..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 19:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd pĹ™eĹľil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 00:57 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Pane nesouhlasimsvama,
kdybyste znal nasi partyju, tak byste vedel par zasadnich informaci. Nevim, ale prijde mi, ze musite byt nekdo od letiste, ktery sem zabloudil nahodou a nakrklo ho to, ze nesouhlasime se zpusobem vedeni mosnovskeho letiste. Ikdyz to tak mozna na prvni pohled nevypada, my vsichni jsme pratele letiste, mame ho radi, jezdime na nej radi, I PRI TAK MIZERNEM PROVOZU poradame grilovani, chodime se na plac odreagovat, schazime se sem tam a davame si kavu v letistni hale, ikdyz jsme vetsinou z ostravy a okoli, takze to nemame za plotem. Dokonce jsme se sli podivat v zime v 1 rano na jednoho TS 737 a byli jsme radi, protoze nam to PROSTE NECO DAVA!!

Viz yanyho fotky:
Obrázek
Obrázek
A tady o tom TS - http://www.lkmt.cz/forum/viewtopic.php? ... p=688#p688

Ale proste se nam nelibi, jak to letiste funguje a jake ma vysledky. Diskuzni forum je tady trochu volnejsi, ale nedovollime si napadat jednotlive ucastniky, ikdyby meli seberozdilnejsi nazory na danou vec. Umime se bavit inteligentne a vime, kdy si muzeme co dovolit.

Jak pise Easy, my tady o situaci vime vice, neres priciny a duvody a dusledky, proste to tak je a bude. A proto se taky zlobime. Nechapeme (muzete si rici, ze vyberove rizeni ...) proc zrovna byla prvni Moskva. kdybyste cetl prispevky v mediich, trochu vice se o situaci zajimal i z jinych zdroju, mel kamarady v cizine, tak byste vedel a vysledoval, kolik lidi si VYSLOVNE preje alespon linku do Londyna. To, ze to litaji dnes CSA neni argument, nebot s prestupem v PRG a jejich cenama, je kazdy posle do haje. Na druhou stranu by byla skoda, kdyby to tady zabalilo i CSA. Opravdu nechceme mit lowcost letiste typu Frankfurt Hahn, ale nechceme mit ani letiste pro hornich 10 000. Nikdo tady nechce za kazdou cenu Ryana, ale byli bychom za nej pochopitelne velmi radi. Chteli bychom tady jakztakz slusny provoz. Proc radeji nespustili AMS, LON, ktere by byly podle vetsiny zainteresovanych tutovkou? To ze sem letala linka do Moskvy a p. Luksa VYSLOVNE I PO STARTU vykladal, ze kraj TO NESTOJI ANI KORUNU, dale pak nechteli pripustit jine letecke spolecnosti v minulosti a pak najednou potrebovali urychlene spustit (dotovanou) linku do Vidne..., to nebereme jako obhajovani spravneho vedeni letiste a toho, ze jsou ve vedeni ti spravni lide. Meli od zacatku volit jinou strategii, ted bude tezke, aby tady vubec nekdo letal. Okolni letiste jsou uz uplne nekde jinde a z nynejsi pozice bude sakraprace "domluvit" nejakou linku. Mosnov zaspal ...

Proc tedy podle tebe dotovalt linku do Moskvy mohli a dotovat rozjezd nejakeho LC dopravce nemuzou? Protoze ten system je proste spatny a spatne nastaveny. Dotovat "vybraneho" dopravce je lepsi nez nasadit stejne podminky vsem, napr. snizenim poplatku o 50% (tak jako to delaji vsechna okolni letiste, a delaji to uspesne)? Treba po dvou letech provozu se i LC dopravce dopidi toho, ze linka je potrebna, tudiz si na sebe vydela a nema ji duvod rusit. Podle me funguje trh na bazi nabidka - poptavka. Myslis si, ze Mosnov jede podle teto rovnice? My tady si to nemyslime. A proto se tady schazime a proto tady diskutujeme o tom ci onom. Od toho to diskuzni forum tady je. Takze, pokud chces diskutovat, tak muzes, ale nenapadavej ostatni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 01:00 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Pekne napsano, lip bych to nezplodil, podepisuju...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 01:04 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 15:29
Příspěvky: 777
Bydliště: Na Mjesicu :)
Přikláním se k j.reemu a souhlasim s Kamylem - můj podpis pod j.reeho názor je taky jistý...

_________________
Trpajzlik (Radim T.)
------------------------------------------------------------
http://www.lkmtspotter.eu
https://www.flickr.com/photos/136599155@N06/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd pĹ™eĹľil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 01:30 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
NeslouhlasĂ­mSváma píše:
Kolik z tech 44 letu bylo takových ze si ani nevylezl z terminálu na cílovém letišti a letěl si dál? A kolikrát si letěl protože si někam potřeboval a ne proto že to bylo extremně levné? Ze je nenizkorozpoctove litani drahe je fakt. Nedá se svítit. Ale postavit velke litani do pozice ze je tak levne (mnohdy korunova zalezitost) a ti kteri radi koukaji z kulateho okynka na kridlo litaji tam a z5, když to řeknu tvrdě, "naprosto zbůhdarma", je podle mě totalni hloupost a kocourkov.


Ty Kamyla znas, ze vis, kolikrat potreboval letet nekam? Asi ne, ja litam, protoze se podivam do sveta, co je na tom, ze nelitam pracovne ale jen na dovolenou? Jsem snad menecenny? A k tem tripum za korunu, ano bylo jich dost, ale bylo take dost letu (i u kamyla) za "normalni" ceny. Ted po prazdninach me ceka Pariz. Letim z Vidne, z OSR ne, protoze nebudu platit nekrestanske prachy CSA. Na ty jejich ceny se ostatne vedla velmi horliva diskuze na serveru airways - http://forum.airways.cz/viewtopic.php?f=8&t=4523 Doporucuji precist. Myslis si, ze s Nikim letim za korunu?

Ta masina bude tentokrat co? Cargo verze Saaba 2000? Jakozto asi nejoblibenejsi letadlo mosnovskeho letiste?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 01:39 
-.


Naposledy upravil NeslouhlasímSváma dne 31 kvě 2009, 17:24, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 01:47 
.


Naposledy upravil NeslouhlasímSváma dne 31 kvě 2009, 17:23, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd pĹ™eĹľil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 01:49 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Mi rekni, ze ty si nikdy nenadaval na politiky. Protoze pokud ne, tak ti neverim. Vem si treba zmineneho luksu. Kolikrat lhal a kolikrat za to nesl zodpovednost? A k tomu novemu vedeni. Taky si myslim, ze zrovna p. Schneider neni zrovna optimalni, jenze tak to proste politici delaji, ze si nasazuji sve lidi. Je tu jedno ale. A to je to, ze namestek pro dopravu Novak se v mediich vyslovil, ze predchozi predstavenstvo a kraj jednal a vedl letiste spatnym smerem a my s nim souhlasime a myslime si, ze se teda snazi vice a rozumneji rozletat letiste. Pokud to bude delat spatne a podivne, tak na neho taky budeme nadavat, tak se vsad treba na zacatek s nama o tohle. Co bude, to uvidime a nechame se prekvapit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 02:01 
.


Naposledy upravil NeslouhlasímSváma dne 31 kvě 2009, 17:22, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd pĹ™eĹľil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 02:10 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
ty jsi fakt traged,
psal jsem ze Schneider se mi nezda jako optimalni, nevim jestli jsi me pochopil. Proto napisu jeste to, ze se mi nezda jako odbornik pro letiste, ale ze to politici tak delaji, ze si nasazuji sve lidi. Jak tak vidim, tak ty bude asi volit ODS, prosim, je to tvoje vec. Ale uznej, ze predchozi vedeni opravdu nedelalo svou praci dobre. Bohuzel, rizeni letiste je docela prestizni flek, chteo by ho delat mnoho lidi. Ale soucasnost je takova, ze vsem politikum to je jedno, hlavne jen ja ja ja. Ono to chce nejakou novou generaci, opravdove odborniky. Ale to bude trvat jeste dlouhou dobu, nez se ten povl ztrati. V teto situaci je Novak podle me lepsi, protoze snad ma snahu. Provedl audit, okamzite stopnul dotaci Poletu a ten prestal litat. Proc? Podle smlouvy, kterou nam Luksa nejak asi zatajil (bo bysme jinak od zacatku vedeli o te dotaci 26 mega) by nemelo letiste platit nic. Tak kde je chyba?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 11:54 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
NeslouhlasímSváma píše:
Pochlubil se ze letel 44x tak me proste zajimalo zajimalo za jakych to bylo podminek. Kdybych ho znal tak se neptam. Odpovedel mi, ja si to precet, takze myslim ze to nemusis dal resit.

Mimochodem, nicim jsem se nechlubil, celkem to nemam zapotrebi, nehlede k tomu, ze celkem neni cim se chlubit. Jen jsem konstatoval, ze je neco spatne, kdyz z mych 44 letu jsem ani jednou neletel z meho domaciho letiste, ale bylo to z Brna, Bratislavy, Katowic, Wroclawi, Krakowa, Prahy, Vidne, Lipska.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 15:42 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
NeslouhlasímSváma píše:
Pan Schnaider je kamarad pana Palase se kterym chodi na ryby, neměl praci a nevěděl (ani ted jeste uplone presne nevi) jak vypada letadlo...


A ty jses koho kamarad ? Vlezes na forum spotteru, vesmes kamaradu co se znaji osobne, priznivcu litani, jako nick si das neco, ze neslosuslasnisNama :) a jeste pridas, ze si nelestis hulku. Zajimave... Tak kdyz te nebavi letadla, nehonis si pero jako vsichni kdo maji fotoaparat a obcas si vyfoti letadlo, protoze na to letiste chodi, litaji tam a letadla je proste zajimaj, tak se vrat nekam do modre ustrice, nebo odkud te sem vitr zaval a mas klid. Me vubec nevadi, ze mas jinej nazor jako zde zucastneni, dokonce me to i tesi, protoze ja o tom letisti a zakulisi moc nevim, takze tohle tema jen nezucastnene ctu, ale zatim mam z tebe pocit, ze jses kamarad nekoho z modrych bratru v triku a jdes tu delat nejakou politickou osvetu a s litanim to asi moc spolecnyho nema...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 15:45 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
Jó a já letím do Ňú Jorku bo fakt MUSÍM !!! a do Seville jsem též MUSEL !!!!

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 16:55 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
Citace:
Kolik z tech 44 letu bylo takových ze si ani nevylezl z terminálu na cílovém letišti a letěl si dál?


Pořád lepší letět 44x a nevylézt z letiště někde daleko od ČR než neletět vůbec a to letiště daleko od ČR nepoznat!
To co píšeš je jen bledá závist, čímž dokazuješ že na to buďto nemáš nebo že jsi Skrblík McKvák co jde raději pěšky než si koupit jízdenku na autobus.

Citace:
(ani ted jeste uplone presne nevi) jak vypada letadlo


A ty to snad víš?!!

Citace:
Nejsem z vedení letiště ale jak tu o něm hovoříte mě dost urazilo a nakrklo


Tak to ti snad může být jedno jaký má kdo na něj názor když nejsi od vedení!!

Citace:
ŘEKNĚTE MI O ČEM je to vaše litani po evropě za korunu tam a zpět


A proč to jako chceš vědet? to je jako špatně že někdo chce ušetřit a letět tam a zpět za korunu než tam a zpět za 30 hadrů ?

Citace:
Jedna heavy masina je uz blize pravidelnemu litani na LKMT mozna blize nez si myslite. ( jedna je malo ale na zacatek staci) A bude trnem v oku vsem prazakum brnakum katovicakum a tramtariakum.


A jak to víš když jsi se dušoval že nejsi od vedení?tak nám aspoň řekni odkud to máš nebo pokud je to soukromý zdroj řekni aspoň co víš???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 17:17 
..


Naposledy upravil NeslouhlasímSváma dne 31 kvě 2009, 17:23, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 17:22 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
NeslouhlasímSváma píše:
No držíte při sobě:) A melete všichni dokola pořát tu svou. Požrali jste všechnu leteckou moudrost světa a jediné co o lítání víte je, kdy co letí, kam to letí nejlevněji a s jakou společností. Někteří z vás tu mají i reálné papíry, a u těch mě nejvíce zaráží jejich názory. Ale buďte si jistí že tím co děláte NIKDY nedosáhnete žádné změny.


Mistře, pořád tady meleš o nějakých neurčitých věcech, které nejsou podložené fakty. Už jsem tě jednou vyzval, ať sem napíšeš přesné údaje, které potvrdí tvá slova. Zatím pořád nic, a už mi to připadá jak mlýnek. Dokud to tady nebudu mít černé na bílém, nemáme se spolu o čem bavit. Nebo si z nás děláš srandu?

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 17:26 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
Tak nám řekni co víš TY o letadlech a jak věci fungujou ha? mě je 12 od pátku a lítám přes IVAo i do Australie umim anglicky s vezi (aspon neco na to ze je mi 12 :) ) a co ty??? ty víš jen něco o politice a jěště jen to blbé a nechápeš to !!!tak tady nemel s prominutim ho*na a všímej si svých věcí a to do čeho nemáš co kecat NEKECEJ !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 17:42 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
a ještě
¨Když jsme takoví blbci co neví jak se veci mají (myslím o těch linkách a jaké je to vedení atd.) tak nám to vysvětli a nedělej z toho trezor no ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 17:45 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
NeslouhlasímSváma píše:
No držíte při sobě:) A melete všichni dokola pořát tu svou. Požrali jste všechnu leteckou moudrost světa a jediné co o lítání víte je, kdy co letí, kam to letí nejlevněji a s jakou společností. Někteří z vás tu mají i reálné papíry, a u těch mě nejvíce zaráží jejich názory. Ale buďte si jistí že tím co děláte NIKDY nedosáhnete žádné změny.

Myslim, ze by ses hodne divil, kolik zdejsi lidi toho vi o letadlech...

Naopak o tom kdy kde a co leti, za kolik, o letenkach a cenach letenek tady vi pomerne mene lidi.

Na jednu stranu se tu rozcilujes, ze nekdo nadava na vedeni letiste a nic o tom nevi (dle tveho nazoru), na druhou stranu tady posuzujes lidi z fora a mas vyborny prehled o tom, kdo kolik toho vi nebo nevi o letadlech, pritom nikoho z nas neznas...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 18:00 
Bohužel znám


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 18:01 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
a hele....tak pán nás zná ?? tak kdo jsi teda?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz