..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 22:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 22 bře 2012, 01:43 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Myslim, ze si linka zaslouzi separe spagat a hned zacnu. Zaregistroval jsem drobnou slevu (39 kc). Z 3923 Kc na 3884 Kc :D Jeste kdyby tam nebyl ten hloupy servisni poplatek ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 22 bře 2012, 21:38 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 03 led 2010, 20:04
Příspěvky: 254
j.ree píše:
Myslim, ze si linka zaslouzi separe spagat a hned zacnu. Zaregistroval jsem drobnou slevu (39 kc). Z 3923 Kc na 3884 Kc :D Jeste kdyby tam nebyl ten hloupy servisni poplatek ...



kurec tos nejak poplet ni, nem a to byt drobna sleva 3884 z 3923 na 39 kc??? :qlol:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 24 bře 2012, 18:25 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
navrhoval bych umistit banner SW na web jako podporu linky do Parize


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 25 bře 2012, 11:33 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Co te vede k tomu delat reklamu panum Vikovi a Simane apod. zdarma? :roll:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 25 bře 2012, 12:57 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2008, 10:53
Příspěvky: 435
Bydliště: OSTRAVA !!! Havířov
Spotting: Krakow, Madeira
Stroj: c172
Alespoň naoko společné zájmy ?

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 25 bře 2012, 13:14 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Tak by diky naoko spolecnym zajmum meli umistit i SW logo LKMT CZ na svem webu v ramci vymeny odkazu, pak samozrejme nereknu ani slovo.

Ale takle jednostranne? Cemu to prospeje? Nam, ani LKMT nikoli, maximalne majitelum TVS, ze si pres tento odkaz za rok 10 lidi koupi letenku od SW, nikomu jinemu... A tech par lidi stejne nic neovlivni, co se tyce nejakeho provozu a zavadeni, pripadne udrzeni linek na LKMT...

Osobne nejsem pro, nespatruju v tom zadne pozitivum pro nasi stranu kolem LKMT, bohuzel jen a pouze pro stranu TVS (a to buh vi, jestli i tem).

Myslis, ze by treba server Fotoradce.cz diky spolecnym zajmum umistil reklamu na muj eshop zdarma? Pro zajimavost - maly bannerek (šířka 120 px) na jejich webu by me prisel na 2500,- / mesic, bez DPH.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 25 bře 2012, 13:31 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
j.ree píše:
jako podporu linky do Parize


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 25 bře 2012, 14:35 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Nemyslim si, ze tech radove par jedincu mesicne MAXIMALNE (muj odhad), co by pres banner na LKMT webu zakoupili letenku do CDG mohlo jakkoli ovlivnit vyvoj nebo udrzeni/zruseni teto linky (kapacita cca 1500 lidi mesicne pri dvou spojich tydne a pouziti B738), maximalne to prinese par chechtaku navic do kapes majitelu TVS...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 25 bře 2012, 16:28 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Kamyl píše:
Co te vede k tomu delat reklamu panum Vikovi a Simane apod. zdarma? :roll:


hmmm tentokrát jsme se 100% shodli. Jen se mi do toho nechtělo kafrat - měl jsem připravenu stejnou větu...naprosto do slova a do písmene. Vůbec nechápu a nerozumím, proč bych měl Šimáněmu a Vikovu dělat reklamu. To se mi těžce příčí. A už vůbec teda v žádném případě, proč zadara.
Ostatně vůbec celý projekt jde nějak mimo moje chápání. Ta linka je čistě na TVS? Nebo to bude zas dotované? Nebo budou dotované případné ztráty? Proč zrovna TVS? Položil si už VŮBEC někdo otázku proč nejen že tady RYAN ani WIZZ nelítají, ale ani tady nedivertujou? Už tak je z toho ostudy kopec. Stalo se přesně co jsem čekal. Všichni mi radostně oznamují, jak z Ostravy začne lítat shruba 15 linek a jaká je to bomba. Takže to vidím tak, že celá tahle akce posoužila pouze dalšímu zblbnutí lidí či alibismu a cesta ven už z toho teď celkem není.
Shodnu se celkem s Peetersem, když jsme se bavili, že tady byť jediná linka může přitáhnou dalšlí. Jen že to jsem ještě nevěděl ze zákulisí co vím teď, to za jedno a za druhé, nikdo nezodpověděl základní otázku - proč sem RY a WIZZ ani nepáchnou a proč to dostal Vik.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 25 bře 2012, 17:30 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Z velkeho humbuku 15 novych linek se ukazalo 14 naprosto k hovnu a ta jedna zbyvajici bude na tom, dle meho nazoru, podobne a driv nebo pozdeji ji zrusi (teda tohle beru za predpokladu, ze to budou litat za svoje - pokud to je dotovane a je tam nejaka podminka pro nejakou dotaci, tak ji mozna nezrusi uplne hned, to nevim...).

Totiz nejak vubec nechapu, co je na te lince lowcostoveho, kdyz i Air France, ČSA (tzn. full fare spolecnosti) nabizi CDG z Prahy o litr levneji a nejak mi unika pricina te vseobecne euforie z teto linky...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 25 bře 2012, 17:34 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
No....když už jsme u těch linek, myslím, že pokud si sdružení chce zachovat kredibilitu a solidnost, mělo by požádat ČT a tisk o vystoupení a dementovat tuto informaci o nových linkách. Vzhledem k tomu, že reportáže byly postaveny tak, že to spojovaly, sdružení se pak stává součástí dezinformací a všeho svinstva okolo LKMT. Protože tady se jedná o jednoznačnou dezinformaci, kterou združení víceméně legitimizuje.
A z toho jsme měl obavu největší, že sdružení poslouží pouze jako nástroj další špíny - aniž by si toho bylo vědomo. Hmm...a je to tady

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 25 bře 2012, 17:40 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Tak to se musim OS zastat, uz tam na webu sdruzeni je na tohle tema clanek http://letejmezostravy.cz/index.php?m=clanek&id=13

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 25 bře 2012, 17:49 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
no...to sem si sice nevšim...ale lidí co to čte je málo, a tyhle reportáže byli v TV a novinách...chtělo by to hodit aj tam..prtožoe ja ksem psal, setkávám se s tím dnes a denně, že tady máme hafo nových linek...chtělo by to fakt v mediích dementovat

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 25 bře 2012, 21:13 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 15 zář 2009, 23:53
Příspěvky: 729
Bydliště: Ostrava
EASY píše:
Vzhledem k tomu, že reportáže byly postaveny tak, že to spojovaly, sdružení se pak stává součástí dezinformací a všeho svinstva okolo LKMT. Protože tady se jedná o jednoznačnou dezinformaci, kterou združení víceméně legitimizuje. A z toho jsme měl obavu největší, že sdružení poslouží pouze jako nástroj další špíny - aniž by si toho bylo vědomo. Hmm...a je to tady.


Jetště bys mohl j.reeho virtuálně zastřelit a potom pro výstrahu pověsit. :qyes:

_________________
http://www.flickr.com/adamsvechovsky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 25 bře 2012, 22:01 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
EASY píše:
no...to sem si sice nevšim...ale lidí co to čte je málo, a tyhle reportáže byli v TV a novinách...chtělo by to hodit aj tam..prtožoe ja ksem psal, setkávám se s tím dnes a denně, že tady máme hafo nových linek...chtělo by to fakt v mediích dementovat

Media ted zijou Mazankem a Kolibrikem, ty ted serou na nejaky zapadakov LKMT... :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 25 bře 2012, 23:47 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Adam píše:
EASY píše:
Vzhledem k tomu, že reportáže byly postaveny tak, že to spojovaly, sdružení se pak stává součástí dezinformací a všeho svinstva okolo LKMT. Protože tady se jedná o jednoznačnou dezinformaci, kterou združení víceméně legitimizuje. A z toho jsme měl obavu největší, že sdružení poslouží pouze jako nástroj další špíny - aniž by si toho bylo vědomo. Hmm...a je to tady.


Jetště bys mohl j.reeho virtuálně zastřelit a potom pro výstrahu pověsit. :qyes:


Ale tak tady přece snad nejde o J.REEho. :roll: Nevím vůbec proč to tu nadhazuješ, jak bych chtěl JREEho popravit. :roll: Myslím, že je dobrý mít nějakou zpětnou vazbu. Píšu jen co slyším okolo sebe a bral bych to spíš jak "+" Ostatně sám J.REE dobře ví, že se snažím vždykcky jít hloub do věci a hledat motivace. Takže se ptám na zcela pochopitelné věci, které snad napadnou každého, kdo se okolo toho motá. Taktéž fakt, že je dobrý si dávat pozor, jak novináři nebo redaktoři to, nebo ono setříhají, aby z toho pak nevylezlo to, co není pravda. Celkem myslím teď ve vlastním zájmu....tedy v zájmu sdružení. Protože pak se lehce může stát to, o čem píšu.
Takže dost dobře nechápu - o co ti jde. Ostatně pokud to nevíš, tak jsem to byl já, kdo tady vůbec první s myšlenkou sdružení přišel a radil J.REEmu co s tím a že má jít do toho. Ale taky vím, jak se dá aj dobrá myšlenka, nebo dobrý nápad rychle zneužít. A že je třeba si na to dát bacha. Takže tak nějak. ;)
A já pokud bych nějaké sdružení, nebo cokoliv podobného měl a snažil by se mě někdo spojovat s něčím, co není pravda, tak bych asi dost bojoval za to, aby se po mě nesvezlo co nechci, nebo aby se mnou někdo nemanipuloval, aniž bych o tom věděl. Takže...stejně já bych se snažil, se do jakéhokoliv media dostat, něco k těm linkám říct, aby bylo jasné odkud vítr fouká. Aby mě nikdo nemoh spojovat s tím, co jsem nikdy neřek a s čím nemám nic společné.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 14 dub 2012, 16:43 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Tak, na jinem foru je zvecnen prvni billboard na linku do Parize. Je naproti Futuru, akurat ta cena o par korun nesedi. V systemu je letenka za 1669,- Autor: Lucx

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 18 čer 2012, 11:11 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
http://www.polar.cz/archiv/video/region ... 2012-18-00 hned prvni reportaz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 21 čer 2012, 05:39 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Mno, to jsem zvedav, jak to bude, az dojde k nasyceni te prvni nedockave vlny vyletniku... Tak treba jo no, mozna se to chyti, nicmene jsem porad spis skeptik...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OSR - CDG
PříspěvekNapsal: 05 črc 2012, 22:31 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
dneska cdg 174 / 43 pax
(bo svatky)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz