..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 22:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 01 říj 2010, 13:18 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
no - tady je vlakno z peraku
http://www.flightsim.cz/forum_prispevek ... =0&style=2
takže pokud to nemáš koupený, víceméně se oficiálně nedozvíš, jestli to funguje, nebo ne, jestli se to bude opravovat nebo ne. Tak já nevím - asi sem divný, ale mi to přijde, jako že se snažím zatajit nedostatky. To se mi prsotě NELÍBÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 10 říj 2010, 19:50 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Hmm, tak ja jsem se trochu porozhledl a vzil se tedy do role potencionalniho zajemce o koupi tohoto letadylka a shrnu to strucne do par bodu:

1. Kompletni popis funkci a parametru addonu je primo na webu Flight1, pri nakupu toho letadylka = ( libi / nelibi - koupim / nekoupim )

2. flight1, ktery tento addon prodava poskytuje 30ti denni zaruku vraceni penez, tedy muzete si to koupit a pokud vam na tom vylozene neco vadi, do 30 dnu muzete odstoupit od kupni smlouvy a dostanete penize zpet.

3. Vseobecne informace o addonu jsou VEREJNE dostupne kazdemu na foru iFly, vcetne soupisu co upravuje jaky patch.

4. PLATICI ZAKAZNIK ma plnou technickou podporu po prihlaseni a overeni, ze to ma opravdu koupene.

5. PMDG ve svych pocatcich sekalo ve svych produktech taky nemalo chyb a nasledne opravovalo SP. Neco udajne neopravilo dodnes ( tyhle velke potvory nelitam, takze nebudu zabredavat do podrobnosti ) Presto je to v dnesni dobe nejuznavanejsi vyvojarska firma pro FS platformu.

6. Dle vetsiny reakci zakazniku na ofiko foru drzi skupince iFly palce do dalsi tvorby. I pres nedostatky, ktere ten addon zatim ma, ale prave s prihlednutim k tomu, ze maji od tvurcu okamzitou odezvu, nadstandartni podporu a veskere nedostatky se snazi resit. Kladne je hodnoceno taky to, ze timto addonem podporuji lidi co maji koupeny FS 2004, vetsina dalsich firem uz na tuto platformu pomalu, ale jiste kasle.

7. Ten addon mel v dobe vydani evidentne nejake nedostatky, to vyvojari netaji a hodlaji vse co nejdrive opravit.

Takze za me, kdyby me v FS 2004 zajimala simulace dopravnich letadel, mam uz tento addon koupeny a snazil bych se s firmou spise spolupracovat a pomoct jim v doladeni toho addonu k dokonalosti, pokud bych tam nasel zavazne nedostatky. Uz jsem psal v knajpe, neni to megakorporace jako je MS, co ma stovky testeru, miliardy dolaru na zaplaceni vyvojaru atd. Je to mala " firma " ( 3 lidi ? ) a proto se na to divam tak jak to pisu. Je to muj nazor, nic vic, nic min. Kdo si to letadylko hodla opravdu koupit, at si to prebere jak chce, a klidne tu dal debatujte co to umi a neumi, to je mi uplne jedno a nikomu jsem to nehodlal zakazovat, jak to bylo asi spatne pochopeno... :( Do knajpy jsme to nedal, protoze tam to " zabavne " tema ukoncil nejakej zamecnik... :shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 10 říj 2010, 20:27 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
To jsem zamknul ja, byla to moje dobrovolna iniciativa a uz me kurva neserte nebo vas oba zabanuju... :chuj:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 10 říj 2010, 20:39 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
doufám, že mi dovolíš psát další poznatky o tomto prozatím bohužel SCHIT -addonu. Kterej teda já, prozatím nikomu nedoporučuju a naopak, doporučuju posečkat nějaký čas, jak dopadne další vývoj.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 19 říj 2010, 22:42 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2008, 11:38
Příspěvky: 424
Synci, trochu sem potestoval a na mojim klasickém, cvičném okruhu ( LKMT-rwy22-POLOM-MT601-SOPAV-BOHUM-ILS22 ) to letělo jak s PMDG. Sice to má zajímavý AIRAC, ale dá se.

LVL CHG z FL50 do 4000 .... normál klesá

Obrázek

LVL CHG z 4000 do 3500 ... zase v poho klesá

Obrázek

fčil VNAV dsct přes FMC .... zas idě dolů

Obrázek

Obrázek

cosik pro KAMYLA

Obrázek

no a fčil APP se zapnutým AUTOLANDem

Obrázek

Obrázek

Obrázek


... a podrovnává luxusně ;) viz. : http://onlinejr.sweb.cz/papa.wmv

_________________
OK-CYP

Obrázek


Naposledy upravil greedy dne 19 říj 2010, 22:46, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 19 říj 2010, 22:44 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
wow - tak to vypadá dobře - máš tam oba obě ty opravy?
jo a ještě jeden dotaz - co nam s Kamylem dost blblo, tak odezva na pohyb plynu. Bylo to značně nevyvážené a necitlivé. Takže když jsi přistával na ruku s plynma v ruce, blbě se řídil sestup v návaznosti na udržení rychlosti

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 19 říj 2010, 22:45 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2008, 11:38
Příspěvky: 424
...EASY tuž včil posluchej...já tam žaden servispack nemám :D :D holé origo :trt:

_________________
OK-CYP

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 19 říj 2010, 22:46 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
tak to mi vysvětli :o

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 19 říj 2010, 22:47 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2008, 11:38
Příspěvky: 424
..tuž nejsu žaden kokot :D :D

_________________
OK-CYP

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 19 říj 2010, 22:52 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
nooo tim bych si zas nebyl tak jistý!!!!! :trt:
mi furt přišlo, že to má jakusi interakci s Joystickem. Vim, že Kamyl je Pyča a aj ja. Ale zas na druhou stranu - i Pyča kera ma olitane buliky temu može rozumět.
Ale jestli tě možu požadat - vyzkušaj to zitra in natura - ale až přletite Ostravu :chuj: :chuj: :chuj: (přidju vam strčit kytku do holinek) :mrgreen:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 20 říj 2010, 06:34 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
ESK, mnaaaam... :smajlik s tekouci slinou: :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 20 říj 2010, 17:08 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
No hosi... Ja to nedavno testoval znovu, s priruckou v ruce, ktera je (z) podle realu, a lape to upne krasne... Takze to, ze neslo APLand byl dusledek toho ze sem udelal cosik spatne ;) a tak je to mona i s jinyma chybama


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 20 říj 2010, 18:30 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Neni problém jestli jde, nebo nejde autoland, jde o to, že na to éro není spoleh. Ono celkem v přestavení výšky a připnutí LVLCHG při klesání, nebo stoupání není co splést. V principu šlo o to, že to éro má nějaké chyby, které se tu a tam vyskytují a zas tu a tam nevyskytují. No tak sem se dověděl ještě další věc, že je třeba to instalovat s vyplým antivirovým programem.
Takže sem to přestal řešit, do doby, než se zase něco objeví na "Veřejně dostupných fórech" aby člověk věděl do čeho leze.
Ale informujte dál, bo mě to zajímá.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 20 říj 2010, 19:56 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
Ja to letel 3x za stejnych podminek a delal to stejne, a nic se nevyskytlo. To s tim Antivirčakem sem taky cetl ale jinde to zas bylo ze jen u NODa32 :D (To je uz uplne na hlavu) Kazdopadne zitra budu mit cas tak neco zaletim a pak napisu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 22 říj 2010, 17:43 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
No, tak se chystam na odlet do LGKR z LKMT. Planuju FMS a kdyz to dokoncim vlezu do 2D panelu a vidim, ze horizont je nakloneny i kdyz stojim na zemi. Stava se to pokazde kdyz stojim asi 5 minut na plose s vypnutyma motorama, a nahozeni nepomaha :( Nevite nekdo co s tim ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 22 říj 2010, 18:10 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
kerej? EADI, nebo STD-BY?

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 22 říj 2010, 18:22 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
EADI


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 22 říj 2010, 18:24 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
Jo jeste jeden dotaz, kdyz to davam do Alignu, (Nejdriv je to na OFF) tak z OFF to dam na ALIGN pockam az to zhasne a pak mam dat co, ATT ze ano ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 22 říj 2010, 18:45 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
ATR píše:
EADI
tak tj tim nejspiš, že je to iFly :piss_monk: :chuj:
ne vážně, teď to taham fakt z paty!!!!, ale u elektroniky by snad horizont spadnout neměl ne?
co se týče inercií už tež nevim, jelikož co se týče vztahu inercií vs. FS a Bulíku, tak mi to přijde jen jako žrout času bez valného významu. Takže i pokud to nějaké éro se snaží "nějak " simulovat a dá se to vypnout, tak to vypínám. A z reálu už to přesně nepamatuju, co jsou tam za polohy. Snad jen matně, že zaměřené je to tehdy, když se ti podaří poloha potvrdit do FMC.
Ale myslím, že by to mělo být v NAVu :? ???

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 22 říj 2010, 21:06 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
No, to IRSko uz mam zmakle (OFF-ALIGN-ATT-NAV)... Ale ten horizont mne sere a to dost. Dneska sem nainstaloval oba SP/Updaty/Patche (Vyberte si) a to ero zacalo neskutecne jebat (Znicehonic se smazala trat z FMS, Ukazatel rychlosti spadnul pod 30Ias tzn ze se vytahly otacky motoru a rychlost sla rapidne nahoru, ale ne na obrazovce, pak ten horizont a cele nejake cunde :roll: :roll: ). Ted sem to doreinstallil a zutra zkusim


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz