..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 20 dub 2024, 09:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Krach ACES
PříspěvekNapsal: 27 led 2009, 15:59 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Jelikož se toto probírá se zápalem a zanícením na všech forech, tak sem taky něco hodím.
Nejde mi o to, co proč jak krachlo, ale o toto:
http://www.x-plane.com/ms_to_xp/ms_to_xp.html
Mylím, že člověk se má mít pořád na něco těšit (i když to třeba pak nevyjde - to je život), ale toto mě docela zvedlo z mé skládací stoličky u picka. Pokud jsem si to dobře přeložil, a v podstatě svět MSFS by se dal jednoduše implemenovat do XPlane, mám na mysli teď hlavně sofistikované éra typu ATR, PMDG, Fokker + scenérky (Tampa a tak), tak to by bylo žrádlo!!!!!! Aspoň tak jsem to pochopil z toho článku. Jako příležitost pro XPlane stáhnou lidi - odborníky, shromáždit podporu, a přetáhnout si k sobě zákazníky MSFS.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krach ACES
PříspěvekNapsal: 28 led 2009, 15:22 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
EASY píše:
Jelikož se toto probírá se zápalem a zanícením na všech forech, tak sem taky něco hodím.
Nejde mi o to, co proč jak krachlo, ale o toto:
http://www.x-plane.com/ms_to_xp/ms_to_xp.html
Mylím, že člověk se má mít pořád na něco těšit (i když to třeba pak nevyjde - to je život), ale toto mě docela zvedlo z mé skládací stoličky u picka. Pokud jsem si to dobře přeložil, a v podstatě svět MSFS by se dal jednoduše implemenovat do XPlane, mám na mysli teď hlavně sofistikované éra typu ATR, PMDG, Fokker + scenérky (Tampa a tak), tak to by bylo žrádlo!!!!!! Aspoň tak jsem to pochopil z toho článku. Jako příležitost pro XPlane stáhnou lidi - odborníky, shromáždit podporu, a přetáhnout si k sobě zákazníky MSFS.


No, ja se na nic netesim, ja jsem si X-plane koupil ( prijde to z USA i s postovnym na +- 1100 Kc, coz je smesna cena ) a uzivam, to co je tam psano jde uz ted, scenerky z FS, jinak bych z FS do X-plane radeji nic neimplementoval, ma to svuj sqelej engin, kterej netreba necim dokurvit :lol: :lol: Co se tyce jednoducheho konvertu letadel, tak jak to jde u scenerek, to je podle me hloupost ( uz proto, ze ty letadla jsou prave delane na uplne jinem principu, letovy model ad. ) a spis je to spatne pochopeno, jde o to, ze tahle situace doufam pritahne dalsi vyvojare na stranu X-plane, pevne doufam, ze i z rad nasincu, pripadne i zahranicnich, co se pusti do tvorby CZ letadel, pokud nase scena zakrni u FSX a jinych pozlatek :( . Co se tyce uzivatelu simulatoru, tak jak to tak kolem sebe pozoruju, tak u spousty z nich zahnije FSka na HDD asi jeste dlouha leta 8-) Ale dobre jim tak ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krach ACES
PříspěvekNapsal: 19 úno 2009, 02:01 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Pokud nejste návštěvníky HITS, tak dneska tu vylezl docela pěkný článek od M. Krouzy o předpokládaných plánech MS a budoucnosti FSky.
http://www.highinthesky.cz/novinky/budo ... oft-p3018/

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krach ACES
PříspěvekNapsal: 19 úno 2009, 10:16 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2008, 12:01
Příspěvky: 614
Bydliště: už Ostrava
Spotting: Mošnovská Věžka, nu ni?
Stroj: A319-111 G-EZAF
EASY píše:
Pokud nejste návštěvníky HITS, tak dneska tu vylezl docela pěkný článek od M. Krouzy o předpokládaných plánech MS a budoucnosti FSky.
http://www.highinthesky.cz/novinky/budo ... oft-p3018/


Článek zajímavavý, ale musím přiznat, že na rozdíl od autora mě představa, že bych platil za létání měsíční paušál, dost děsí.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krach ACES
PříspěvekNapsal: 19 úno 2009, 10:58 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
engin píše:

Článek zajímavavý, ale musím přiznat, že na rozdíl od autora mě představa, že bych platil za létání měsíční paušál, dost děsí.


No jestli vymyslí nějaké paušály, tak si lidi zpět nepřitáhnou.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krach ACES
PříspěvekNapsal: 19 úno 2009, 13:32 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
engin píše:
EASY píše:
Pokud nejste návštěvníky HITS, tak dneska tu vylezl docela pěkný článek od M. Krouzy o předpokládaných plánech MS a budoucnosti FSky.
http://www.highinthesky.cz/novinky/budo ... oft-p3018/


Článek zajímavavý, ale musím přiznat, že na rozdíl od autora mě představa, že bych platil za létání měsíční paušál, dost děsí.


No pokud jsem se snažil číst mezi řádky (zde je třeba brát Krouzu nejen jako fly-šílence, ale i jako obchodníka), nabyl jsem dojmu, že ho tato představa děsí úplně stejně. ;)

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krach ACES
PříspěvekNapsal: 19 úno 2009, 14:53 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
EASY píše:
engin píše:
EASY píše:
Pokud nejste návštěvníky HITS, tak dneska tu vylezl docela pěkný článek od M. Krouzy o předpokládaných plánech MS a budoucnosti FSky.
http://www.highinthesky.cz/novinky/budo ... oft-p3018/


No nic noveho jsem se nedozvedel, ten elaborat bych shrnul asi tak, ze MS muze bejt rad, ze vubec nekdo kvalitni addony do toho simu dela, nebejt techto pridavku, tak prodaji ( jako cistej default ) leda velke kulove a narokovat si za to jeste chechtaky, to je dost neuveritelny a s tim freewarem to je uplnej naser, to bych se jeste mohl dockat toho, ze za ten cas co jsem prosedel u tvorby addonu do FS zdarma, budu tem blbum platit ?? :x Dyt jsem MS pritahl na tyto dodatky dalsi hromadu zakazniku, protoze na zaklade toho, ze najdou treba jejich domaci letiste, nebo letadlo si ten simulator nekdo opravdu koupi ! Ja v tom mam cim dal tim vic jasno, at jde celej MS slavnostne do hnede diry. Asi se budu opakovat, ale drzim palce X-Plane a lidem co tenhle sim podpori a budou do nej vyvijet.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz