..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 14:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 06 srp 2009, 22:55 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Tak to ani nepis nahlas, nebo dostanes banana za NON ARAIG :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 06 srp 2009, 23:11 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
V pohodě, i na IVAO mě berou jako člověka, který o tom něco ví, takže mi i Staffáci tolerovali moje přistání na vrcholku Lysé hory s ultralightem. Jsem svého času posílal Borkovi provokativní screeny, jak sedí 5 letadel vedle vysílače. A on, jéé, že to je super. A já, mu napsal, že je to screenované na IVAO, jestli ho no nesere. Prej né, že je to prý originální nápad.:)

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 06 srp 2009, 23:52 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Hmmm, to je právě pro mě otázku - Dušín a Scandall. Kdysi sem ani nevěřil, že jsou pajloti, bo sem si řikal, že by na takové fórum nelezli. Protože fakt je, že zejména A.S. má super manuály.
No co se toho ARAIGA týče, celkem na tom nevidím nic zlého, ale nic se nemá přehánět. Člověk by ale neměl stratit smysl pro realitu a uvědomit si, že sedí na zesli v obýváku, a že ne každý ARAIG lítat chce. A to je u nás to blbé. Že jak nejseš ARAIG je to špatně. Přitom prioritně se máš bavit. Od učení jsou školy, kurzy a.t.d.

Absolutně a vůbec nechápu, když to někdo chce brát vážně a učil by se na FSáckývch fórech. To mi přijde jako vrchol debility. Pokecat, probrat problém, proč ne. Proto tež nechapu, jak kolega do toho furt tahal reál. Bo prostě nemůžu uvěřit tomu, že by někdo chctěl být real pilot a četl nějakou zkurvenou simmereskou školku. Pak by ani nemohl být pilot, bo už toto počínání by ho diskvalifikovalo. Prostě jak Tomino. Když chci lítat real, vyseru se na fóra, vymažu FSku a idu na letiště, nebo jak Dušin. Prostě se budu učit u odborníků.

Tady se nějak převrátili hodnodty. Osobně taky nejsem proti tomu, se v simu něco naučit. Ostatně jak bych mohl, když mě to přivedlo do reálného éra. Ale chce to trochu rozumu. (vše mě naučila ta debilní FSsácká škola R.Machada)
Já jsem spíš na ten ARAIG alegický po té stránce, že
1. se snaží být papežtější než papež
2. jezdím po lidech, sbírám zkušenosti, ladím compy, jezdím do Beskyd, tak že sem viděl lítat fůru lidí. No a někteří (aspoň podle vyjadřování na fórech) byli velcí "onlajňáci" a "aragisti" a když jsem je pak viděl na vlastní bulvy, tak mi sjela brada. Většinou sice zvládali trasy, AP, FMC, ale nevěděli to nejdůležitější - a to PROČ. Prostě ten nejzákladnější základ. Z tohoto hlediska je fakt úplně FUCK, jestli to nazvu VSI, nebo VARIO, tacho, nebo rychloměr. Důležité mi přijde, co tam přečtu, co z toho vyvodím a jak z toho číst.My s Tomem lítali araig v multicrue až jsme klepali popel do karbenátek. ALE
pořád jsme nějak věděli, že sedíme u PC.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 07 srp 2009, 13:18 
Offline
V.I.P.

Registrován: 19 lis 2008, 11:31
Příspěvky: 288
Easy ses cyp a pyča a nic nevyš, ale mas hodne pravdu.

Traba onen bod 1 k ARAIGu, sem se onehda dostal na chvilku na vezku LZKZ (real) - pro predstavu, stanoviste je navrchu spojene APP a TWR, furt jeden ridici, pres den tam je treti jako asistent a se stridaj. Jake tam sem videl postupy, tak takovy pseudoReditelLPSCR (jinak byvaly CZ-AOC) by toho chudaka vedouciho LPS-KE na miste vyhodil ze site.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 07 srp 2009, 14:22 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2008, 12:01
Příspěvky: 614
Bydliště: už Ostrava
Spotting: Mošnovská Věžka, nu ni?
Stroj: A319-111 G-EZAF
Kamyl píše:
Proto se povazuju vic za spottera, bo tam mi snad nikdo nebude do toho kydat, ze spotim malo ARAIG... :D Ja to kua nechapu, nekteri si proste maji potrebu hrat na big pajloty a pritom si hrajou s normalni HROU, ktera je dejme tomu mozna vic sofistikovana, nez Call of Duty, ale porad hra...


No to sme slyšeli. Ty si i tak husty spotter, že i ve FSce nelítáš, ale jezdíš na oka a spottuješ ARAIG!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 07 srp 2009, 14:46 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
:D :D :D :D :D No vidis, aspon seci vidi, ze nekecam... Ja v FSce jezdim na OKA bo neumim ero dostat do vzduchu, tak to tim maskuju, ze radeji spotim z Bulika... :mrgreen: :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 07 srp 2009, 17:43 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Fabo píše:
Easy ses cyp a pyča a nic nevyš,


Předem upozorním, že odpověd bude pouze jen pro ty bystřejší (a hlavně otrlejší). Proto nepřebírám zodpovědnost za případné zvracení, pohoršování a.j.
Fabo - ono je to tak:
Kamyl nesouhlasil s tym, že sem chuj a nechtěl to napsat, protože on mi nadává, že sem piča. Nejen, že mi nadáva, že sem PIČA, on tvrdí, že PYČA obecně jsem a je to dokazatelné.
Z hlediska formální logiky, nemůžeš někomu nadávat tím, čím je. Např. nemůžeš člověku nadávat, že je člověk, bo by to bylo na hlavu. TY JEDEN ČLOVĚKU!!!! :D Z toho plyne taky, že třeba krávě nemůžeš nadávat ty krávo, když kráva, kravou JE.
Můžeš ji nadávat třeba ty bejku, ale to zase nevíš, co pro krávu bejk znamená a tudíž by to pro ni nemusela být nadávka. Možná snad, kdyby jsi ji řekl TY SLEPICE, tak by se kráva možná nasrala. (UPOZORŇUJI že nevím jak si v žebříčku hodnot stojí u krávy slepice - je to pouze spekulace).
Pokud vyjdem z předpokladu, že nejhorší nadávkou je piča, tzn TY PYČO!!!! pak rozhodně chuja, nebo cypa nemohu přijmou jako nadávku, ale spíš lichocení a povýšení stavu.
Je to totiž stejné, jako by jsi krávě nadával TY DELFÍNE!!!! Tam je to jednoznačné - kráva by byla potěšena, jelikož ví, že delfín je na vyšším stupni inteligence. Totéž pak platí u mne, když z hlediska Kamylovi objektivity jsem PIČA a pak mne někdo označí za CHUJA
Jsem na tom stejně jak ta kráva, které nadávají "do delfínů" ;)
Proto - jak říkám - přísně z logického hlediska - mě nadávky, jako chuj a cyp naopak povyšují. (proč si myslíš, že sem si tady nechal napsat, že sem chuj)??????
Na druhou stranu má pravdu i Kamyl, když tvrdí, že piča, nemusí ještě být piča i když piča ve své podstatě je. CHÁPEŠ TO? :o :shock: :mrgreen: :idea:

To J.Ree - prosím tě nemaž to ještě, bo mi volal Tomino, bo se dověděl o tym vlákně a asi by se k tomu chtěl vyjádřit vč. mojí školky.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 07 srp 2009, 17:57 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
Fabo píše:
Easy ses cyp a pyča a nic nevyš, ale mas hodne pravdu.

Traba onen bod 1 k ARAIGu, sem se onehda dostal na chvilku na vezku LZKZ (real) - pro predstavu, stanoviste je navrchu spojene APP a TWR, furt jeden ridici, pres den tam je treti jako asistent a se stridaj. Jake tam sem videl postupy, tak takovy pseudoReditelLPSCR (jinak byvaly CZ-AOC) by toho chudaka vedouciho LPS-KE na miste vyhodil ze site.


Zajdi si někdy do aeroklubu.:) Místo volačky se tam hlásí svým jménem. Spíš, než nějakou frazeo, komunikace připomíná pokec u pivka, a čas od času se objeví i ostřejší slovo.:) Nicméně takhle lítají spíše starší piloti, kteří mají nalítáno spousty hodin.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Naposledy upravil OKPPT dne 07 srp 2009, 18:05, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 07 srp 2009, 18:05 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
EASY: :D :D :D :D :D Ty zje fakt piča... :D :mrgreen:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 07 srp 2009, 18:24 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Izy, pico ti ten prispevek hraje barvama jak vietnamska hudba ... :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 07 srp 2009, 18:53 
Offline
In Memoriam
Uživatelský avatar

Registrován: 18 led 2009, 15:17
Příspěvky: 64
Bydliště: Ostrava
J.Ree: nezkutecny LOL, zkousel sis precist jen ty zvyraznene slova? To je masakr sleduj:
chuj - pica - cloveku - clovek - ty jeden cloveku!!! - krave - ty kravo - kravou je - pica - ty delfine - pica - chuja
:D to mi pripomelo jak Matonoha cetl ten dopis KSCM :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 07 srp 2009, 18:58 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
seš dobrej j.ree - Matonoha byl inspirace. Sem to chtěl vypilovat, ale nemožu tu furt sedět, bo zas vařim a take cyparny :roll:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 07 srp 2009, 21:22 
Offline
V.I.P.

Registrován: 19 lis 2008, 11:31
Příspěvky: 288
Kokote, takhle na mne :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 07 srp 2009, 21:31 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2008, 11:38
Příspěvky: 424
EASY...: cyparny si vyhrazuju, máš na to autorske povolení.... :evil:

_________________
OK-CYP

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 07 srp 2009, 23:15 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Aj KURWA a mam na krku cajty :oops: Greedy, nešlo by to yaxik ututlat??? Omlouvám se ... seš CYP a CYPem zůstaneš ;) :lol: Stačí?
No viš Kamyl ono to aj s kravama zas neni tak jednoduche, jak ses zmiňoval v rubrice bulvár.
Bo na konkurenčním fóru mají chemtrajli a ja nevim, (maže se to snad na chleba)???? :shock: co to je, tak sem trochu oprášil mého přítele Freuda a přenesl jeho psychoanalýzu na krávy. Výsledky jsou víc než zajímavé. Třeba už jen srovnání krávy Rakouské s krávou českou.
Pro ilustraci přikládám snímek Rakouské krávy zde
Příloha:
R 077.jpg

je zcela jasné, že se jedná o inteligentní kultivované zvíře, které by jsi srovnáním se slepicí opravdu urazil

Když si vezneš typickou českou krávu - MOJI TCHYNI - naopak bys spíš urazil DELFINA, kdyby si ji tak ji nadával. Taktéž jak zjev, tak postava Rakouské krávy je příjemnější. S toho jsem vyvodil (nechám patentovat), že Rakouská kráva je chytřejší a sebevědomější. Akorát vzorek skoumání byl malý. Pouze tchyně a dotyčná na obrázku, která mi na rozdíl od české tchyněkravy je sympatická.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 08 srp 2009, 08:48 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2008, 11:38
Příspěvky: 424
http://www.pritelkyne.cz/clanky/kamasutra-poloha-posvatna-krava-575.html

_________________
OK-CYP

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 08 srp 2009, 17:28 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
EASY jses fakt extra kokot :shock: Je mi FSpilota lito :cry: jeste ze ma moznost psat na perak a skolit tam bezchybne nastavajici piloty. Jinak mam na tu celou komedosku co tu predvadite jeden svuj osobni nazor. Kdybych touzil litat, zaplatim si kurz a jdu okamzite litat real a uprime rikam, ze bych z vysoka SRAL na celou poloarkadu FS, skolicky a poloskolicky, IVAO araig i se vsema reditelama a namestkama virtualnich aerolinii ;)


Naposledy upravil bumper dne 09 srp 2009, 12:50, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 08 srp 2009, 18:03 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
Kamyl píše:
No rekni sam, neni k pomilovani? :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


že ty zju už ošukal, bo má jakyšik opelichany zadek.:-D

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 09 srp 2009, 01:21 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2008, 12:01
Příspěvky: 614
Bydliště: už Ostrava
Spotting: Mošnovská Věžka, nu ni?
Stroj: A319-111 G-EZAF
IMHO I'm AFAIK ARAIG !

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přístroje
PříspěvekNapsal: 09 srp 2009, 08:25 
Offline
V.I.P.

Registrován: 19 lis 2008, 11:31
Příspěvky: 288
engin píše:
IMHO I'm AFAIK ARAIG !


IMHO LOL


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz