji domluvit. Po tom, co jsem premysel, bych si rad vyslechnul informace primo od zdroje.
Diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 16 zář 2009, 07:50 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Jelikoz se zde mlady Petr Vavros neobtezoval odpovedet i po nekolikadenni prodleve, ikdyz byl o tom, ze se ma vyjadrit k polozene otazce dokonce i pres icq. Asi fakt nevi co by odpovedel, nebot letiste je vedeno spatne a nema spravnou vizi. Viz take pokuta od antimonopolniho uradu at. Timto otviram diskuzi i pro ostatni ucastniky.

PETR VAVROS JE SRACKA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 16 zář 2009, 12:33 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
No kdyby mel ten kluk rozum a jeho tata taky, tak by nam tu pod jeho jmenem ( ne zadnej neslouhlasnimsvama a jine debilni nicky ) hned na zacatku rekl, ze sme banda curaku a proc nadavame jeho tatovi, kdyz to je cestnej a poctivej clovek, protoze: a uz by to z neho valilo, umlatil by nas tu argumentama a ja za sebe rikam, ze bych si o jeho tatovi nikdy nedovolil rict, ze je zmrd a podobne ( ne ze bych to nekdy rekl, vubec ho neznam, ale bylo to tu ). Misto toho jsem si tu precetl par kokotin o tom, kdo s kym z CSSD jezdi na ryby a ze v Mosnove bude linka, ze se z ni poserete, ze on nefoti letadla, protoze neni onanysta, ze je easy chudak atd. At mi ten kluk promine, letiste a lidi na letisti Mosnov neznam, neznam ani tohodle kluka, ani jeho tatu, mamu, strejcky atd. ani lidi co jsou ve vedeni LKMT ted. Pisu to jen proto, ze si myslim, ze se vyjadroval jak mladej blb, nic vic, nic min. Pripomelo mi to debatu Rapkove s Tvrdikem, kdy jedna strana vali neco o tom jaky to jsou zlodeji, tunelari, loupeznici a kdyz se otazka dotkne toho za co muzou oni, tak jsou svati jak lilie, ze maji podle zakonu vse osetrene, ze zadna chyba nenastala atd. Je to takovej klasickej flasinet. Kazdopadne tady asi nemuzete cekat, ze si sedne k PC a napise, jak to jeho tatik nekde posral atd. To proste temhle lidem uz od prirody nejde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 10:19 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Ono spis bylo mysleno LC spolecnosti obecne, ne zrovna konkretne jen Ryan. I kdyz i v pripade Ryanu bych teda taky polemizoval o smrti letiste, rozhodne kazda spolecnost, Ryana nevyjimaje, je mensi smrt, nez je soucasny stav.

Ted se ti to jako smrt krasneho letiste nezda???

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 10:25 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
No teda kdyz nepocitam Dny NATO, tak za sebe musim rict, ze stav jaky je, se jinak, nez smrt nazvat neda... Ale je to samozrejme muj nazor, nekdo na to muze mit jiny...

Vyjma charterove sezony, tak od rijna do dubna tu chcip pes a pres den se tu mihne parkrat Saab a sem tam ATRo, to se ti zda na tak super letiste jako dobry stav? Mi teda ne...

Pripada mi to jako bych si koupil fungl noveho super Bavoraka X5, ktereho bych vytahl z garaze jednou rocne do 500m vzdaleneho kostela... Je fakt, ze muzu machrovat, jake mam super auto, ale to, ze ho mam uplne k hovnu uz radeji nikde rikat nebudu...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 10:30 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 22 zář 2009, 10:13
Příspěvky: 1
Spotting: kabina sama o sobe
Dobry den,
mel bych dotaz k J.reemu EASYmu nebo Kamylovi co Vam presne vadilo na minulem vedeni letiste a dale jake vyhody vidite v LC Ryan airu a proc chcete prave tuto spolecnost na letiste do Mosnova(linka Mosnov-Skaavsta bude urcite prinosna)..
Dekuji za Vase vyjadreni.
(tento topic je o argumentech tak me zajimaji hlavne ty Vase, nazory Petra Vavrose znam...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 10:57 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Vojtech Svoboda:
(skoda, ze jsem v praci a mam celkem frkot, takze jen ve zkratce)

Ja samozrejme nevidim do minuleho vedeni nijak podrobne, treba to vsechno bylo uplne jinak, nez je ted. Ale soudim dle toho, co ZATIM vidim. Vadi mi to, ze pred par lety byly letiste Mosnov a napr. Katowice cca na stejne startovni care. Ted je to tak, ze KTW odbavi MESICNE cca tolik pax, kolik OSR ROCNE...

Ja mam Mosnovske letiste rad a jsem u nej nekolikrat tydne i presto, ze to mam na nej relativne daleko... Presto jsem z nej jeste NIKDY neletel (a to litam docela casto). Protoze nebylo kam a nebylo cim. Nejsem sice zadnej bezdak bez jedine koruny v kapse, nicmene delam za prumerny republikovy plat a mam taky rodinu, atd. a opravdu nemam na predrazene letenky CSA nebo CCA. Takze kdyz rad cestuju a poznavam nove mista, mam dve moznosti.

a/ bud zustat doma a poznavat pres Google Earth
b/ vyuzit sluzeb LC dopravcu z okolnich letist.

A znova opakuju, nemluvim jen o Ryanu, jak se tady porad omila dokola, myslim tim obecne LC dopravce jako takove. Radeji se podivam nekde 5x do roka s LC, nez jednou za 3 roky napr. s CSA. A nejaky 2 - 3 hodinovy let bez bagety a kafe "zdarma" na palube opravdu vydrzim celkem v pohode...

A to uz vubec neberu v potaz, ze letime cela rodina i s deckama, tak to uz pak ty castky pekne rostou...

To davam priklad za sebe, samozrejme podobne smyslejicich lidi jsou tisice...

Navic pomalu konci doba, kdy jazykove nevybavena a konzervativni generace nasich rodicu by na vlastni pest nikde nevyrazila a jakykoliv zajezd jen s cestovkou, protoze je o ne postarano. Cim dal vic pribyva mladych, kteri si sve dovolene organizuji individualne - koupi zvlast letenky a zvlast booknou hotel, atd. Sice uz nejsem zadnej mladoch, nicmene to tak delam taky. A takovych lidi pribyva geometrickou radou.
A odkud tito lide asi poleti? Z Mosnova? Bohuzel ne, budou litat, stejne jako ja, z Katowic, Krakowa, Wroclawi, Brna, Bratislavy, Prahy, Vidne, Berlina, Drazdan, Lodze, apod. Protoze i s dopravou na uvedena letiste je to vyjde nesrovnatelne levneji, nez kdyby leteli bud pravidelkou CSA a CCA z Ostravy, nebo s charterem...

A mam tak nejasny pocit, ze proste Ostrave uz ujel vlak a uz nebude mit ani silu na to, aby mavala okolnim letistim z velke dalky.

A co se tyce destinaci - nikdo nemluvi o Skavste, jsou i jine destinace... Existuje treba i Londyn, Pariz, Amsterdam, Rim, Barcelona, atd. Je celkem jasne, ze kdyby tu nekde zavedl jako prvni LC linku na Skavstu, tak by byl asi trochu debil, protoze by nemela sanci se uzivit ani chvilku. To by byl snad jeste pitomejsi napad, nez byla ta Moskva s Poletem.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 11:02 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
milospan vavros ml píše:
nejdriv musis udelat velke pisoviste, pak ti tam zacnou chodit deti. hodne a taky velke a tluste.
pokut letiste zavrazdis lowcostem, nikdy si nevydela na a nikdy nebude velke piskoviste a zasekne se ve fazi skavsta atakdale.


Rodice ale budou radeji a casteji posilat deti na o neco mensi piskoviste s plastovyma babovickama, ktere bude taky pekne a bude zdarma, nez na velke piskoviste se zlatyma babovickama, ktere bude sice krasne, ale deti by jim na babovickach prodelaly cely plat. Na takove velke krasne piskoviste poslou deti jednou rocne za vysvedceni. (Beru normalni vzorek obyvatelstva a normalni rodice, kterych je v republice drtiva vetsina).

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 11:16 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
milospan vavros ml píše:
vtip je v tom ze lkmt vyedla stejne penize jako katovice za mesic s 1/12 pasazeru katowic.. vykonnost letiste se nemeri POUZE odbavenymi cestujicime za rok..pochybuju ze to nekdo z vas tady pochopi:)


Ehm, prosil bych někde nějaké oficiální údaje o tom čistém zisku Mošnova. Já ti teda nevím, jak může takové chcíplé letiště, kde lítají dohromady asi 4 společnosti mít větší zisk, než letiště, kde je těch společností více a asi tak 10x větší provoz.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 11:26 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
No to je platne mozna letisti a nasledne MSK, kde to zas muzou uspesne rozdat spratelenych firmam v ruznych nepruhlednych verejnych zakazkach, apod (bez ohledu, kdo zrovna vladne).

Ale "normalnim" lidem z naseho regionu je urcite platnejsi model, jaky maji v KTW... V penezich to kraji vyjde, dejme tomu, nastejno ale ma z toho neco i normalni lid...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 11:27 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
milospan vavros ml píše:
a nepsal sem vetsi ale minimalne stejny...



tak já ti nevím, krom LC lítá to Krakowa a Katowic British Airways, Lufthansa, LOT... A co lítá tady? CCA, ČSA, zapoměl jsem na něco?

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz