..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 20:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 11:36 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
milospan vavros ml píše:
rozdelim cecha na 4 skupiny


normalni skuhrajici - vy a spousta lidi
normalni neskuhrajici - ja a spousta lidi
nenormalni (zrejme obklopen financemi) skuhrajici - vedeni CSSD
nenormalni neskuhrajici - viktor kožený


Hm, to mi připomíná minulý režim. Drž hubu a krok. Nebyl někdo z rodiny ve straně?

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 11:37 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
OKPPT píše:
milospan vavros ml píše:
a nepsal sem vetsi ale minimalne stejny...



tak já ti nevím, krom LC lítá to Krakowa a Katowic British Airways, Lufthansa, LOT... A co lítá tady? CCA, ČSA, zapoměl jsem na něco?

PPT a nebude to tím pískovištěm???? :D :D :D
sry pánové, ale úroveň dotazů této diskusu přerostla mé intelektuální možnosti - nebudu se vám do toho plést.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 11:38 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
No to je teda uroven diskuze, misto vecne debaty se tady zacne resit, jestli je nekdo skuhrajici nebo neskuhrajici a jestli vic skuhra vedeni CSSD nebo ODS...

OMG... :roll: :evil:

K tomu uz nejak nemam co rict...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 11:38 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
EASY píše:
OKPPT píše:
PPT a nebude to tím pískovištěm???? :D :D :D
sry pánové, ale úroveň dotazů této diskusu přerostla mé intelektuální možnosti - nebudu se vám do toho plést.


Sry, odhlašuju se, a jedu si domů hrát na píseček.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 11:41 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
přijeť ku nam...ja si na tebe zatrubim jo? ;)

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 11:42 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
milospan vavros ml píše:
ou ty chudaku. DELAM SI TU PRDEL Z VAS......VY TU ZE SEBE DELATE SOCIALY A BRECITE ZE JINI MAJI VIC............... ZAMYSLI SE PROBOHA....to je minuly rezim


marno mlátiti prázdnou slámu, jestli mi rozumíš?

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 11:47 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
EASY píše:
přijeť ku nam...ja si na tebe zatrubim jo? ;)


Jasne woe, sice jsem chtěl z Báňské jet přes Přivoz, ale vezmu to po Rudne.:-D

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 11:59 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Ty vole....to je hnus! :o



milospan vavros ml píše:
ou ty chudaku. DELAM SI TU PRDEL Z VAS......VY TU ZE SEBE DELATE SOCIALY A BRECITE ZE JINI MAJI VIC............... ZAMYSLI SE PROBOHA....to je minuly rezim

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 12:32 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Hlavne, ze ty jsi presvedceny o spravnem smeru sveho vnimani... :?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 12:33 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
milospan vavros ml píše:
no to je hnus....vase vnimani je otocene o 180 stupnu


snad z toho vyrosteš a jednou pochopíš, že všechno není tak jednostranné, jak ti to dneska připadá.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 14:55 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
milospan vavros ml píše:
vtip je v tom ze lkmt vyedla stejne penize jako katovice za mesic s 1/12 pasazeru katowic.. vykonnost letiste se nemeri POUZE odbavenymi cestujicime za rok..


No ja ti Vavrosi nevim, jestli katowice za minuly rok prodelaly 10+ 000 000 kc ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 15:08 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
milospan vavros ml píše:
Ryan v ostravě -> smrt jednoho krásného regionálního letiště

Jinak by se to dalo asi napasovat na toto:
Ryan vsude -> smrt 151 krasnych letist v cele Evrope a Africe a vubec neprosperujou, jsou porad ve ztrate


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 17:02 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
@Vojtech Svoboda:

Ja se taky pripojim s argumenty PRO a PROTI lowcostu. Nejprve se ale rozepisu o tom, jak a co a kde a kdy. Petr Vavros tady sleduje podle me s dosti zabarvenym pohledem (taky je to syn byv. reditele) na danou situaci. Kdybych se mel vratit v case, dosel bych k tomu, ze p. Lubomir Vavros mel v minulosti akcie spolecnosti CCA, "musel" je prodat, "kde zustaly" je ne-jasne? Odvolani pana Cervinky z post reditele z duvodu, ktery sam neznal a vyjadril se takto

„V důvodové zprávě nejsou a nikdo se mnou o tom nemluvil“. V te dobe kamarad pana Zatorskeho, pan Luksa pronesl a odvolani zduvodnil potrebou vyssi vykonosti.

Propleteni CCA, jakozto CCG na VOKD, nasledne na pak na hospodarskou komoru MSK, na pana Luksu atd atd je nejake zvlastni, neprijde vam? Pokud jen trochu ctete a budete se zajimat o vztahy a souvislosti, bude vam jasno o neco vice. Jaka je vykonost letiste nyni, vidime vsichni. Letiste nas stoji miliardy, nic moc se nedari, (temer) vsechno stavi na letisti VOKD, letaji jen linky CCA a CSA (CSA z duvodu feedu a neutikani zakazniku ke konkurenci - podobna situace jako v Brne), vyberova rizeni jakoby padly primo na miru CCA. CO vas muze napadnout?

Pak se take muzeme zminit o vyroku p. L. Vavrose - "My cestou lowcotu nechceme jit a nepujdeme". Jak to dopada, vsechny okolni letiste rostly (pomineme krizi), jen mosnov rostl diky charterovym linkam. A velkolepe priohlasovani jak my jsme skveli a ostatni jsou uplne mimo, dale do roku 2010 bude mit mosnov 1 500 000 pasazeru, do 2015 dva a pul mil., dotovani CCA byt muze, dotovani jinych ne, kapitola MOSKVA je kapitolou sama o sobe, na to by se daly napsat elaboraty, bezpecnostni centrum, vlak pod terminal ( vypocitano, ze se vyplati az od 1,5 mil pax/rok) a takovych dalsich omylu a kixu bych mohl uvest jeste daleko vice.

Takze si to sesumirujme. Jak tedy pripada vam zpusob vedeni letiste? Ja se budu nyni v bodech strucne venovat proc ano a proc ne LC.

Hlavni PRO:
- zvyseni incoming turistiky, timpadem zvyseni primu v turistickem sektoru (viz zprava chorvatskeho sdruzeni pro turistiku ohledne zavedeni 7 linek Ryanairem na letiste ZADAR, napoveda - nadprumerne prijmy ...)
- s tim souvisi i zvysovani celkove zivotni urovne obyvatel - viz zprava Agentury pro regionalni rozvoj MSK ( za poslednich 4-5 let temer v kazde zprave)
- cim dal tim vice lidi preferuje v posledni dobe cestovani lowcost spolecnostmi

Hlavni PROTI
- zvyseni nakladu na provoz letiste - ikdyz toto je relativni a dle meho nazoru muze nastat tato moznost (v pripade zajmu o danou linku):
Prvni rok bude doplacet letiste pripadne ztraty, dalsi rok bude linka i letiste na nule a treti rok bude profit linky i letiste. Proto si myslim, ze tento bod je irelevantni, nebot profit by presahoval naklady (viz zpravy z okolnich letist, kam LC litaji)
- strana zelenych muze argumentovat zvysenim hlukove a emisni zateze..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 17:16 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
milospan vavros ml píše:
pěkné a zadarmo zároveň v ČR neexisuje.

Dobre, kdyz uz me chytas za slovo (a nemas jiny argument), tak to nazvu "pekne piskoviste za nepatrny zlomek ceny toho velkeho krasneho piskoviste..."

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 23 zář 2009, 19:09 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
EASY píše:
je to jako vždy - jakmile padnou z naší strany argumenty, Vavroš zaleze a nereaguje. Pak přijde s nadávkami a urážkani.

JJ, Petr Vavros se ted asi tady neukaze velmi dlouhou dobu. Pak nas tady vyseka a vystrili nadavkama a radobyinteligentnima recma jak dokonale a spravne vsechno je ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 24 zář 2009, 19:21 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 02 zář 2009, 18:35
Příspěvky: 8
Náhled p. Vavroše ml. na letiště Mošnov není ničím překvapivým, protože ono velet Mošnovu pod taktovou Tošenovský-Lukša-Zátorský byl dozajista skvělý byznys. Čůrání proti větru mělo své ovoce, vlk se nažral a koza zůstala celá.

Ale vážně. Pokud je člověk trochu soudný, vládne kupeckými počty (ty bohatě postačují) a vidí věci v souvislostech, je asi každému jasné, že nárůst cestujících by se nutně projevil i v oblasti ekonomické, resp. ve službách. Je zřejmé, že kde nic není, tam ani smrt nebere. A to je Mošnov dnešních dní. Chtít v dnešní době profitovat z přítomnosti letiště Mošnov nebo podnikat na tomto letišti, rovná se ekonomické sebevraždě. Ale pár tisícovek cestujících navíc by bylo na Mošnově znát, a ne že ne. A nemusíme se bavit jenom o Mošnovu, každá utracená koruna cestujícího či turisty by prospěla celému kraji, neboť podíváme-li se pravdě do oči, MS kraj je velice neutěšeném stavu a vinou minulého vedení kraje i značně zanedbaný, a to jak z pohledu turistické atraktivity, kultury, vzdělanosti, tak i infrastruktury, životního prostředí aj.

Možná se tím nikdo nezabýval, ale doposud jsem neviděl studii, která by zkoumala vliv a přínos zvýšeného počtu cestujících, které by do kraje hypoteticky proudily. Ano, je tady toho hodně co dohánět, bohužel největší brzdou se stal Mošnov. Ono už i koncepce, kterou pro prohraných krajských volbách připustil Tošenovský s Lukšou, že když ne linky do světa, tak aspoň linky do Prahy, je cestou do pekla. Bohužel když se člověk podívá na tyto pány, tak víc než co jiného je spojoval klientelismus, jinač si jejich jednosměrné chování nelze zdůvodnit. A že zde těch prapodivných souvislostí je víc než dost, že zřejmé. Bohužel nežijeme v době, kdy by šlo někoho vyhodit z okna, protože pánové z kraje a letiště by si to jistě zasloužili. Politika je profesí bez zopovědnosti, tak proč se na něčem "nepřiživit", když ztratit nemám co, ale získat můžu hodně.

Takže tak či onak p. Vavroši, pobavme si o ekonomickém přínosu v případě, že by bylo na Mošnově odbaveno o 200.000 lidí ročně víc, jen tak pro začátek. A jsem zvědav na Vaši odpověď. A jsem přesvědčen, že se nebudeme bavit o ztrátě, protože potom je asi na vysokoškolské ekonomice něco špatně.

Malá pozn. Z Vašich odpovědí je mi jasné, že jste na straně business klientely, ale z vlastní zkušeností vím, že takový businessman je škudlil nejvyššího řádu (osobně jich znám několik) a nejraději mají věci nejlépe zadarmo a každou korunu hodněkrát otočí v ruce, než si něco koupí, kdežto obyčejný člověk (dle Vás socka) utratí mnohem víc, než kdejaký businessman. Samozřejmě bych byl rád, pokud byste dokázal odpovídat bez urážek, protože nerad bych, aby se tato debata zvrhla v něco jiného.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mlademu Petru Vavrosovi
PříspěvekNapsal: 25 zář 2009, 23:08 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Rado píše:
... Politika je profesí bez zodpovědnosti, tak proč se na něčem "nepřiživit", když ztratit nemám co, ale získat můžu hodně.


To je " krasna " a pravdiva veta.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz