..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 05:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 13 zář 2010, 16:26 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Mno jen zbezne co vidim, udelal mimo jine to, ze mi dokurvil spravnou funkcnost scenerky :D , jeste ze s tuckem z medlanek nelita, totiz zmena TERRAIN_MAX_VERTEX_LEVEL=21 ( pokud se nepletu, tak max. nastaveni FSky je 20 ) sice zlepsi kvalitu reliefu, ale pokud mate upravene okoli terenu nejakej scenerky, tak se to pak neda pouzit :( zobrazuje se to jako hrboly. Co ja se nanadaval na vsechny tyhle " tunery a zarucene rady, jak kurv.. ehm tunit zakladni konfig FS ), ale co nadelam, nic a delat verze na standartni max. nastaveni FS a jeste zvlast verze pro " tunare " na to bych se mohl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 13 zář 2010, 18:12 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2008, 11:38
Příspěvky: 424
... já hrboly nemít :D ani v Brně

_________________
OK-CYP

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 13 zář 2010, 20:36 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
greedy píše:
... já hrboly nemít :D ani v Brně


Tak to je hlavni, na LKTB to zadne hrboly nedela :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 15 zář 2010, 10:13 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2008, 11:38
Příspěvky: 424
trocha inspirace ;)

Obrázek

_________________
OK-CYP

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 15 zář 2010, 21:47 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
mňo - tak jsem zkoukl perak - http://www.flightsim.cz/forum_prispevek ... =0&style=2 a vidim, že tam jsou stejne chyby, jako jsme zažili s Kamylem. Patch řeší fůru věcí včetně pičovim, kdy má svítit jaké světýlko. Klasický ARAIG :piss_monk: Že ty podlstatné věci v principu fungují blbě asi není podstatné.
Citace:
Tiez by som poprosil o pomoc. Nechce mi takisto drzat rychlost ani VNAV-om, ani SPEED ani LVLCHG-om. Mám zapnutý autopilot aj Auto throttle a mám nahodený aj patch. Ďakujem za pomoc.
Ono když v Buliku jakýmkoliv způsobem funguje blbě LVLVCHG tak je to celé o ničem. Protože asi těžko pak může fungovat korektně VNAV. Takže prozatím je to pěkná hračka.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 18 zář 2010, 08:34 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Mno, doufam, ze to opatchuji tak, aby to byl skvelej addon, byla by skoda, aby zustal v pozadi jinych addonu.

Spis me prekvapuje, ze par letu u par simptaku a kazdy narazil na nejake bugy. Copak neni zvykem, ze se to da pred vydanim vyzkouset beta testerum? Jak to, ze na ty bugy neprisli?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 18 zář 2010, 09:43 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Treba netestujou to z torrentu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 18 zář 2010, 09:51 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
no můžu ti říct, že "TOTO" si koupit v obchodě, tak jim to na krámě ostřískám o hlavu a asi od plic něco řeknu. Nevím jak se to kupuje přez net, ale vrátili by mi peníze?

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 18 zář 2010, 10:00 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
asi jo ale byt tebou tak bch si to nechal a pockal na SPy a Patche


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 18 zář 2010, 10:45 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
hmmm tj docelá zajímavá teorie. To je jak bych si koupil auto a vono by to nejelo na řtyřku, na palubním počítači by svítily pyčoviny, sem tam nešly brzdy, sem tam zas něco jiného. Dobrý no. A možná snad na to někdy výrobce přijde, proč tomu tak je. Ten addon určitě nezatracuju a doufám, že z něj nakonec něco bude. Vadí mi jen to, že bych za to měl dát prachy.
Za PMDG je dám rád. A jak psal Kamyl. Tohle snad nemyslí váže, že to bylo testované. Tedy existují dvě možnosti.
1. bylo, ale počítačoví piloti jsou na tom hůř než si myslím - tedy jedná se daleko víc o hračku, než simulaci (po přečtění fór sem nabyl přesvědčení, že A je správně)
2. nenechali to otestovat pořádně a už vůbec né, profikovi piltotovi, jak je tomu u PMDG.
Jak jsem psal. Je to nádherná hračka, krásný model, světýlkka pičovinky, grafika. Ale já dávám jednoznačně přednost simulaci a praktičnosti. Tam má zatím iFly do PMDG neřekonatelně daleko.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 18 zář 2010, 12:21 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Bumpere ale to dle mne nebude tim torrentem, prece mi nerikej, ze vsichni co to litaj a blbne jim to, tak to maji stahnute z torrentu a prece by nevysel buglist a patch na spatnou verzi z torrentu, kdyz by legal verze byla uplne v poradku... to se mi nezda... minimalne by se na ruznych forech objevilo, ze bugy dela jen nelegal verze, ze legalni je naprosto v poradku.... ale tohle konstatovani jsem nikde nevidel...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 21 zář 2010, 02:06 
Offline
V.I.P.

Registrován: 19 lis 2008, 11:31
Příspěvky: 288
Zajimavy je, ze u mne se zaden z tech zavaznejch bugu nikdy neobjevil. A to to mam z teska.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 21 zář 2010, 14:20 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
u mne tez ne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 21 zář 2010, 14:50 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
tak buďte rádi ;)

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 21 zář 2010, 15:22 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
to prijde


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 21 zář 2010, 17:39 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
že bych si to na test taky koupil?

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 23 zář 2010, 15:15 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
já ti nevím - na AVSIM se strhla docela zajímává přestřelka PMDG vs. iFly. No zkus to přelouskat. Já to těžko můžu hodnotit, musel bych to nainstalovat a sednout na delší čas k tomu, což mi teď nějak nevychází. Ale jen tak z voleje a z toho co píšou, mi to spíš potvrzuje to, co už jsem tu napsal.
Už fakt, že každému to lítá jinak, má jiné BUGY, někdo zas OK, o něčem svědčí. Sice hodně lidí nadávalo - nadává na PMDG, ale to je mi fuck. PMDG simulovalo to podstatné, co by se od modelu, na kterém se chce člověk něco naučit očekávalo. Výtky, že to letí aj bez zapnutých pitotek beru za zcela zcestné. Jádro pudla byl MCP a interakce FMC.
A to fungovalo skvěle - myslím, že i DAVE by mohl potvrdit, vzhledem k faktu, že PRÁVĚ PMDG je základem Topinkova simulátoru na které makal. Jediný pro mě podstatný BUG v PMDG byl VNAV v klesání. To bylo zcela mimo mísu a realitu. Nicméně v poho nahraditelné jak výpočtem, tak kontrolou FMC a použitím jiných módů.
Ale jsetli je fakt, jak tam někdo psal, že i Fly je schopen stoupat v plném zatížení 3 - 4000 ft/sec nad FL 300 tak potěš klobas.
tady odkaz na diskusi : http://forum.avsim.net/topic/297015-ifly-vs-pmdg/
nijak to nesoudím a nehodnotím, bo to nemám - jen z toho, co sem vyčetl

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 27 zář 2010, 00:21 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
no tak nevim, kliknu na forum iFly a když mě něco ZROVNA zajímá, chtějí registraci - viz téma
Unrealistic climb + autopilot problem
Tak je jasný, že ten problém JE a EXISTUJE a nemá ho jen Kamyl. Nechápu, proč je to pod registrací. Takž model nemodel, dokud se nenaučej chovat, tak je seru.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 27 zář 2010, 12:25 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
EASY píše:
no tak nevim, kliknu na forum iFly a když mě něco ZROVNA zajímá, chtějí registraci - viz téma
Unrealistic climb + autopilot problem
Tak je jasný, že ten problém JE a EXISTUJE a nemá ho jen Kamyl. Nechápu, proč je to pod registrací. Takž model nemodel, dokud se nenaučej chovat, tak je seru.


Tahle firma se ke svojim zakaznikum chova podle vseho velice slusne a dobre, myslim, ze v tomto pripade fakt zbytecne plives tam kam nemas. To forum co je verejne jsem jen tak zbezne proletel a nikdo tam nenadava a nepozaduje vraceni penez, spise tam jsou zcela opacne reakce. Pokud tam ten silenej problem, kvuli kteremu nemuzes spat skutecne je a je to chyba tech vyvojaru, vetsina zakazniku je na to urcite upozorni a oni to vyresi patchem. Je to standartni postup a nevidim na tom nic, kvuli cemu bych mel nekde na forech mimo fora oficialni podpory zakazniku te firmy neustale dokola nadavat ( kor v pripade, ze to zjevne dela problem pouze nekomu a ne vsem ). A uz vubec ne v pripade, ze jsem to jejich letadylko " znarodnil ". Mozna az to priste koupi kazdy kdo si s tim ted v simu hraje na pilota, bude mit ta firma prachy i na zaplaceni profesionalnich testeru a vypusti jako prvni na svete, zcela bezchybny produkt ( takovy totiz ve svete herniho software doposud asi neexistuje ) :-D
Takze kliiiiiiid a pockejte na SP. Budte kua vubec radi, ze nekdo jeste pro FS9 dela neco takovyho. Na PMDG jsem si precetl a vyslechl taky krasne plivance. Proto bych ty rozohnene reakce na addony do te gamesky tak nehrotil. Tak jak nadavas bych reagoval v pripade, ze ta firma vyda nedodelek za velkej balik a nasledne uz na zakazniky kasle ( treba jako MS u FSX ) :-D no a vraci snad MS nekomu penize ? Nevim o tom, FSX se vesele prodava bez jakekoliv podpory dal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 27 zář 2010, 14:00 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
noneee - ja ti nevim, prostě je tam jediný theard kery mě zajímá a ten je pro reglé, tak to moc nechápu. Mě to teda odrazuje. Ze začátku se tam psalo, jaké to má a nemá chyby a řešilo se to. To jsem jim těžce fandil. Teď je to stopnuté a finito. Nic jestli je to odstraněné nebo ne, nebo co to vlastně dělá a nedělá.. Mi osobně to tedy přijde jako nedostatek informací. To za jedno a za druhé, jestli tam ten problém je - tak nechápu proč si o tom nemůžou přečíst potencionální zájemci. Sry, ale to na mě moc dobře nepůsobí. Tady konkrétně to odrazuje.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz