..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 14:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: AVSIM
PříspěvekNapsal: 21 kvě 2009, 23:33 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Píše se o tom po celém leteckém virtuálním světě, tak ať je něco i tady u nás, protože to považuju za katastrofu pro našeho koně. Vůbec nechápu, proč zrovna na něco takového, jako je FSka hackeři zaútočili. A jestli o tom nevíte, tak myslím včera, nebo kdy, proběhl podobný útok na PMDG. com . Jen že to měli naštěsí líp zajištěné.
Toatální katastrofa je, nejen, že to byl snad nejlepší web pro FS, jak recenzema, tak skvělým fórem, ale hlavně ty addony. Sami víte, kolik letadel, livrejí, zvuků, ale hlavně scenérek tam bylo. V podstatě všechny další weby, už jen odkazovali na VATSIM včetně známého webu WALHALLA.mine.nu
Nevím jak vy, ale považuju to za zrůdnost, bo ať budou chtít jak nejvíc můžou, starý AVSIM už to nikdy nebude. :( :( :(

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AVSIM
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2009, 00:23 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
Ikdyž nějakou dobu AVSIM ke stahování addonů už nepoužívám, čas od času jsem si přečetl nějakou recenzi a podíval se na pěkné fotky. Toho serveru je velká škoda.:( Když jsem ještě měl FSku, tak 98% addonů z Avsimu za něco stálo, narozdíl od jiných serverů, kde byla s prominutím kdejaká slátanina.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AVSIM
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2009, 06:58 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Vis co, to jsou veci, ktere ja naprosto nepobiram, mi to proste hlava nebere i kdybych se o to hodne snazil...

Nevim, co nekdo sleduje tim, ze dokurvil web tisicum nadsencu po celem svete, pro ktere to byl jediny zdroj k vylepseni jejich zabavy. Pripada mi to obdobne, jako by nekdo z nudy a aby vsem ukazal, jaky je machr, zapalil klubovnu skautum nebo treba modelarum...

Kdyz todle nekdo udela na webu FBI nebo NASA nebo ja nevim ceho, tak to povazuju za "frajerinu", ze prolezl i tak zabezpecenyma serverama, ale shodit AVSIM, to je teda fakt "hrdinstvi"... :?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AVSIM
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2009, 10:32 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Jo vystihl jsi to naoprtosto na jedničku. Já jsem byl na AVSIMU v podstatě každý den.
To jejich fórum bylo fakt k nezaplacení. Člověk tam našel zkušenosti a tipi z celého světa. V podstatě tady jsem našel návody, jak vyladit PC, jak na CFG a.t.d. Většinou vše podepřeno zkušeností, nebo obrázky. Taky co se týká nákupu HW to bylo k nedocenění. Informací, jak běží FS na různém HW bylo taky přehršel. V podstětě když jsi měl problém s FSkou, stačilo otevřít Avsim. A to fakt nemluvě o jejich recenzích, novinkách, a archivu.
Kura co já měl všchno od tama stažené!!!!!. Všechno v prdeli. Těm majitelům musí být blujno :( :( :(

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AVSIM
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2009, 13:04 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
Mno ja tam byl sice regly asi 4 krat a posledni dobou kdyz jsem zapl mozilu tak prvni na co jsem najel bylo lkmt.cz avsim.com planes.cz ivaoct-virtualskies.net apod. je mi toho lito a take se to stalo presne pred Eventema na IVAu a ja nemam polovicku scenerek co nmam mit......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AVSIM
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2009, 16:32 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Abych se priznal, tak za celou dobu co se zajimam o FS jsem z AVSIMU nestahl v podstate skoro nic :) a ani jsem netusil, ze tam je nejake forum. Co me tam zaujalo, tak to jsou recenze addonu, to bylo bezva i kdyz pro me neanglictinare... Kazdopadne ten utok a zniceni dat je svinarna o tom zadna, ale me osobne to o nic neochudilo :) Je to asi tim, ze jsem v FS poletoval hlavne u nas, letadylka jsem tahal od nekud jinud, konkretne nejcasteji odtud http://www.simviation.com/simviation/index.php a kdyz jsem hledal nejake seriozni forum na pomoc v tvorbe do FS ( mimo nejserioznejsiho a pratelskeho peraku ) :-D tak jsem skoncil na http://www.fsdeveloper.com/ a to mi nejak stacilo a ted uz na to uplne prdim, takze ja na hrob AVSIMu venec neponesu ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AVSIM
PříspěvekNapsal: 23 kvě 2009, 06:10 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 18 pro 2008, 00:25
Příspěvky: 102
Spotting: :)
No jo chudák avsim:( Taky mi je ho líto:( a taky mě to sere...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AVSIM
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2009, 20:38 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
http://www.avsim.com/

http://linux.myalbemarle.org/forums/

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AVSIM
PříspěvekNapsal: 08 čer 2009, 20:18 
Offline
Amatér
Amatér
Uživatelský avatar

Registrován: 24 lis 2008, 22:20
Příspěvky: 9
Spotting: Košice ;-))
čuráci hackeri........ :idea:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz